Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversiteler Türkiye Şampiyonası

Recommended Posts

her takımdan 2 oyuncu ferdilere katılabilir diyor. Bu bizim için problem olacak gibi hadi hayırlısı

takımınızda geçen sene 16'ya girmiş biri varsa kontenjan 3'e çıkar. iki kişi varsa 4..

bu arada turnuva koçfest sponsorluğunda yapıldığı ve 3-4 mayısta süleyman demirel üni. (ısparta) gripin konseri olduğu için yer değişikliği yapılmış olsa gerek..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar benim duyduğum kadarıyla turnuva 1 mayısa denk geldiği için olay falan olmasın güvenik amaçlı bir yer değişkliği olmuş. bu ara harunum sen gel ya takılırız işte ne güzel valla olmadı bak şimdi hem melih hocayıda çağıırırdık on numara olurdu yani :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gruplar 3'erli oluşturuluyor ilk 2 takım çıktıktan sonra ilk turda elenirsen bitiyo işin :) elenmez bir tur geçen yılan sistemine geçmiş oluyosun yani 1 maç daha yapma şansın oluyor diye biliyorum ama tabi senide yanlış bilgilendirmek istemem bu sadece benim bilgim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar benim duyduğum kadarıyla turnuva 1 mayısa denk geldiği için olay falan olmasın güvenik amaçlı bir yer değişkliği olmuş. bu ara harunum sen gel ya takılırız işte ne güzel valla olmadı bak şimdi hem melih hocayıda çağıırırdık on numara olurdu yani :)

kardeşim he deyince gelinecek bir yer değil ki Isparta :)

Ankara için uçak bileti,kalacak yer ve türevi herşeyi ayarlamıştım, patladı..

Artık önümüzdeki maçlarda görüşebilmeyi umut etmekten başka yapabilecek birşeyim yok ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kardeşim he deyince gelinecek bir yer değil ki Isparta :)

Ankara için uçak bileti,kalacak yer ve türevi herşeyi ayarlamıştım, patladı..

Artık önümüzdeki maçlarda görüşebilmeyi umut etmekten başka yapabilecek birşeyim yok ;)

harunum sende haklısın ama fırsatın olursa gel bak yinede takılalım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gruplar 3'erli oluşturuluyor ilk 2 takım çıktıktan sonra ilk turda elenirsen bitiyo işin :) elenmez bir tur geçen yılan sistemine geçmiş oluyosun yani 1 maç daha yapma şansın oluyor diye biliyorum ama tabi senide yanlış bilgilendirmek istemem bu sadece benim bilgim

Yılan sistemi tam olarak nasıl oluyor?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ankara dışında oldu diye sevinmiştim fakat okulun parası yokmuş olan parasını da vermesi için 15 gün beklememiz gerekiyormuş. Ayrıca lisans için belgelerin başkan ın imzalamasını bekliyoruz 1 hafta 10 gün falan oldu :D Kısacası hacettepe üniversitesinin bu sene (de) gelememesi muhtemel.

Bir de bu belgeleri gençlik spor a götürürsek kaç gün sonra lisansı verirler bize? :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ankara dışında oldu diye sevinmiştim fakat okulun parası yokmuş olan parasını da vermesi için 15 gün beklememiz gerekiyormuş. Ayrıca lisans için belgelerin başkan ın imzalamasını bekliyoruz 1 hafta 10 gün falan oldu :D Kısacası hacettepe üniversitesinin bu sene (de) gelememesi muhtemel.

Bir de bu belgeleri gençlik spor a götürürsek kaç gün sonra lisansı verirler bize? :D

dostum gençlik spor çabuk yapıyo işi , iş okullarda....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..