Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum İstatistikleri

Guest ktm

Recommended Posts

Kanaat notu var mı hocam?

Pekiyi lerle dolu bir karnen var..Ne yapacaksın birde kanaat notunu..

Bize lazım bu kanaat notları böyle gidersek çakmak var işin ucunda...

Eskiden ikmale kalınırdı şimdilerde yaz okulu...özetlersek kalan eden yok .....Biz bu hayata nasıl ayak uyduracağız...

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Senin herkese pozitif vereceğini anlamış bence. İnceleyeceğim.

Sayın Hocam bana da pek yüzvermedi sistem....... benide çözmüş demek ki..

Basacam millete SIFIR ları...elmi yaman beymi yaman görecekler günlerini..

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende düzeltip 30 hak verdiği için Ertan abiye verdim laugh.gif.

Bende 2. artımı Sayın Hocama verdim yoksa benim durumumu durağandan negatife her an çevir diye...

Korku dağları delmiş misali durumlarındayız..

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

öncelikle bu konuyu okumak ve fikirlerimi yazmak için bayağı geç kalmışım. Ama olsun gene de kendi fikirlerimi paylaşmadan edemeyeceğim.

2 sene önce yazın üye olduğumda pek bir heyecanlıydım. her okuduğuma bir cevap yazıyordum. yorumlarımı hiç üşenmeden söylüyordum. ancak sonra baktım ki kimse benden sonra birşey yazmıyor, ya acaba yanlış mı yapıyorum yeni olduğum için böyle her şeye sazan gibi atlayınca insanlar cevap yazmıyor mu diye düşünmeye başladım ve yazma isteğim azaldı. daha sonra hoşuma giden paylaşılmamış videoları paylaşmaya başladım. 3-4 taneden sonra baktım yorum yazan 1-2 yada hiç yok. o hevesimi de kaybettim. iyice pasif üye konumuna geldim.

bence oynanan turnuvalardan eklenen maçların yorumları güzel maçmış şu iyi oynamış vs yerine oyuncuların taktiklerini hangi hataları sık yaptıklarını hangi hamlelerle sayı aldıklarını ortaya koyacak şekilde olmalı. hani en azından futbol forumundaki gibi bir maç kritiği yaparak forumu canlandırabiliriz.

canlılığı artırmak için diğer önemli mesele ise şu pasif üyelerin yazılanlara karşı sessiz kalmayıp iyi veya kötü yorum yapması. bu yazan kişileri cesaretlendirecektir.

oylama bence hikaye ben üşengeç bir adamım yazmaya üşenenler de muhtemelen benim gibiler ve ben olsam bir miktar + oy için yazı yazmam. bundan sonra + ya da basmayacağım oylamayı boykot ediyorum. :protesto: (boykot sebebim sistemi sevmediğimden değil üşengçliğimden. + ya basmak bile zor geliyor)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oylama bence hikaye ben üşengeç bir adamım yazmaya üşenenler de muhtemelen benim gibiler ve ben olsam bir miktar + oy için yazı yazmam. bundan sonra + ya da basmayacağım oylamayı boykot ediyorum. :protesto: (boykot sebebim sistemi sevmediğimden değil üşengçliğimden. + ya basmak bile zor geliyor)

Sayın Özgür Şeker ....Oylamayı boykot etmek gücünü göstermek adına benden bir POZİTİF oy aldınız...

Bende bazen kendime yazıyorum , yazım uzaktan nasıl duruyor diyede arada sırada bakıyorum...İlgi veya alaka beklediğimden değil kendim için yazıyorum..

Hepimiz kendi isteklerimiz doğrunsunda bir şeyler yazsa...Böyle bir konu açma gereğini bile algılayamazdım....

Ben karşılık beklemeden sevdiğim için yazıyorum.....Varlığımızı ancak yazarak gösterebiliriz...Helede iyi bir şeylerde ortaya çıkarıncada daha da güzelleşiyoruz..

Forum Turnuvasını bir düşünün onca insan bir arada toplanmak için uğraşıyor...Güzel olan bu, istenen bu...Üye arkadaşlarımız yazarak ve isteyerek bu toplantıyı oluşturdular ve gelenekselleştirdiler.. Daha iyilerine layık olmak istiyorsak her konuda yazalım...

Havalar İstanbulda sıcak + nem aldı başını gidiyor..Eridik bittik desek yerinde olur. Hem eriyorum bir yandanda yazıyorum...

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Özgür Şeker ....Oylamayı boykot etmek gücünü göstermek adına benden bir POZİTİF oy aldınız...

Bende bazen kendime yazıyorum , yazım uzaktan nasıl duruyor diyede arada sırada bakıyorum...İlgi veya alaka beklediğimden değil kendim için yazıyorum..

Hepimiz kendi isteklerimiz doğrunsunda bir şeyler yazsa...Böyle bir konu açma gereğini bile algılayamazdım....

Ben karşılık beklemeden sevdiğim için yazıyorum.....Varlığımızı ancak yazarak gösterebiliriz...Helede iyi bir şeylerde ortaya çıkarıncada daha da güzelleşiyoruz..

Forum Turnuvasını bir düşünün onca insan bir arada toplanmak için uğraşıyor...Güzel olan bu, istenen bu...Üye arkadaşlarımız yazarak ve isteyerek bu toplantıyı oluşturdular ve gelenekselleştirdiler.. Daha iyilerine layık olmak istiyorsak her konuda yazalım...

Havalar İstanbulda sıcak + nem aldı başını gidiyor..Eridik bittik desek yerinde olur. Hem eriyorum bir yandanda yazıyorum...

ktm

şu an en çok istediğim şeyi yaptınız, yazdığım yazıya cevap yazdınız. eğer kimse benim yazdığım yazıya cevap yazmasaydı bir daha hiç yazmayabilirdim. insan yazarak burdayım diyor ama başkalarının da sesini duyduğundan emin olmak istiyor. şu an yazı yazma isteğim arttı. hemen biriler konu açsın yazacağım :hehehe:

artık üşengeçliğimi sizin için bozup ilk + mı size veriyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şu an en çok istediğim şeyi yaptınız, yazdığım yazıya cevap yazdınız. eğer kimse benim yazdığım yazıya cevap yazmasaydı bir daha hiç yazmayabilirdim. insan yazarak burdayım diyor ama başkalarının da sesini duyduğundan emin olmak istiyor. şu an yazı yazma isteğim arttı. hemen biriler konu açsın yazacağım :hehehe:

artık üşengeçliğimi sizin için bozup ilk + mı size veriyorum.

Özgür üm, öle hemen kırılmaca ,darılmaca ,pes etme yookk..Burası ailemizz...Yazma ya devammm...En kötü ihtimalle okumaya,takip etmeye devammm...Oy vermeye de devamm...+1..:hehehe:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayfa düzeni değişmiş...Yandık artık adapte olana kadar...Neredeydi şu diye başlarız artık...

Azıcıkta bizleri düşünün (geç adapte olanları)..İki kelimeyi bir araya topluyana kadar telef oluyoruz...birde nereye yazacağız nereye basacağız...uğraşdur artık....

Bu tür yeniliklere adaptasyon özürlüsü olduğum için kaybolurum ben bu forumun içinde...girdik ama nasıl çıkacağım ben şimdi..

Bir iki sayfa varyosyonu değişikliği daha çekerse sayın yöneticilerimiz baştan söyliyeyim ben kesin pert olurum..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..