Jump to content
Masatenisi.org Forum

9. Forum Buluşması

Recommended Posts

Bence karar vermek için acele edilmemeli. Ha derseniz ki talip çoktu da ilk isteyene mi verdik kızı diye, o zaman hak veririm. Ama ben hala Bursa'da yapılmasından yanayım. Eminim ki birçok kişi de benimle aynı fikirdedir. Tabii Bursa tayfası bu konuda ne düşünüyor merak ediyorum. Böyle bir organizasyonu gerçekten üstlenmek isterler mi, üstleneceklerse kim üstlenecek? Bu sorular kısa zaman içinde cevabını bulmazsa organizasyonu üstlenecek kişi ve şehir belli gibi.

Merkezi bir yerde yapılırsa ne olur, ne biter, bu konu ile ilgili düşüncelerimi önceki mesajlarımda belirtmiştim, onun için ekstra bir şey söylemeyeceğim. Forum buluşmasına katılım, ödüller vs ile ilgili de fikirlerimi bilenler bilir. Onun için naçizane birkaç öneri de bulunacağım.

1) Buluşmanın yapılacağı şehir için talipli olma kısmı çok da önemli olmamalı, forum üyeleri çoğunlukla nereyi istiyorsa buluşma orada yapılmalı. (bkz. manevi baskı, zorla buluşmayı birisine kilitleme :salak: )

2) Katılım listesi forum üzerinden belirlenmeli. Duyan gelmiş durumunun önüne geçebilmek için tek çözüm bu. İş salona kadar geldikten sonra adama kalkıp da ''sen kaç aylık üyesin, kaç mesaj attın?'' diye soramayız. Ama liste baştan belirlenir, fisktür vs. bu listeye göre şekillenirse sıkıntı olmaz.

3) Türkiye Şampiyonası'na bile 200 sporcunun katılmadığı bir ortamda ve burda yazan insan sayısı da az çok belli iken Ankara buluşması gibi bir buluşmanın kaos ortamı yaratacağını düşünüyorum. Forum buluşması insanlar için biraz da kafa dinleme, biz bize olma fırsatı. Nerde çokluk, orda bir şey durumu olmasın :whistle:

4) Kupa ve madalya dışında ödül verilmesin. ( Gönüllülük esasına dayanan UFAK TEFEK! hediyeleri saymıyorum, ama baştan bir şey vadetmek anlamsız olur)

5) TT-ID'si tek sayı olanlar salona alınmamalı. :oogh:

6) Tahsin Kalay'a maç sınırlaması getirilmeli. :fildir:

7) Buluşmaya katılım şartı üye olma tarihi ise; baz alınması gereken tarih buluşma tarihi değil, buluşmanın kararlaştırıldığı tarih olmalı.

Benim önerilerim şimdilik bu kadar. Aklıma geldikçe yazarım. Esen kalın efenim. B)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5) TT-ID'si tek sayı olanlar salona alınmamalı. :oogh:

Benim önerilerim şimdilik bu kadar. Aklıma geldikçe yazarım. Esen kalın efenim. B)

Sevgili Çağan 5. maddene benim saat bir anlığına takılı verip durdu..

Benim gibi TT-IQ sü hiç olmayanlar (yada düşük olanları) turnuvanın yapılacağı il sınırları içine bile sokmayın derim, bellimi olur bizim gibilerin sağı solu..

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Melih kardesimiz alninin akiyla boylesi bir turnuvanin ustesinden gelir tabi.Ancak yaz aylarinda izmit in ne kadar nemli oldugunu unutmamak gerekiyor.Ayrica anadoludan gelecek uyeler icin ulasimi zor bir yer.Diger gonulluleri beklemekte fayda var diye dusunuyorum.arkadaslarinda bahsettigi gibi istanbuldan cok sayida oyuncu gelecektir izmite.buda ciddi bir trafik demek.karar degerli uyelerindir.ben uyarim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Orhan abi, nem olayı da forum buluşmasının yapılacağı yer için önemli bir seçim kriteri. Ama yakınlık uzaklık mevzusuna katılamayacağım açıkçası. Sonuçta nerede yapılırsa yapılsın birilerine uzak olan yer bir diğerine yakın olacak. Bu seçim için bir kriter olmamalı. Forum buluşmasına katılmak gönül işi nihayetinde. Ama anladığım kadarıyla Tufan abi bu buluşmayı İstanbul'a yakın bir ilimize vererek her sene uzaklığı bahane eden üyelerin bu seneki tutumlarını ölçmek istiyor. :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Bence karar vermek için acele edilmemeli. Ha derseniz ki talip çoktu da ilk isteyene mi verdik kızı diye, o zaman hak veririm. Ama ben hala Bursa'da yapılmasından yanayım. Eminim ki birçok kişi de benimle aynı fikirdedir. Tabii Bursa tayfası bu konuda ne düşünüyor merak ediyorum. Böyle bir organizasyonu gerçekten üstlenmek isterler mi, üstleneceklerse kim üstlenecek? Bu sorular kısa zaman içinde cevabını bulmazsa organizasyonu üstlenecek kişi ve şehir belli gibi.

Merkezi bir yerde yapılırsa ne olur, ne biter, bu konu ile ilgili düşüncelerimi önceki mesajlarımda belirtmiştim, onun için ekstra bir şey söylemeyeceğim. Forum buluşmasına katılım, ödüller vs ile ilgili de fikirlerimi bilenler bilir. Onun için naçizane birkaç öneri de bulunacağım.

1) Buluşmanın yapılacağı şehir için talipli olma kısmı çok da önemli olmamalı, forum üyeleri çoğunlukla nereyi istiyorsa buluşma orada yapılmalı. (bkz. manevi baskı, zorla buluşmayı birisine kilitleme :salak: )

2) Katılım listesi forum üzerinden belirlenmeli. Duyan gelmiş durumunun önüne geçebilmek için tek çözüm bu. İş salona kadar geldikten sonra adama kalkıp da ''sen kaç aylık üyesin, kaç mesaj attın?'' diye soramayız. Ama liste baştan belirlenir, fisktür vs. bu listeye göre şekillenirse sıkıntı olmaz.

:alkis: :alkis: :alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Orhan abi, nem olayı da forum buluşmasının yapılacağı yer için önemli bir seçim kriteri. Ama yakınlık uzaklık mevzusuna katılamayacağım açıkçası. Sonuçta nerede yapılırsa yapılsın birilerine uzak olan yer bir diğerine yakın olacak. Bu seçim için bir kriter olmamalı. Forum buluşmasına katılmak gönül işi nihayetinde. Ama anladığım kadarıyla Tufan abi bu buluşmayı İstanbul'a yakın bir ilimize vererek her sene uzaklığı bahane eden üyelerin bu seneki tutumlarını ölçmek istiyor. :(

Sevgili Çağan

İstanbul'a yakın bir ilimize vererek her sene uzaklığı bahane eden üyelerin bu seneki tutumlarını ölçmek istiyor. :(

Dedin ....yolu bahane edenlerin yada çeşitli bahanecilerin kuyruğundan yakaladın..

Tufan Hocamız dediği İzmit yada diğer forum üyesi arkadaşların dediği Bursa..Eskişehir yada başka bir il hatta ve hatta İstanbul bile olabilir.

Adından belli Forum BULUŞMASI...tanışma ve kaynaşma yeri...illakide spor aktivitesine katılmak şart değil...benim anladığım bu..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İzmit'i pek istememin en önemli sebebi şehrin bazı yerleri resmen gaz kokuyor. Hele Hasan Gemici salonunun orası özellikle (geçen sene de öyleydi, bu sene de). En son gittiğim salon (Atatürk) ise daha iyi durumda (koku bakımından). Hasan Gemici olmasın lütfen.

Diğer yandan Melih arkadaşıımızla Sivas'da tanıştım, hatta aynı gruba düşmüştük. Ve bu işi çok iyi organize edeceğinden eminim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben son 3 yıldır forum buluşmalarına katılıyorum gerçekten süper bir ortam bir sonrakini sabırsızlıkla bekliyorum benim için öncelik Turushan Hocamın dediğidir o haydi gidelim dedikten sonra Allahın izniyle gidemeyeceğim hiçbir yer yoktur...herkese sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum... :dans: :dans: :dans:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba dostlar,

Son 3 yıldır forum buluşmaları Malatya, Rize ve Sivas gibi forumun yüklü üye barındırdığı marmara bölgesinden uzak yerlerde oluyor. Açıkçası ben de İzmit'te yapılmasına sıcak bakanlardanım. Ben de isterim İbrahim Hocanın dizel Skodayı, Ekrem abinin 46 plaka beyaz şahini, Ahmet abinin sıfır poloyu Sİvas'ta forum buluşmasının yapılacağı salonun bahçesine çektiği gibi kendi arabamla gelmeyi. Bu yıl da biz kendi arabamızla gelelim yani ne olmuş :oop: Curcuna olacağı fikrine katılmıyorum. Gerek duyulursa buluşma üyelerle sınırlandırılabilir.

Açıkçası bence de Ramazan bayramının araya gireceği göz önünde bulundurularak tarihi ve yeri belirleme konusunda çok acele edilmemeli. Bence öncelikli olarak düşünülmesi gerek şey forum buluşmasının yapılacağı yerden çok gönüllü organize edecek kişilerin ve nitelikli salon ve masalar ile yaygın konaklama imkanlarının bulunduğu yerler üzerinde durmak. Eskişehir ve Bursa deniyor da buralarda bu işi el ense edebilecek gönüllü üyler var mı?

Ağr'dan selamlar. Hepinizi çok özledim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan
Merhaba dostlar, Son 3 yıldır forum buluşmaları Malatya, Rize ve Sivas gibi forumun yüklü üye barındırdığı marmara bölgesinden uzak yerlerde oluyor. Açıkçası ben de İzmit'te yapılmasına sıcak bakanlardanım. Ben de isterim İbrahim Hocanın dizel Skodayı, Ekrem abinin 46 plaka beyaz şahini, Ahmet abinin sıfır poloyu Sİvas'ta forum buluşmasının yapılacağı salonun bahçesine çektiği gibi kendi arabamla gelmeyi. Bu yıl da biz kendi arabamızla gelelim yani ne olmuş :oop: Curcuna olacağı fikrine katılmıyorum. Gerek duyulursa buluşma üyelerle sınırlandırılabilir. Açıkçası bence de Ramazan bayramının araya gireceği göz önünde bulundurularak tarihi ve yeri belirleme konusunda çok acele edilmemeli. Bence öncelikli olarak düşünülmesi gerek şey forum buluşmasının yapılacağı yerden çok gönüllü organize edecek kişilerin ve nitelikli salon ve masalar ile yaygın konaklama imkanlarının bulunduğu yerler üzerinde durmak. Eskişehir ve Bursa deniyor da buralarda bu işi el ense edebilecek gönüllü üyler var mı? Ağr'dan selamlar. Hepinizi çok özledim...

:D :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Erdem kardeş, bizim arabalar sana feda olsun, yeterki sen söylediğin güzel türkülerle bizlere eşlik et. Önümüzdeki buluşmaya sazını da getirmeni ümit ediyoruz. :(

Ahmet abi bu sene arabanın torpido gözünü bulacağım :D geçen sene o kadar aradım bulamadım bu sene inşallah sen yerini gösterirsin bana :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..