Jump to content
Masatenisi.org Forum

9. Forum Buluşması

Recommended Posts

Vallahi Ağrı konusunda biz de girişimde bulunacaktık fakat jetonumuz maalesef geç düştü. Masa tenisi il temsilcimiz de bize destek olacağını, salonu masaları ayarlayacağını hatta Doğubayazıt ve İshakpaşa sarayına belediye otobüsüyle ücretsiz bir gezi bile düzenleyebileceğini söyledi. Fakat artık yerin neredeyse belli olmasından ve benim artık Ağrı'dan oldukça sıkılmış olmamdan dolayı 9. forum buluşmasını Ağrı da gerçekleştirmeye talip olmaya açıkçası ben pek istekli olmadım. Hafta sonu istanbuldaydım. Fbvtt ve Ups'de turnuvalara katıldım. O ortamın havasını solumaktan inanılmaz keyif aldım. Ve bugün Ağrı'dayım. Hava gündüz -20 derece ve abartısız 1 metre kar var. İşte bu yüzden harbiden arkama bile bakmayacağım buradan giderken. (Mecaz değil gerçek anlamda) Malumunuz, bu Haziran'da Allah'ın izniyle İstanbul'a tayin istiyorum. Haziranda eğer tayinim çıkarsa, forum buluşması için dahi olsa Ağrı'ya dönmek istemiyorum; o kadart bıkkınlık geldi artık bana. Gerisini siz düşünün. Sonuç olarak Kocaeli iyidir, Kocaeli candır :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Vallahi Ağrı konusunda biz de girişimde bulunacaktık fakat jetonumuz maalesef geç düştü. Masa tenisi il temsilcimiz de bize destek olacağını, salonu masaları ayarlayacağını hatta Doğubayazıt ve İshakpaşa sarayına belediye otobüsüyle ücretsiz bir gezi bile düzenleyebileceğini söyledi. Fakat artık yerin neredeyse belli olmasından ve benim artık Ağrı'dan oldukça sıkılmış olmamdan dolayı 9. forum buluşmasını Ağrı da gerçekleştirmeye talip olmaya açıkçası ben pek istekli olmadım. Hafta sonu istanbuldaydım. Fbvtt ve Ups'de turnuvalara katıldım. O ortamın havasını solumaktan inanılmaz keyif aldım. Ve bugün Ağrı'dayım. Hava gündüz -20 derece ve abartısız 1 metre kar var. İşte bu yüzden harbiden arkama bile bakmayacağım buradan giderken. (Mecaz değil gerçek anlamda) Malumunuz, bu Haziran'da Allah'ın izniyle İstanbul'a tayin istiyorum. Haziranda eğer tayinim çıkarsa, forum buluşması için dahi olsa Ağrı'ya dönmek istemiyorum; o kadart bıkkınlık geldi artık bana. Gerisini siz düşünün. Sonuç olarak Kocaeli iyidir, Kocaeli candır :)

ayıp ayıp şimdi sen ben ve metinle okey oynamak için gelmeyecekmisin ağrıya biz bir okey için tokat kastamonu erzurum seferleri yapıyoruz :) Hele şimdi Mevlüt hoca gidiyor okey için Çoruma gideceğiz bu gidişle:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eyvallah cihan cım baya uşutmuşuz haberimiz yok ama iyi oldum şukur masatenis oynarken fenalaştım turnuvada hemde biraz sarsıldım amam şükür formumu yakalamaya çalışıyorum şuanda seni so9rmalı inşallah forum buluşmasında tekrar görüşürüz

Forum buluşması deyince aklıma gelen ilk isim Tahsindir :alkis: . Geçmiş olsun bu arada. Forumda önüme geleni yeneceğim diye bu kadar asılma, bak sonra oynayacak halin kalmaz ona göre :whistle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• haklısın abi ama herkesi yenecem demedim maç yapma hastalığı var ona bişey diyemem değişik oyuncularla maç yapma hevesim baya yuksek oyun sevyesi ne olursa olsun oynarım abi, masatenisi aşkı oynamyaı syretmeyi çok seviyorum masatenisiile ilginenenlere saygım sevgim sonsuzdur :bye::dans:

Sevgili Tahsin...sizin bu yazılarınızı okuyunca kendimi Sarayburnundan denize atmak geliyor..Bu enerjinizin kaynağı nedir..Bu tempoya nasıl dayanıyorsunuz..

Ben sorudum ben cevaplıyayım...Herkes senin gibi hımbıl mı ktm...Çeneyle olmuyor bu işler..Az yerinden kalkda oturduğun yer hiç değilse kendine gelsin (benim koltuk bile isyanlarda..onu bile çökerttim)...Sarayburnu seni kesmez boğaz köprüsünden atla ki sonucunu daha net görürsün..

Yandım yandım... yandım yandım...ki ne yandım...(.mazhar alanson)

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

eyvallah cihan cım baya uşutmuşuz haberimiz yok ama iyi oldum şukur masatenis oynarken fenalaştım turnuvada hemde biraz sarsıldım amam şükür formumu yakalamaya çalışıyorum şuanda seni so9rmalı inşallah forum buluşmasında tekrar görüşürüz

ALLAHtan bir mani olmazsa (KPSSde 85 üstü alırsam) geleceğim forum buluşmasına.Bu arada Metin sana emanet tahsin abi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Arkadaşlar bu yıl forum buluşmamızı KOCAELİ şehrimizde yapıyoruz. Melih arkadaşımız organizasyonu üslendi ve forumdaki yorumlara bakacak olursak Kocaeli isteyenler daha fazla görünüyor.

Temmuz ayının 2 haftası olması yüksek. Ramazandan önce yapılmasını uygun buluyorum. Ancak o tarihlere bakılacak ve yer uygun ise salon alınacak. Geri kalan tüm organizasyonları zaten Melih ayarlayacak.

9. forum buluşmamız böylece kesinleşmiş oluyor. Hayırlı olsun...

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu yıl forum buluşmamızı KOCAELİ şehrimizde yapıyoruz. Melih arkadaşımız organizasyonu üslendi ve forumdaki yorumlara bakacak olursak Kocaeli isteyenler daha fazla görünüyor.

Temmuz ayının 2 haftası olması yüksek. Ramazandan önce yapılmasını uygun buluyorum. Ancak o tarihlere bakılacak ve yer uygun ise salon alınacak. Geri kalan tüm organizasyonları zaten Melih ayarlayacak.

9. forum buluşmamız böylece kesinleşmiş oluyor. Hayırlı olsun...

Tam da o hafta ve sonraki hafta Muğla'da bu yıl 5.sini yapacağımız 15 günlük kamp programımız olucak. Hay bin kunduz ! :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ali Fuat merhaba,

Bırak bu işleri de gel benimle rövanş maçını yap yoksa bir daha şansın olmayacak :down:

Selamlar,

Aman abi öyle deme,okuyan da kendini emekliliğe ayırıyon falan zannetcek. Gerçekten planlı bir kamp programı bu o yüzden biraz zor. Ama; rövanşı yine ligde yaparız abi naapalım :)

Selamlar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aman abi öyle deme,okuyan da kendini emekliliğe ayırıyon falan zannetcek. Gerçekten planlı bir kamp programı bu o yüzden biraz zor. Ama; rövanşı yine ligde yaparız abi naapalım :)

Selamlar...

Bu gidişle beni liglerde göremediğin için şansın olmayacak zaten, ahı gidip vahı kalmış oyuncuyu kim alır takımına :whistle:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu gidişle beni liglerde göremediğin için şansın olmayacak zaten, ahı gidip vahı kalmış oyuncuyu kim alır takımına :whistle:

Estağfurullah Mehmet hocam , sizin gibi değerli ve örnek oyuncuyu her kulüp havada kapar.

Çok yakında sizi arenada göreceğimize eminiz :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee koceeeliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gunubirilik gidip gelinir süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr en başta benim isimim olsun listede hemde +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ sonsuz artılarla kesin :dans::alkis::dans::alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..