Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversiteler Türkiye Şampiyonası

Recommended Posts

uludağ üniversitesi takımını gönülden tebrik ederim fuat'cımla yaptığım son antreman bayağı başarısına katkı sağlamış görünüyor :))) şakası bir yana çok güzel bir başarı devamını arkadaşlarımızdan bekliyoruz, tabiiki çıtayı daha yükselterek inşallah emeği geçen herkese canı gönülden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abilerim hepinize teşekkür ederim buradan bu turnuvaya katılmak için büyük çaba sarf eden Engin Hocama Bilal Hocama Tolga Hocama ve Şimşek Hocama tekrar teşekkür etmek istiyorum. Bu başarının asıl mimarı olan Tuncay ve Kadir i de burada bir kez daha kutluyorum. İleride daha güzel başarılara inşallah :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abilerim hepinize teşekkür ederim buradan bu turnuvaya katılmak için büyük çaba sarf eden Engin Hocama Bilal Hocama Tolga Hocama ve Şimşek Hocama tekrar teşekkür etmek istiyorum. Bu başarının asıl mimarı olan Tuncay ve Kadir i de burada bir kez daha kutluyorum. İleride daha güzel başarılara inşallah :))

Fuat ım mütevaziliğin için ,ayrıca tebrik ederim seni..Yarın Veteranlar şampiyonasına salona bekliyorum.Görüşmek üzere..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sampiyonadan kisa kisa bahsedecek olursam;

oncelikle ITU olarak bize de ilk 16 da uludag geldi ve 3-1 kaybettik, Tuncay gercekten cok iyi oynadi, yalniz anlamadigim kisim Marmara ile final macinda niye oynamadigi ? Ferdilerde oynasaydi orda bile finalde gorebilirdik belki... Ferdi finallerde de tahmin edilen oldu Gencay Menge ile Onur Oktav oynadi ve Gencay 3-2 aldi. Yari final ve ceyrek finallerde de guzel maclar izledik. Bayanlarda ise ferdi maclar iyi seviyede sayilirdi bence, iyi maclar izledik yalniz yari final maclari baya olayli gecti (hele ki 3 sari kartli olan bi mac vardi ki :D)

Sampiyona yer ve salon olarak son 3 yila gore bence en iyisiydi 12 masa da oynandi maclar fakat o kadar masa olmasina ragmen ferdilerde ilk 3 tur 2 set uzerinden oynandi, o da takimlardan ferdi icin 2 kisi katilacak kisitlamasini kaldirmalari olsa gerek... Sampiyonanin bir diger zorlayici yonu ise maclarin cok gec saatlere kadar surmesiydi hangisydi hatirlamiyorum ama bir gun saat 21.00 da ciktigimizi hatirliyorum 22.00 da biten maclarda var diye duymustum :D

Son olarak bu kadar guzel bi sampiyonaya katildigim icin cok mutluyum, camiadan ve forumdan bi cok arkadasla biraraya gelip sohbet etme imkani bulduk emegi gecen herkese tesekkurler, cok guzel bi turnuvayi daha geride biraktik :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir gözlemci olarak 4 günlük serüveni anlatmaya çalışayım müsaadenizle. Şampiyonanın Gazi'den S.D.Ü' ye alınması üzerine çok kısa zaman içerisinde organizasyonu düzenleyen üniversite akademik ve idari personelini tebrik etmek isterim. Gerçekten ellerinden gelenin en iyisini yaptılar.

İkinci olarak ferdilerde 4 oyuncunun yer almasına gelirsek. Teknik toplantıda bazı üniversite hocaları, uzak yerlerden gelenlerin olduğunu söyleyip, bu öğrencilerin bir kere üniversiteli olabileceğini dolayısıyla bu çocukları maç yapmadan üniversitelerine göndermemek gerektiğini söyleyip federasyon temsilcisine baskı yaptılar. Çoğunluk da bu kararı destekledi. Bu sebeple ferdilerde her üniversiteden 4 sporcuya yer verilip, zaman darlığı sebebibyle de kazanılmış 2 set üzerinden maçlar yapıldı.

Salı günü yani turnuvanın ilk günü akşam 9'a kadar maç koymaları hiç mi hiç olmadı. Bu turnuvanın hak ettiği süre en az 5 gün olmalıydı. 3 gün takım maçları yapılmalı, 2 gün de ferdiler.

Masa tenisine olan ilgi yine her zamanki gibiydi, tribünlerde genelde o an maçı olmayan sporcular vardı. Koçfest'in masa tenisi robotuyla olan yarışması eğlenceliydi : )

Maçlara gelecek olursa, Okan Üniversitesi fazlasıyla şaşırttı beni. Finali Kocaeli-Marmara yapar diye düşünmüştüm. Uludağ'ı tebrik ederim. Bu arada hakkını vermek istiyorum. Çoğunluğun aynı oyun sitiline sahip olduğu şampiyonada, oyun sitiliyle farklılaşan ve göz dolduran bana göre tek kişi vardı, o da Uludağ'ın oyuncusu Kadir Ersoy, tebrik ederim.

Genel olarak ise güzellik şuydu. Masa tenisi öyle güzel bir spor ki, fanatizme yer yok. Oyuncular maç başında, sonunda tokalaşıp birbirlerini tebrik ediyorlar. Sayı kaybettiğinde, eğer güzel bir sayıysa maç içinde rakibini tebrik ediyor. Haketmediği bir sayıyı hakem verirse, hakemi uyarıp hemen sayının düzeltilmesini istiyor sporcu. Bu çok güzel bir şey. Spor işte bu.

Selamlar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

okan üniversitesi olarak 4. olduk. yarıfinalde marmara'ya elendik. gruptan çıkabilirmiyiz acaba derken böyle bir derecenin gelmesi hepimizi şaşırttı.

Okan Üniversitesini ve tabiki Bora seni de ayrıca tebrik ederim..

Marmara çıkmasaydı karşınıza belki bir kademe daha yukarıda olabilme şansınız varmış..

Bursa masatenisinde çıtayı yukarılara çekmeye başladı.. Uludağ Ünv. ve ayrıca Bursalı masatenisi severleri tebrik ederim..

Okuduklarımdan güzel bir organizasyon olduğunu düşünüyorum...Her güzelin mutlaka bir kusuru olacaktır diyelim...organizasyona katkısı olanlarıda tebrik edelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yarı final maçı seramonisi..

marmara üniversitesi - okan üniversitesi

soldan sağa (onur oktav, hakan karakoç, gencay menge // serdar oymak, bora dileri, sezer halat)

02052012062.jpg

salondan genel bir görüntü..

03052012069.jpg

not : ferdi final maçını (onur-gencay) telefonla full çektim, yakın zamanda paylaşırım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yarıfinal maçı seramonisi..

marmara üniversitesi - okan üniversitesi

soldan sağa (onur oktav, hakan karakoç, gencay menge // serdar oymak, bora dileri, sezer halat)

02052012062.jpg

salondan genel bir görüntü..

03052012069.jpg

Salon güzel bir görüntü sergiliyor.

Marmaranında maşşallahı var.

Bora sizin takımında şansı Türk Milli takımıyla eşleşmekmiş....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkdaslar turnuvaya ev sahıplıgı yaptgmz ıcın mutlyz bu kadar kısa surede ancak bu kadar hazırlanılabıldı olcay salici ye ve gökmen abiye gösterdiği emek için teşekkürlerimi sunarım sdü olarak takımlarda birşey yapamadık ferdilerde elimden geleni yaptım ana tabloya çıktım ama 16 maçlarında deniz hür e elendim sağlık olsun herkesi tebrik ediyorum bora oyununu çok beğendiğimi ayrıca dile getirmek isterim başarılar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 months later...

maçlardan 1 hafta önce kesinleşir. şimdi konuşmak için erken ama insan istiyor tabi :)

Anlaşıldı hangi üniversite ile katılacağına karar verememişsin daha :)

Sevgili Bora bitmedimi daha şu Ünversite....hala daha katılayım mı katılmayayım mı dasın..

Okuma maçı daha bitmedimi...Uzatmalarımı oynuyorsun...

Ya sabır..Babana kuvvet...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..