Jump to content
Masatenisi.org Forum

9. Forum Buluşması

Recommended Posts

Savaş göremedim küçük bir tartışma diyelim ama sevişmek isterseniz araya girmem, karışmam :D

Ankaraaa ....Oyum Kocaeline...

Eurovizyon şarkı yarışamsı ülke oyunu söyle bağlanmasına döndük...

Ne olacak bu gençlerin hali ..Savaş görmedik ama sevişmedede arada kalmak istemem...

Ülen bu gençlik zamanında böyle birşeymiş demekki unutuvermişim.... Başımızda tek tel saçımız kalmış anladık... bizi savaşa sürün ama diğerinede bulaştırmayın..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

burağın istediği yerde yapalım da sonra gelmek için bahane üretmesin, malum maçın rövanşını yapacaz.. :robot:

eskiden spinsiz, bloksuz ama gururlu bir genç vardı.. (şimdi çok bi halt oldu ya sanki)

Bora rövanş sorun değilde ben yine Eskişehirde olsun diyeceğim Tufan abi kızacak :D Bakalım neresi olacak bende çok merak ediyorum tarih, yer çok önemli benim için :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, yazılan yorumları okudum ve gerçekten kendi kendime hayıflandım. Bence bu kadar kişisel ve özellikle belli kişileri hedef alan yorumlar forum içinde huzursuzluk yaratır. Onun için ben kendi adıma ortamı gerecek ve kalp kıracak yorumların yapılmaması taraftarıyım. En iyisi bu konuyu kapatmak ve konunun asıl amacına yönelmek. Ben de Kocaeli' de olması taraftarıyım. Ama Artvin de derseniz boynumuz kıldan incedir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Safa Aslaner

Sayın abilerim benim bir önerim olacak bu konu devam etsin ayrıca birde anket açılsın gönüllü olan iller arasından sıralamaları alalım.+ sı -si sonra konuşulup tartışılır ve bir karara varılır.Birbirimizi kırmaya gerek yok

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam arkadaşlar ben kocaeli masa tenisi spor kulubu antrenörü melih buğur yer seçim konusunda kocaelini terçih ettiğiniz sürece elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sevgili Arkadaşlar..Yukarıdaki yazıyı zannediyorum hepiniz okudunuz..Melih kardeşimiz gerekli açıklamayı yapmış..Tam 1 ay olmuş konu açılalı,Kocaeli dışında istekli başka bir il temsilcisinin yazısını göremedim henüz..Kocaeli li kardeşlerimiz samimi bir şekilde bizlere kucak açmışken,neyi bekliyoruz halaa..Bence Kocaeli deki arkadaşlarımıza da saygısızlık yapıyoruz gibime geliyor..Onların şevklerini kırmayalım diyorum....Zaten yazılara da baktığımızda genel eğilimin Kocaeli ye yöneldiği görülüyor..

Bir an önce karar verilmeli ki ,arkadaşlarımız da hazırlıklarına başlasınlar bence.. (Tufan Hocama duyurulur..)

Herkese Selamlar..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim için öncelik Turushan Hocamın dediğidir yanımda doktorum olduktan sonra her yere giderim Turushan Hocam Skoda Fabia 1.4 diesel emrine amadedir bu arada benim tercihim de KOCAELİ...

İbrahim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar tam antrenmana giderken okudum konuyu sabah sabah. Şimdi geç kalırım yazarsam. Ama antrenman sonrası tekrar burada olacağım ve bir iki yorumda(tehdit) izninizle ben yapacağım...

Tufan Abi gelmedimi daha antremandan?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın bsg18...... bunları yazdıktan sonra...Tufan abin artık sizi (yada bizi) tehdit etmez direk vurur..

ktm

O zaman bizde üç maymunu oynarız :D

Anaa...Jeton yeni düştü,tehtid bana yöneldi... Yandıkk!!!

Beni gören bilen duyan olmadı tamammı abiler...Forumda bilinen küçük bir delik varmı profilimi saklayabileceğim.???

Ah şu unutkan kafam yüzünden kurunun yanında yaş da yanar atasözünü gerektiği zaman hatırlayamıyorum...

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

herkese merhaba baktım ki 9.forum buluşması hakkında pek yazı yazan yok bari ben bir şeyler yazayım da konuyu zirveye taşıyayım dedim her gün bakıyorum valla en son Tahsin Hocam yazdı bu arada Tahsin Hocama da sevgi ve saygılarımı sunuyorum Sivasta onunla epey oynadık inşallah bu sene artık neresi olursa ki benim tercihim de Kocaeliden yana orada da bol bol oynarız tüm masa tenisi severlere iyi akşamlar diliyorum bol masa tenisi dolu günler diliyorum bu arada Tufan Abi 3 forum buluşması geçti seninle bırak maç yapmayı 2 top bile vuramadık inşallah bu sene seninle de oynarız...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..