Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversiteler

Guest CagdasUste

Recommended Posts

teşekkür ederim sağolun

ilk önce kocaeli üni ye gitmiştim orada yedeklere düştüm benimde asıl hedefim gaziydi kazandığıma hala inanamıyorum zaten..

sacit abi sen bizim ve benim gibilerin beden eğitimini kazanana kadar yaptığı antrenmanları bi görsen koşan komandolara bunlar yürüyormu dersin :D:

ben doğukanı bulmasına bulayımda doğukan beni naapsın adam türkiyedeki en üst seviyede dimi tsu.bakıcaz

ben sizi bırakırmıyım hiç masa tenisi oynamasam sırf seni seyretmeye yine gelirim :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 91
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 2 months later...
İstanbul Üniversitesi'nde antrenmanlar ne sıklıkla oluyor? Umarım çok sık olmaz, çünkü pek zamanım olacağını sanmıyorum... :huh:

merhaba, ist. üni de antrenman yapılmıyo.çünkü oradaki oyuncular kendi kulüplerinde antrenman yapıyolar.ted den serkan, bjk tan özkan , akpınardan b.ali var,ama artık bali mezun oldu .3. adam aranıyo olabilir? 3. adam da ünide mart veya nisan aylarında fakülteler arası turnuva yapılıyo,3 . adamı da oradan belirler tahminimce. bu arada fakülteler arası maçlar çok zevkli geçiyo,oldukça güzel bi ortamda ve federasyondan hakemler yönetiyo maçları.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Selamlar,

Masatenisi, eskiden Akdeniz Üniversitesinde İsmail Abiler filan vardı ama mezun oldular sanırım onlardan sonrada takım kurulamadı sanırım. Ama ufakta olsa bir salonları vardı ve masalar güzeldi. Tsubasanında dediği gibi ilan asarak eskiden bu sporla uğraşmış kişi ya da eli yatkın bi kaç kişi bulursan onları stadyumdaki antremanlara filan götürüp oyununu geliştirmesine yardımcı olursan senin yanında oynuyacak adam olur. Hatta Antalya'da Kürşat Abiyle bi konuşun belki zaman ayırıp sizi çalıştırır. Lise 2 deyken yani bi 5 sene önce zamanımız olsa bizi çalıştıracaktı ama malesef benim zamanım olmadığı için özel derslerden gidememiştim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aslında seneye iyi bir takım oluşturmak istiyoruz benm bi kaç kuluplü arkadaşım bizim üniversiteyi düşünüyo :D: stadın oraya arada sırada antreman yapmaya gidiyorum ama üniversteden kimse yok sanırım yardımcı olduğun için sağol :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ama ufakta olsa bir salonları vardı ve masalar güzeldi.
Akdeniz Üniversitesinde bir kez oynadım masa tenisi. Vücut geliştirme aletlerinin yanında yan yana 2-3 masanın olduğu bir salondu benim oynadığım, başka bir yer daha varsa bilemem. Oynadığım yer için söyleyebileceğim eh işte, hiç yoktan iyidir.

Hatta Antalya'da Kürşat Abiyle bi konuşun belki zaman ayırıp sizi çalıştırır.

Valla takip ettiğim kadarıyla Kürşat abi de pek düzenli oynayamıyor bu sıralar. Belki iş yüzünden, belki de ikinci bir çocuğu oldu, o yüzden. Ama yine de denenebilir, elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaktır eminim.

Bu arada Antalya'ya geldiğinde buluşup oynayacaktık Xarion. Gelmedin mi, fırsat mı olmadı...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Togay Abi,

Kusura Antalyaya geldiğimde bayram ziyaretlerin ve ilçelerindeki tanıdıklara gitmekten dolayı hiç boş vaktim olmadı ve arıyamadım. İnşallah ocağın 24 ünden sonra başlıyacak olan sömestr tatilimde düzenli olarak stadyuma geleceğim 1 ay boyunca hatta belki Kürşat Abilerle konuşup onların antremanlarına katılıp katılamacağımı soracağım. Bu seneki üniversiteler arası turnuvaya sıkı hazırlanmak istiyorum. Gerçi pek geç başladık antremanlara ama olsun hocamız iyi ve takım olarak bir şeyler yapmak istiyoruz ama ilk hedef gruptan çıkmak tabi gruplarda direk süper bi takım gelmezse:) hayırlısı olsun bakalım.

Antalyaya geldiğimde görüşmek dileğiyle.

Serhat

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla dostum imkanlar açısından soruyosan bizim okul gibisi yoktur ama okumak ister misin bilmem ama benim tavsiyem uludağ gazi ankara ytü sakarya bunlar gercekten iyiydi gecen sene üniversiteler arası maçlarda ha benim oulum mu gata :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yaw dün ne oldu tahmin edin okulda masatenisi oynad1m.okulda masatenisi oynayanlar varm1_da haberim yokmu_.tabi oynayanlardan bitanesi öretim görevlisi ç1kt1 (siteye üye oldumu bilmiyorum) hemen tan1_t1k dedi sen nerdeydin yaw hemen dedi tak1m kural1m,yak1nda okulun kapal1 spor salonunu kapat1cam dedi sizle idman yap1caz.bikaç elaman daha bulduk mu(benim gibi birinci s1n1f)3 yada 4 sene sonra üniversiteler aras1 maçta bir ba_ar1m1z olur herhalde.tek sorun çal1_t1r1c1 olacak ya neyse ben o i_i halederim :B: duyduuma göre okulda kalite masalarda varm1_ :isterim:

cumarteside tunçsiper spora dahil olabilirsem art1k,dünyalar benim olur.

bide oynayanlardan biri recepti(üye oldumu bilmiyorum) güzel oynuyodu,nerden duydu bilmiyorum tutturmu_ en iyi lastik fx diye,diyorum hangi lastiin fx i yine en iyi lastik fx diyo.receple umar1m düzenli bi antreman yapabiliriz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tunçsiper bayan takımı süperligde geçen sene 3. oldu ve avrupa kupalarına gitmeye hak kazandı erkek takım ise yeni kurulduğu için terfi maçlar yapacak

Not:Hocalarım Turgay Altınok ve Demet Özbayraç(ayrıca Aydan Gün de var ama o okul antrenörü)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 28 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..