Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. FORUM BULUŞMASI KATILIM LİSTESİ

Recommended Posts

Kredi yurtlar kurumuna talibim. Perşembe gecesi geleceğiz. Cuma sabah erkenden merkezi gezip öğleden sonra salona geçmek istiyoruz.

[/quote

Hakan bey mrb, Kredi yurtlar kuumuna talibim derken bizede bir kaç yatak brakırsınız her halde ,yoksa halimiz haraptır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan bey mrb, Kredi yurtlar kuumuna talibim derken bizede bir kaç yatak brakırsınız her halde ,yoksa halimiz haraptır.

Öyle dedim de sadece tek bir yatağı kastettim. Bizim Haldun Alagaş tayfası maalesef pek hevesli değil bu olaya, daha doğrusu kimi maddi yönden kimi de iş, aile sebebiyle müsait olmuyor bir türlü...

Aslında şu forum üyeliğini ücretli yapsak (yıllık 12 TL mesela) da forum buluşmalarına parasal sebeplerler yüzünden gelemeyen özellikle öğrenci arkadaşlara sponsor olsak....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

alparslan hoca oraya gelince şlk ozel maçı siznle yapacam inşallah takım eşleşmelerinde aynı takımda oluruz

rize'de de ilk özel macı ilk gün seninle yapmıstık heralde tahsin hocam,memnuniyetle hem gecen seneyi anarız hem keyifli bir açılış olur ...seninle aynı takımda olursak sanırım diğerleri icin bir dengesizlik olur. sampiyonlugu bastan ilan etmenin turnuvanın heyecanına gölge düsürecegi fikrindeyim ne dersin;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...

Aslında şu forum üyeliğini ücretli yapsak (yıllık 12 TL mesela) da forum buluşmalarına parasal sebeplerler yüzünden gelemeyen özellikle öğrenci arkadaşlara sponsor olsak....

Yaklaşım ilginç geldi..Bir konu başlığı olarak açarsanız tartışılabilinir gibi geldi...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selim abi nerelerdein yahu mesajlarını okuyoruz kendin yoksun nezaman gorecez seni artık tarih bellimi gorecegimiz tarıh saat nerde bi yazsan

Benim TV nin sesi var görüntüsü yok... şuan Arap radyosu durumlarında..

Antenimi bir sağa bir sola devamlı çevirip duruyorum, sesimi yakaladım da.... bir türlü görüntümü yakalıyamadım...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mutlu hocayla konuştum. Erken gelecekler için masa kurabilirmiyiz dedim . O da eğer perşembe-cuma resmi bi program yada belirlenmiş takımların antremanları olmazsa masaları salona kurarız dedi. Eğer kuramazsak bile , salonun hemen dışında giriş kısmında , 5-6 masa sığacak şekilde boş bir yer mevcut. Onlar zaten haftanın belirli günlerinde oraya masa kurup kendileri oynuyorlar gittim gördüm. Zemin beton ancak masalar iyi , ilk gün antrenmanı isteyenler için durum bunlardır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..