Jump to content
Masatenisi.org Forum

9. Forum Buluşması

Recommended Posts

valla benim için önemli olan iki şey var birincisi ve en önemlisi Turushan Hocamla beraber gitmek ikincisi ise bir bahaneyle değişik yerleri gezmek doktorum yanımda olduktan sonra gidemeyeceğim hiç bir yer yoktur ben eğer masa tenisini bu kadar çok seviyorsam onun sayesindedir doktorum İbrahim Hoca ve Skoda Fabia 1.4 diesel her zaman emrine amadedir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

her forum buluşması bir öncekinden daha heyecanlı ve daha zevkli oluyor her buluşmada farklı oyunculardan farklı şeyler öğreniyorum örneğin geçen seneki buluşmada Orhan - Talha arasındaki final maçı tek kelimeyle mükemmel neredeyse her akşam seyrediyorum ve her seyrettiğimde ayrı bir zevk alıyorum....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Normalde bu sene Ağrı için talip olaraktık forum buluşmasına fakat söylemek biraz geç oldu onun için seneye talip olacağım hayırlısı ile :) Şimdiden seneye bir çok sürprizler hazır durumda :) Tabi seneye ağrıda yapılırsa forum buluşması :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

her forum buluşması bir öncekinden daha heyecanlı ve daha zevkli oluyor her buluşmada farklı oyunculardan farklı şeyler öğreniyorum örneğin geçen seneki buluşmada Orhan - Talha arasındaki final maçı tek kelimeyle mükemmel neredeyse her akşam seyrediyorum ve her seyrettiğimde ayrı bir zevk alıyorum....

ibrahimbey beni gece bilecenmi maçlarda
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahsin kardeşim valla seni geçebilir miyim bilmiyorum ama elimden geleni yapacağım olmadı 2.lik de işimi görür valla senden sonra en çok maç yapan kişi olmak da bana yeter maksat muhabbet olsun bir şeyler yazalım forum buluşması canlılığını korusun bu nedenle ben aklıma geldikçe birşeyler yazacağım herkese bol masi tenisi dolu günler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Abdullah merhaba ben İbrahim Hoca inşallah beni unutmamışsındır nasılsın ne var ne yok görüşemedik forum buluşmaları da olmasa zaten görüşeceğimiz yok Sivas günlerini hala unutamadım dün gibi aklımda hatırlıyorum da yoldan geldik perşembe günü seninle karşılaştık yurtta aha bir de ne göreyim yurtta masa var o anda yorgunluğu falan unuttum hemen üstümü giyinip salona indim ilk antremanı da seninle yapmıştık çok güzel günlerimiz geçti Sivasta özellikle Kirli Ahmetin orada yediğimiz köfte mükemmeldi tabi bizim Akçaabat köftesine gelemez ama olsun o da güzeldi neyse Apo ben fırsat buldukça mesaj yazıyorum sen de boş bırakma haydi kendine iyi bak görüşmek üzere...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ibrahim hocam maksat masatenisi tabi kaynaşma çeşit çeşit oyuncular güzel bir etkinlik nerde olursa olsun allah sağlık verdikçe bize bizde orda olamaya çalışacaz

Tahsin hocam sana %100 katılıyorum tabiki maksat buluşmak kaynaşmak masa tenisi işin bahanesi ama çok güzel bir bahane ben masa tenisi oynamaya başlayalı 5 yıl oldu son 3 forum buluşmasına da katıldım gerçekten her geçen yıl bu ortamların ne kadar güzel olduğunu daha iyi anlayabiliyorum hem oynuyorum hem de oynayanları seyredip onlardan birşeyler öğrenmeye çalışıyorum ve sanırım başarıyorum da masa tenisi tek kelimeyle mükemmel bir spor gerçekten çok seviyorum ve sağlığım olduğum sürece de oynamaya devam edeceğim bu arada Tahsin Hocam ferdi ligde oynadığın maçlardan yayınlananları seyrediyorum gerçekten çok zevkli oyunlar olmuş...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..