Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversiteler Türkiye Şampiyonası

Recommended Posts

hangi okulda okuyorsan spor koordinatörünle konuşman gerekiyor. gerekli yazışmaları, lisansları, otel ayarlamaları, harcırahları falan o ayarlıyor. yanlız turnuva salı günü başlıyor. bu prosedürler henüz uygulanmamışsa geç kalınmış olabilir fakat turnuva salı günü başlayacağı için pazartesi son bir şansın olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

okuldan yazı gönderiyorlar sanırım. sırf isim yazdırmakla olmuyor diye biliyorum. 1-2 mayısta takım, 3-4 mayısta ferdiler oynanır. en geç 3 mayıs sabahı salonda olman lazım.

özgürcüm hatırladığım kadarıyla okulunun rektörlüğünden bildiri yapılması gerekiyor bildiri yapıldıktan sonra lisansını al gel :) ama tabiki yanılma payımda olabilir :)

pekı bu maclarda ferdı musabakalar oluyormu oluyorsa bunlara katılmak ıcınde lısans mı gereklı

ayrıca bı basvuruda bulunmam gereklımı

Konunun içinde bu yazılar vardı. Sorularının cevabı olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tolga Hocam çok tebrik ederim. Sizinle birlikte maçlar ve antrenmanlarda öğrencileri yalnız bırakmayan Şimşek Hoca'mı, Engin Hoca'mı ve Bilal Hoca'mı da kutluyorum. Bu gibi başarılar, sizlerinki gibi gönüllülük ve katılımla birlikte olmuştur, olacaktır.

Tabii ki gururumuzun sahipleri Tuncay'ı, Kadir'i, Fuat'ı ve Emrullah'ı da gönülden tebrik ediyorum. Başarılarının devamını dilerim. Marmara Üniversitesi'nin kadrosuna karşı zaten pek yapılacak birşey yoktu, sağlık olsun.

Uludağ Üniversitesi'ni ve Bursa'yı alınlarınızın akıyla temsil ettiniz. Bravo.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tolga Hocam çok tebrik ederim. Sizinle birlikte maçlar ve antrenmanlarda öğrencileri yalnız bırakmayan Şimşek Hoca'mı, Engin Hoca'mı ve Bilal Hoca'mı da kutluyorum. Bu gibi başarılar, sizlerinki gibi gönüllülük ve katılımla birlikte olmuştur, olacaktır.

Tabii ki gururumuzun sahipleri Tuncay'ı, Kadir'i, Fuat'ı ve Emrullah'ı da gönülden tebrik ediyorum. Başarılarının devamını dilerim. Marmara Üniversitesi'nin kadrosuna karşı zaten pek yapılacak birşey yoktu, sağlık olsun.

Uludağ Üniversitesi'ni ve Bursa'yı alınlarınızın akıyla temsil ettiniz. Bravo.

Teşekkür ederim Fatih hocam,

Kuşkusuz sizlerin de bu başarıda katkınız büyük. Özellikle Fuat'ın Ersun hocam ve sizle yaptığı antremanların ona önemli bir katkı sağladığı hemen farkediliyor. Kendisini uzun süredir yenemiyorum... :fildir:

Saygılarımla..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uludağ üniversitesini can-ı gönülden tebrik ediyorum. :alkis: Bence çok önemli bir başarıya imza attılar. Fuat ve Emrullah'ı zaman zaman çalıştıran Fatih hocamı ve Ersun hocamı ayrıca üniversitedeki değerli hocalarımı da bu güzel başarının mimarları olmalarından dolayı kutluyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Marmara

Bildiğim kadarıyla Gençay Menge- Onur Oktav 3. numarayı hatırlayamadım.

Uladağ da kimler oynuyor?

Uludağ da Sarkuysan dan Tuncay Çalışkan..Diğerleri;Fuat,Kadir ve Emrullah tan oluşan isimsiz kahramanlar Mustafa hocam..Hepsinin alınlarından öpüyorum..Selamlar..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..