Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversiteler Türkiye Şampiyonası

Recommended Posts

abi marmariste en azında 5 yıldızlı otel ayarlandı bisürü işler yapıldı sadece salon kötüydü ama burda ne salon ne otel hiç bişey ölesine yapılacak olan bir turnuva federasyon bu sene batırdı işleri iyice maç tarihlerini açıköğretim sınvalrına getiriyolar hiç esneme payları yok ilkokul maçlarını taa rizeye veriyolar daha neer neler :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu federasyon zamanında marmariste düğün salonunda turnuva yapmış federasyondur. o yüzden bunlardan her şey beklerim. düşünebiliyormsunuz düğün salonu ???

aynen öyle.. tribün yoktu, tavan alçaktı, yerler kaygandı, alan dardı, içerde hava akımı vardı, son gün girişinde pazar kuruldu falan da filan da..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada özgür seninde aklında varsa böyle birşey beraber gideriz buradan sürteriz yollarda otel önlerinde :) eğlenceli olabilir :D

eğer kesinse oynayabileceğimiz öyle bir delilik yapabilirim. Alırım lisansımı gelirim ama bizim hoca eğer rektörlükten onaylanmadığımız için oynayamayacağımı söyledi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

alın arkadaşlar size mutlu haber kalma yeri problemi çeken dostlarımıza ıspartada öğretmenlik görevini yapmakta olan Gökmen Öcal'dan müthiş güzel bir haber geldi yer sıkıntısı olan arkadaşlar beni arasın dedi işte size numarası arayın yer konusunda yardımcı olmaya çalışacak 0507 452 58 78 GÖKMEN ÖCAL

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar birçok yorum yapılmış büyük bi çoğuna bende katılıyorum turnuvalar çakıştığı için oteller dolu ve yer sıkıntısı meydana geldi yer bulamayanların otel harıcı mısafırhanelere ogretmen evlerıne teiaş vb kurumların mısafırhanelerıne basvurmalarını tavsıye ederım turnuvaya evsahıplıgı yapacagız ben de sdü de oynayacağım kısaca salon ve ortam hakkında bılgı verıyım ataturk spor salonu yenı bı salon oldugu ıcın salondan yana memnun kalcagınızdan emınım soyunma odasından salon zemınıne kadar hersey gayet guzel dızayn edılmıs genıs ve guzel bı salon olcay salici ilgilenıyor ve kendısınden duydugum kadarıyla 12 masa kurmayı dusunuyorlar masalar dısardan gelecegı ıcın pek bılgım yok yer konusunda sıkıntı yasansada salondan herkesın memnun kalacagını umuyorum öğrenci olduğum için yer konusunda ben yardımcı olamıyorum kusura bakmayın şimdiden herkese başarılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abi marmariste en azında 5 yıldızlı otel ayarlandı bisürü işler yapıldı sadece salon kötüydü ama burda ne salon ne otel hiç bişey ölesine yapılacak olan bir turnuva federasyon bu sene batırdı işleri iyice maç tarihlerini açıköğretim sınvalrına getiriyolar hiç esneme payları yok ilkokul maçlarını taa rizeye veriyolar daha neer neler :)

Rize'yi kötüleme, babana kalacak yer ayarlamam sonra Kemaaal (o:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 24 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..