Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversiteler

Guest CagdasUste

Recommended Posts

• İleti 91
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

şu an türkiye de 1. gazi. üniv. 2. istanbul üniv. gerçi bu sene intanbu üniv. gazi ile erken final oynadı we 6. oldu ama gazi yine de birinci. ama istanbul üniv. nin 6. olması birşey deiştirmez. orda çok sağlam adamlar war. kuranın kötü çıkması yüsünden oldu bu 6. lık yoksa banko 2. lerdi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şu an türkiye de 1. gazi. üniv. 2. istanbul üniv. gerçi bu sene intanbu üniv. gazi ile erken final oynadı we 6. oldu ama gazi yine de birinci. ama istanbul üniv. nin 6. olması birşey deiştirmez. orda çok sağlam adamlar war. kuranın kötü çıkması yüsünden oldu bu 6. lık yoksa banko 2. lerdi.

thanks slaughter

sen şimdi tüm listeyi biliyorsundur! :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Selam arkadaşlar ben bu gün sonuçlara baktım Akdeniz Üni. tutturdum burda okuyan varsa bana masatenisi imkaanlarını söleyebilirmi İki sennedir fenerbahce genc takımında oynuyordum bir de burdaki masatenisi kulüplerini yazarasanız sev inirim ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam arkadaşlar ben bu gün sonuçlara baktım Akdeniz Üni. tutturdum burda okuyan varsa bana masatenisi imkaanlarını söleyebilirmi İki sennedir fenerbahce genc takımında oynuyordum bir de burdaki masatenisi kulüplerini yazarasanız sev inirim ;):

Berkay daha kayıt, kalacak yer vs demeden masa tenisini araştırıyorsun. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu ne saçmalık yahu koskoca balıkesir üniversitesinin sitesinde spor adına sadece streetball ve beachvoley karşılaşma fotoğrafları var ki o sayfada 56 k ile 2 saatte açılıyor,onun dışında sitede spor adına hiç birşey yok,masa tenisinden söz etmiyorum artık :asabi:

ben şimdi orlarda ne yaparım :uzgun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

slm ben antalyadan önder

akdeniz üni de pek masa tenisi adına birşey yok fakat sen akdenizi kazanmışsan kesinlikle masa tenissiz kalmazsın.biz antalyada atatürk stadyumu masa tenisi salonunda haftada üç gün masa tenisi oynuyoruz.tabi biz pro değiliz.prolarda var onlarda aynı salonda antrenman yapıyorlar. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla Ertan Abi doğru söylüyorsun zaten 2 aydır elime raket almıyorum masa tenisi krizim tuttu bu arada artık antalyada haftanın 3 günü Stadın ordayız bir de terfi liginde Antalya nın erkeklerini görmüştüm ama süper lige çıkamadılar belki oranın takımına girebilirim :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
bu arada artık antalyada haftanın 3 günü Stadın ordayız bir de terfi liginde Antalya nın erkeklerini görmüştüm ama süper lige çıkamadılar belki oranın takımına girebilirim

Terfi ligine katılan Antalyaspor takımının oyuncuları idi. Yalnız bildiğim kadarıyla takıma bu sene resmi bir destek yok veya yok denecek kadar az, kendileri sponsor bulmaya çalışıyorlardı. Bu sene takım, bilenler varsa Kürşat abi, Kader ve Oğuz'dan oluşacakmış. Bana kalırsa iyi bir ekip olmuş.

Offansive'in yazdığı gibi haftanın 2-3 günü (salı-perşembe kesin, cumartesi veya pazar bazen) amatörler olarak antreman ve maç yapıyoruz Stadyum'daki salonda Berkay. İnsanlar tatilden dönmeye başladığı için sayımız da tekrar artmaya başladı bu aralar.

Takımda oynayan arkadaşlar ise pazartesi-çarşamba ve maçlar yaklaştığında ayrıca cumaları antreman ve maç yapıyorlar aynı yerde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ooo, Önder. Tebrik ederim. Sen başka bir yere sınava girmeye gitmiyor muydun, Gazi nereden çıktı. Ama sonuç olarak iyi olmuş. Yalnız askerde komandosun bunu şimdiden söyleyeyim sana.

Gazi'de okuma imkanı olan adamlar mutlaka Doğukan'ı bulsunlar.Çok şey öğrenirler o adamdan.Masa Tenisini biliyorum diyen hemen hemen herkesten birkaç gömlek üstün oynuyor.Ben sadece 2 maçını seyrettim.

Sen Doğukan'ı bir bul bakalım. Ankara'da iken Gazi Beden'e hiç gitmedim ama, masa tenisine yönelik imkanları mutlaka vardır düşünüyorum.

Bizi artık terkediyorsun öyle mi. Antalya masa tenisi camiası olarak bir fire vermiş oluyoruz. :uzgun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..