Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversiteler Türkiye Şampiyonası

Recommended Posts

okulunuzun futbol takımı da ısparta'ya gidiyorsa onların odalarına sıvışın ya da başka ünilerdeki arkadaşlarınız nerde kalıyorsa onların odalarına sızın falan.. bunu 2 sene önce yapmıştım mesela. okul az harcırah vermişti ve salonun dibinde kalacak yer yoktu. yokluk insana bir sürü çare ürettiriyor. ben olsam okula "biz kalma meselesini hallettik, siz lisanslarımızı verin gidelim" derdim ve gerisi kısmet diyerekten yola koyulurdum :) şaka bir yana otellerin dolu olması normal ama elbet boş misafirhane bulunur bence. biraz uğraşmak lazım. genelde okullar turnuvaya takım göndermemek için ellerinden geleni yapıyor zaten. "başarı potansiyelleri yoksa gitmelerinin bir anlamı yok" gibi çağdışı bir zihniyete sahipler. sporu katleden çarpıcı bir örnektir bu. sizin yerinizde olsam imkanları sonuna kadar zorlayıp bir şekilde turnuvaya gitmenin yolunu arardım zira bu turnuva diğerlerine hiç benzemiyor. insanın ömrü hayatı boyunca en fazla 4-5 kere katılabileceği mükemmel bir turnuvadır. seviyeler arası çok fark olmadığı için maçlar zevkli geçer.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

devamsızlık problemi olmasa veya okul sizdeki gibi belli bir miktar verip düzenlemeyi bize bıraksa olurdu ben orada illa ki kalacak bi yer bulurdum ama herşeyimizi okul aldıktan sonra bizi yolluyor. Otel bulamadığı için ve şu andan sonra bulsa da resmi işlemler için geç kalındığından ötürü bu iş yattı bu sene. Angora turnuvasında ferdilere muhtemelen katılamayacağım haftasonu başka bi yere gitmek zorunda olduğum için. Ama bunun acısını ben forum buluşmasına saklıyorum. Ona kesin gelicem artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

internete koydukları pdf'de her üniversite için takımda oynayan 2 oyuncu diyor. Belki problem olabilir.

1 üni adına 2 kişi oynayabiliyor. (geçen sene ilk 16'ya giren sporcu hariç)

ben dahil sadece ferdiler için katılanlar oldu geçmişte. o yüzden sıkıntı yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Marmaris olsunda ben dugun salonuna raziyim :) ama otelleri de iyi ayarlamislar orada gidenler anlata anlata bitiremiyorlar :D yer problemi halledilemeyince salon ne kadar iyi olsa da anlamsiz... Tahminimce bu seneki bu son andaki degisiklikten dolayi bi cok universite katilamayacak ve katilim gecen senelere gore dusuk olacak... ITU olarak biz de son ana birakanlardaniz isleri oteli bile ispartaya 40 km uzakliktaki bi yerde bulabildik(ve bu oteli bulmadan once basta federasyonun sayfasinda cikan oteller olmak uzere google da "isparta otel" aramasinda cikan ilk 7 sayfadaki butun otelleri aradim hicbirinde yer yoktu) lisanslarda yarin cikacak halbuki birsuru burokrasi var isin icinde bir bucuk ay once baslayan surec butcede para yok gidemezsiniz simdi var ama gec oldu :) , yok su kagidi bu kagidi yolluk arac vs derken bu zamana kadar geldi son iki gun bakalim bi aksilik cikacak mi diye beklioruz hala...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..