Jump to content
Masatenisi.org Forum

9. Forum Buluşması

Recommended Posts

Evet arkadaşlar, çok güzel şeyler yazmış ve fikir, yorumlarınızı belirtmişsiniz. Herkesin ortak olduğu yerde var, değişik fikirleri ve şehir bakımından zıt oldukları yerde var.

Şimdi size ikinci talebi yazıyorum. Ama sizden isteğim bu iki il veya daha çıkarsa diğerlerinin üzerinde konuşup çoğunluğa göre karar vermemiz. Bu ilde her türlü organizasyonu üsleniyor. Şimdiden şöyle böyle yapacaklar demiyorum hepiniz biliyorsunuz.

Ancak talep olmadan şu şehir olsun bu şehir olsun diye bir çok arkadaşım yazmış. Hayır öyle olmasın, bir kişi gönülden üslensin. Bu konuda ısrarcı olan arkadaşlar için kötü sonuçlar bekliyor. Hatta forum üyeliğinden atılmaya kadar varabilir. İlk örneğide veriyorum. Forumdan Ankaradan Burak adlı kişiyi takip ediyorum. Bi Eskişehir demiş. Ama baktım ısrarla Eskişehir olsun diye yazmakta :frust: . Şimdi buradan ona sözlü uyarı veriyorum. Hala başka şehirde israr ederse üyelikten atılacak, hala hala israr ederse evi bana 5 dk. olduğu için evinden alınacak ve eğer hala konuşabiliyorsa sonrasını kendisi anlatacak :lol: . Umarım bu nazik ricamı herkes anlamıştır <_<

Organizasyonu üslenen şehirler:

1- Kocaeli

2- Artvin

Artvinden Ümit hocam çok sevdiğim bir arkadaşım ve aynı zamanda il antrenörü ve temsilcisidir. Geçen sene minikler gurup maçlarına öğrencilerimi götürdüm, çok güzel bir organizasyon yapmıştı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kocaeli ve Artvin, ikisi de bana çok uzak, birisi doğuda diğeri ise batıda, birisi büyük ve kalabalık, diğeri küçük ve sakin, Kocaeli'nde katılım çok daha fazla olacaktır ama Artvin'in de muhteşem bir doğası vardır...

Doğu Karadeniz'de olması ve daha önce görmediğim bir yer olması nedeni ile benim gönlüm Artvin'den yana.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bursa'dan hala ses seda yok. Organizasyon elden gidiyor Bursa tayfası, elinizi çabuk tutun :(

Sevgili arkadaşlar merhabalar.. Bir süredir sağlık problemlerim ve yoğun iş temposu yüzünden forumumuzu çok yakından takip edemedim..Turushan hocam da sağolsun bu sene bayağı hızlı davranmış..Hazırlıksız yakalandık.. :(..Aslında bu sene dernek olarak buluşmamıza katkı sağlamak istiyorduk ama bazı pürüzler nedeni ile bu sene affımızı istiyoruz..Tabiiki Bursa dan başka arkadaşlar çıkarsa ben de şahsım adına elimden gelen katkıyı vermeye hazırım..Herkese Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ersun hocam geçmiş olsun, buluşma için de biryerden başlamak gerekiyordu, o yüzden erken davrandım :)

tufan hocam uzun zamandır face kullanmıyorum o yüzden farkına varamadım, nilüfer hatun uyardı, geçmiş doğum günün olsun

ahmet hocam, rize - artvin doğal güzellik açısından çok farklı değil, tek farkı rize'de denizin olması :))))

talebim kocaeliden yanadır, çoğunluğun ulaşımı bu şehre daha kolay, iyi bir katılım bekleniyorsa kocaeli diyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Turushan hocam teşekkürler..Arkadaşlar ben de hem buluşmamıza ev sahipliği yapmayı ilk olarak gönülden kabul eden Kocaeli li kardeşlerimizin şevklerinin kırılmaması adına hem de forum katılımını düşünerek,kendisine odukça yakın olan Artvin yerine Kocaeli yi tercih eden Turushan hocama da katılarak Kocaeli diyorum..Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet arkadaşlar, çok güzel şeyler yazmış ve fikir, yorumlarınızı belirtmişsiniz. Herkesin ortak olduğu yerde var, değişik fikirleri ve şehir bakımından zıt oldukları yerde var.

Şimdi size ikinci talebi yazıyorum. Ama sizden isteğim bu iki il veya daha çıkarsa diğerlerinin üzerinde konuşup çoğunluğa göre karar vermemiz. Bu ilde her türlü organizasyonu üsleniyor. Şimdiden şöyle böyle yapacaklar demiyorum hepiniz biliyorsunuz.

Ancak talep olmadan şu şehir olsun bu şehir olsun diye bir çok arkadaşım yazmış. Hayır öyle olmasın, bir kişi gönülden üslensin. Bu konuda ısrarcı olan arkadaşlar için kötü sonuçlar bekliyor. Hatta forum üyeliğinden atılmaya kadar varabilir. İlk örneğide veriyorum. Forumdan Ankaradan Burak adlı kişiyi takip ediyorum. Bi Eskişehir demiş. Ama baktım ısrarla Eskişehir olsun diye yazmakta :frust: . Şimdi buradan ona sözlü uyarı veriyorum. Hala başka şehirde israr ederse üyelikten atılacak, hala hala israr ederse evi bana 5 dk. olduğu için evinden alınacak ve eğer hala konuşabiliyorsa sonrasını kendisi anlatacak :lol: . Umarım bu nazik ricamı herkes anlamıştır <_<

Organizasyonu üslenen şehirler:

1- Kocaeli

2- Artvin

Artvinden Ümit hocam çok sevdiğim bir arkadaşım ve aynı zamanda il antrenörü ve temsilcisidir. Geçen sene minikler gurup maçlarına öğrencilerimi götürdüm, çok güzel bir organizasyon yapmıştı.

Öncelikle Tufan abiye kibar uyarısından dolayı teşekkür ediyorum. Gönül ister ki Eskişehirde olsun 9.forum buluşması ama tabi talep olmadığı için olamıyormuş ama olsa güzel olurdu :D Şimdi elimizde 2 seçenek var herhalde takip ettiğim kadarıyla. Biri Kocaeli biri Artvin. Şimdi Kocaeliye gittim gördüm biliyorum. Ama Artvine hiç gitmedim o nedenle merak ediyorum. O yüzden ben oyum ikisininde ortasında olan Tokat ilinden yana :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Artvine hiç gitmedim o nedenle merak ediyorum. O yüzden ben oyum ikisininde ortasında olan Tokat ilinden yana :D

Burak abi en demokratik çözümü bulmuş :lol:

Benim oyum sanırım Artvinden yana.

Malum Rize harika geçti benim açımdan. Bunda ilk defa buluşmaya katılmış olmamın payı büyüktü ama sakin, rahat ve çok güzel bi şehirdi. Bu yüzden birde Artvin i gidip görsek fena olmaz diye düşünüyorum. Oyum Artvinden yana :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şöyle bir durum var ki üyelerimizin %80-90 ı şehirde yaşamakta Kocaeli'nde yapılması olaya ekstra bir durum katmaz fakat Artvin görülesi bir yer hem kafamızı da dinleriz :) oyum Artvin'den yana :) Buluşma çin'de de olsa gidip oynamalıyız bence . Kocaeli oyu veren üyelerimiz bence işin kolayına kaçmışlar :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..