Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversiteler Türkiye Şampiyonası

Recommended Posts

turnuva zaten 4 gün sürüyor. 5 olsa ne değişir? cuma okula mı gidecen sanki :) lig yoruyor onu anladık ta bu maçlar 10 gün olsa yormaz, yeme beni. birkaç veteran turnuvası hariç hiçbir turnuvada mix maçları yok. bu da masa tenisinin bir parçası aslında. benim tek niyetim ortamın biraz daha renklenmesi. salonlardaki monoton hava sizlerin de canını sıkmıyor mu..

Şimdi ligde en fazla 9 maç yapıyoruz bunların hepsinde 2 maç yapsan 18 maç yapar. Bizim üniversite takımının güzelliği benim her takımla 2 kere maç yapmam. Birde bunun ferdi maçlarını düşün. Bana maksimum bir yüklenme yapar :D Birde mixde yanına aldığın kişi için ekstra oynayacaksın of of ... Ayrıca turnuva monoton geçiyor diyenler bizim bursadaki üniversiteler maçında yaptıklarımızı unutmasın. Biz çok eğleniyorduk ve eğlendiriyorduk. Diğerleri kös kös oturup bakınıyordu. Unutmayınki oraya gelenleri çoğu amatör ve tam olarak ne yapacaklarını bilmiyor. Bizler değişik birşeyler yapmalıyız ki ortalık şenlensin. Mix maçları olursa tek eğlenilecek nokta bizim kızlara gidip benimle eş olur musun dememiz ve alacağımız hayır cevabını birbirmize söyleyerek gülmemiz olur :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mix maçları olursa tek eğlenilecek nokta bizim kızlara gidip benimle eş olur musun dememiz ve alacağımız hayır cevabını birbirmize söyleyerek gülmemiz olur :D

kim iyi bir oyuncuyla eş olmak istemez ki? farklı bir turnuva oynayıp fazladan 1 madalya kazanmak hoşlarına gidecektir. ayrıca hayır cevabı alıp ta bana söylesen ben eğlenmem, aksine üzülürüm. mix olayını sadece birbirlerini beğenen çiftlerin turnuvası anlamında düşünmeyin. bugün biriyle, yarın başka biriyle çift oynayabilirsin. (arkadaşınsa eğer durum değişir tabi) bu konuda asıl kasdettiğim, salondaki homojenliği arttırmak ve iletişimi güçlendirmek için yapılan ekstra bir organizasyon. eminim ki ciddi anlamda renk katacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi ligde en fazla 9 maç yapıyoruz bunların hepsinde 2 maç yapsan 18 maç yapar. Bizim üniversite takımının güzelliği benim her takımla 2 kere maç yapmam. Birde bunun ferdi maçlarını düşün. Bana maksimum bir yüklenme yapar :D Birde mixde yanına aldığın kişi için ekstra oynayacaksın of of ... Ayrıca turnuva monoton geçiyor diyenler bizim bursadaki üniversiteler maçında yaptıklarımızı unutmasın. Biz çok eğleniyorduk ve eğlendiriyorduk. Diğerleri kös kös oturup bakınıyordu. Unutmayınki oraya gelenleri çoğu amatör ve tam olarak ne yapacaklarını bilmiyor. Bizler değişik birşeyler yapmalıyız ki ortalık şenlensin. Mix maçları olursa tek eğlenilecek nokta bizim kızlara gidip benimle eş olur musun dememiz ve alacağımız hayır cevabını birbirmize söyleyerek gülmemiz olur :D

evet Bursa harikaydı,Burak aynı sen gibi ben de 2 maça çıkıyordum (o:

ama "bağına girdiğimiz muhabbet",birbirimizi uzun zamandır göremiyor oluşumuzdan kaynaklı "hasret" duyguları, yorgunluğumuzu alıp götürüyordu..

Ben de mixlerin yapılması taraftarıyım,emin olun ki "kaarşim" bizlerle eş olmak için gönüllü hatun-ı kerime sayısı bir elin parmaklarından çoktur.. Her malın bir alıcısı olduğu metaforunun ardına gizlenerek gardımı alıyorum (o:

Velhasıl kelam, en azından bu yıl olamayacak birşey için konuşuyor dahi olsak, mevzubahsi bile güzel :/

Not:1.5 yıl önce mezun oldum ve ne yazık ki aranızda olamayacağım..

(birçoğunuz biliyor fakat yine de sizlerle olamayacağım için üzüldüğümü belirteyim)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet Bursa harikaydı,Burak aynı sen gibi ben de 2 maça çıkıyordum (o:

ama "bağına girdiğimiz muhabbet",birbirimizi uzun zamandır göremiyor oluşumuzdan kaynaklı "hasret" duyguları, yorgunluğumuzu alıp götürüyordu..

Ben de mixlerin yapılması taraftarıyım,emin olun ki "kaarşim" bizlerle eş olmak için gönüllü hatun-ı kerime sayısı bir elin parmaklarından çoktur.. Her malın bir alıcısı olduğu metaforunun ardına gizlenerek gardımı alıyorum (o:

Velhasıl kelam, en azından bu yıl olamayacak birşey için konuşuyor dahi olsak, mevzubahsi bile güzel :/

Not:1.5 yıl önce mezun oldum ve ne yazık ki aranızda olamayacağım..

(birçoğunuz biliyor fakat yine de sizlerle olamayacağım için üzüldüğümü belirteyim)

harun böyle müstehcen şarkılardan örnek verme istersen, çoluk çocuk yanlış anlayacak :)))))))))))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

beyler hemen tribüne başlayalım yoksa bu iş iyice karışcak yok mix di yok red cevap yicektik falan biz eğlenmemize tribüne geyik yapmaya devam edelim miilet bize baksın biz takılalım elinde sonunda seneden seneye diğer arkadaşlardan bize katılım fazlasıyla ouyor artık bu sene iyice yardırırız gülmekten oynamaya hal kalmaz :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

beyler hemen tribüne başlayalım yoksa bu iş iyice karışcak

bilmeyenlere durumu izah etmek gerekirse...

biz : bravooooooooooo !!! (...dedikten sonra kafalar hemen başka yöne)

kız : (anlamsızca etrafına bakınır)

biz : hadi 1 sayıııı !!! ooOOoooOOOooOOoooo !!!

kız : (takım arkadaşlarına bakıp duruma anlam vermeye çalışır)

biz : (kız sayıyı aldıktan sonra) oooooooleeeeeyyyyyyyyyyyyyy !!!

kız : (sonunda bizi farkeder ve utanır. oynadığına oynayacağına bin pişman olur.)

akabininde meksika dalgası girişimi, sevgili ümit'in sabit kalmasıyla sona erer...

biz : bravoooo mamiiiiiiii !!!!!!!!!!

mami : sizi varya... (uzaktan raketini göstererek bize fırlatmakla tehdit eder)

biz : ooOOoOoOoooo...

mami : maçtan sonra sizin...

(adamın eli ayağına dolaşmıştı valla boş maçta set verecek hale geldiydi. harbi ayıp etmişiz.)

onlar : bravo doktor bilal !!!

bilal : ahahah, beyler :))

hatırladıklarım bu kadar, daha varsa söyleyin :)))

haa bu arada...

kız : salondan herhangi biri. genelde oynamayı bilmeyen, güçlü rakibi karşısında manevi desteğe ihtiyacı olan kimse.

mami : muammer çokyürür

bilal : tıp okuyan bir arkadaş

biz : ispiyonculuk bana yakışmaz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bilmeyenlere durumu izah etmek gerekirse...

biz : bravooooooooooo !!! (...dedikten sonra kafalar hemen başka yöne)

kız : (anlamsızca etrafına bakınır)

biz : hadi 1 sayıııı !!! ooOOoooOOOooOOoooo !!!

kız : (takım arkadaşlarına bakıp duruma anlam vermeye çalışır)

biz : (kız sayıyı aldıktan sonra) oooooooleeeeeyyyyyyyyyyyyyy !!!

kız : (sonunda bizi farkeder ve utanır. oynadığına oynayacağına bin pişman olur.)

akabininde meksika dalgası girişimi, sevgili ümit'in sabit kalmasıyla sona erer...

biz : bravoooo mamiiiiiiii !!!!!!!!!!

mami : sizi varya... (uzaktan raketini göstererek bize fırlatmakla tehdit eder)

biz : ooOOoOoOoooo...

mami : maçtan sonra sizin...

(adamın eli ayağına dolaşmıştı valla boş maçta set verecek hale geldiydi. harbi ayıp etmişiz.)

onlar : bravo doktor bilal !!!

bilal : ahahah, beyler :))

hatırladıklarım bu kadar, daha varsa söyleyin :)))

haa bu arada...

kız : salondan herhangi biri. genelde oynamayı bilmeyen, güçlü rakibi karşısında manevi desteğe ihtiyacı olan kimse.

mami : muammer çokyürür

bilal : tıp okuyan bir arkadaş

biz : ispiyonculuk bana yakışmaz

her türlü aga hiç sıkıntı yok biz tribünümüzü yapar geçeriz :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bilal'e öyle gaz vermişiz ki Halil Hacı maçından sonraki yorumu " Maçı o almadı ben verdim." oldu. Sizin ne kadar mixiniz gelmiş olsada ve istesenizde mix maçı hayal olur. Ama madem bu kadar mixiniz geldi bu sene salonda mix maçı var diye bir söylenti çıkaralım herkes kendine mix bulmaya çalışsın. Olmadı biz bir çıktı alır asarız salona daha gerçekçi olur :D Bakalım mixlenebilecek miyiz :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..