Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. FORUM BULUŞMASI KATILIM LİSTESİ

Recommended Posts

Sağol Tanju abi..Hatta çok da iddialı bir teklifim, düşüncem var..Ben olsam ferdi turnuvayı yapmam..Madem bu bir dostluk ve kaynaşma turnuvası, o zaman herkesi kaynaştıracak tek bir yol var o da takım maçları..Kim 1. olmuş, kim kimi yenmiş, bireyselliğin ne önemi var? Dengeli kurulan takımlar ile takım maçları inanılmaz zevkli geçiyor..Herkes keyif alıyor..Ayrıca erkenden gelenler birbirleriyle oynayarak kaynaşmış ve aynı zamanda kendini test etmiş oluyor..1 gün ferdi, 1 gün takım maçları yerine 2 gün farklı kurulan takımlarla yapılacak takım maçları çok daha eğlenceli olabilir..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mükemmel bi fikir bence. Üstelik iyi oyuncularla alt düzey oyuncular arasındaki farkda bu şekilde kalkmış olur. Herkes bu organizasyondan keyif alır. Sonuçta takım maçları kimin kimi yeneceği belli olmaz. Ve çok daha keyifli bi buluşma olur kanaatindeyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen forum buluşması için verilen ödüllere baktım da pek çam sakızı çoban armağanı denilecek türden ödüller değilmiş..1. olana değeri 250 tl ye varan bir kombinasyon, 2. olana değeri 150 liraya varan bir çift lastik, 3. olana da değeri 100 liraya varan bir adet tahta verilmiş..Bu ödüller bence gayet büyük ödüller masa tenisi için..Türkiye'de düzenlenen resmi yahut özel hiç bir turnuvada bu kadar ödül verilmiyor..Elbette iyi niyetle veriliyor bu ödüller ona lafım yok..Ama son 3 yılki buluşmalara ve ilk 3 e giren oyunculara bakalım..O şehirde yaşayan ve liglerde oynayan oyuncular bir türlü işin içine dahil oluyor, bu da buluşmanın tadını kaçırıyor bence..Ankara'da yapılan buluşmaya katılıp, orada dereceye giren kaç oyuncu forumda yazıyor yahut kaçı sonra yapılan buluşmalara katıldı?.. Malatya'da yapılan buluşmada 1. olan arkadaş ( Mehmet'ti adı sanırım) yasaklı lastiğiyle 1. oldu ve ödül aldı..Foruma üye mi yahut sonraki buluşmalara geldi mi ? Hayır..Geçen seneye bakalım..2. olan Gökhan Çakır yine buluşmanın yapıldığı şehirden katılıyor..Foruma üye mi? Hayır..Sivas'taki buluşmaya gelir mi? Soru işareti..Sanırım ne demek istediğim az çok anlaşılmıştır..Buluşma yapılacağı zaman hiç kimsenin tanımadığı üyeler adlarını yazdırıp biz de geleceğiz diyorlar..Ee kim bu üyeler, kim tanır, ne yazmış forumda, ne katmış foruma bunca zaman? Sarı çizmeli Mehmet ağa..Hadi buluşma teşvik olur, ortamı görür, insanları tanır ve forumda aktif hale gelir diyoruz o da yok..Ben oraya geleceksem şurada yazan aktif üyeleri, abilerimi, kardeşlerimi görmek için gelirim..Ne ödül ne de başka bir şey için( zaten oyun seviyem ödül almamı imkansız kılıyor)..Geleceksem forumda oyununu merak ettiğim insanları izlemek, onlarla oynamak için gelirim..Hadi buluşma varmış gidelim, hadi ödül veriyorlarmış gidelim mantığıyla gelen hiç gelmesin daha iyi..Biz bize olabileceğimiz bir buluşma hayal ediyorum ben uzun lafın kısası rolleyes.gif

Çağan gerçekten güzel bir noktaya parmak basmış. Forum buluşmalarında verilen ödüller bir anlamda o şehirde yaşayıp da ayaklarına gelen turnuvadan eli boş dönmeyeceğini bilen oyuncuların iştahını kabartıyor. Bu kişileri kötüleme amacım yok ama gerçekten foruma üye olmayan ve forum hakkında bir bilgisi olmayan kişilerin oraya gelip de ödülleri alıp gitmesi hoş olmuyor. Aslında itiraf etmek gerekirse bunlardan biri de ben oldum zamanında (Ankaradaki Forum buluşmasında)

ama ben foruma üyeydim ve aktif olarak takip ediyordum. Ancak daha sonra yapılan Malatya ve Rize buluşmalarına (malum öğrencilik hayatı) okul nedeniyle gelemedim. İnşallah (işten izin alabilirsem) Sivastakine gelmeyi düşünüyorum. Ama buluşmalarda verilen ödüllerde hoşuma gitmiyor değil onu da belirteyim. Buluşmalarda verilen ödüller bir anlamada hatıra oluyor bizlere de...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Sevgili Cihan.. Yazıyı Orhan abiye cevap olarak, yahut birilerine sataşmak amacıyla yazmadım..Eğer baştan sona okursan ne demek istediğimi gayet iyi anlarsın..Geçen sene yapılan buluşmada ödülleri Orhan abi vermedi ki zaten? Bunu nerden çıkarıpta böyle bir yazı yazdın anlamadım doğrusu..Orhan abinin içinden gelerek verdiği çantaya yahut diğer ufak ödüllere kimin lafı olabilir? Ama geçen yıl verilen ödüllere bir bak istersen..Ben bu kadar büyük ödüllerin gereksiz olduğunu düşünüyorum, iyi oyuncular da illa ödüle geliyor demiyorum..İki derdimi de aynı yazı içinde anlattım..Sadece verilen o ödüller forumun gerçek üyelerine gitsin, onlar kazansın istiyorum..Daha açık nasıl anlatabilirim bilmiyorumwink.gif

dipnot: yazılarıma cevap yazacak olanlar iyice okuyup anladıktan sora yazarlarsa sevinirim frust.gif

Sevgili Cağan ben yazıları tamamamını okurum iyice okumam iyice anlarım...Burada herkesin amacı aynı ama eleştiri şekli farklı sen o şekil eleştirdin bende bu şekilde eleştiriyorum...Sana göre büyük ödül 250 ile 100 tl arası ise bu sana göredir.Bana göre veya başkasına göre değil o zaman 100 tl büyük ödül mü o zaman orhan hocamın çantasıda büyük ödül bir plaket bile büyük ödül kaliteli plaket 25-50 tl civarlarında nede olsa zaten amacımız orada ödül almak değil masa tenisi oynamak.Hepimiz aynı yerdeyiz. Emre de Gökhan Çakırda ödül için gelmediler kardeşim büyük ödül verilmemesini istiyorsun yani ödül verenleri keşke vermeseydi gibi durumlara düşürüyorsun...Emre ve Gökhanında ödül için geldiklerini ima ediyorsun.Ödüllerden haberdar mıydılar acaba sevgili Cağan...Ödül verilsin neden verilmesin geçen sene bana verilen şort benim için çok değerliydi bende anlamı büyük tabi bu anahtarlıkta vs herşeyde olabilir sana göre büyük ödül olan raket lastik vermesin değilde küçük hediyelerde büyük ödüller yerini tutabilir desen daha iyi ama o şekilde söylemen ödül verenlere karşı kırıcı olacağını düşünüyorum...

Sivasta görüşmek ümidiyle...İlk maçım sende istersen seninle yapmak istiyorum...Yenilen yenene bir hediye alma şartıyla... Varmısın?

:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ödül konusunda ekstra birşey söylemeyeceğim Cihan..Burak'ın yazısı yeterli sanırım rolleyes.gif Onun dışında teklifini seve seve kabul ederim ama şu okul yakamı bir bıraksa! Tek ders sınavım forum buluşmasının ertesi günü olan 18 Temmuz'da..O yüzden ne kadar istersem isteyeyim katılmam mümkün değil..Yoksa orada olmayı en çok isteyenlerdenim, yol mol da vız gelir, daha önceden alışığız bye1.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ödül konusunda ekstra birşey söylemeyeceğim Cihan..Burak'ın yazısı yeterli sanırım rolleyes.gif Onun dışında teklifini seve seve kabul ederim ama şu okul yakamı bir bıraksa! Tek ders sınavım forum buluşmasının ertesi günü olan 18 Temmuz'da..O yüzden ne kadar istersem isteyeyim katılmam mümkün değil..Yoksa orada olmayı en çok isteyenlerdenim, yol mol da vız gelir, daha önceden alışığız bye1.gif

Yanlış anlaşılmasın ben Gökhana veya bir başkasına ödül için geldiler demedim. Ama ödül için gelenlerin olduğunu da kimse inkar edemez :D(örnek :ben )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yanlış anlaşılmasın ben Gökhana veya bir başkasına ödül için geldiler demedim. Ama ödül için gelenlerin olduğunu da kimse inkar edemez :D(örnek :ben )

Ben de öyle demedim laugh.gif Ya ben zaten bu isimleri şahsen tanımam, bir sorunum da yok..Öneml olan isimler değil zaten..Anlatmak istediğimi anlatabilmişsem mesele kapanmıştır poster_oops.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buluşmaya gelecek en minik üyemize, minik bir kutu Nittaku Premium top benden hediye. :(

Ongun abi en büyük üyemizede hediye senden olsun. Hani bi ara üç tane 3 yıldız Nittaku piremiyum topu birleştirip 9 yıldızlı devemiyum top yapmıştın ya. En büyük üyemizede onu hediye et :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar geçen seneki ödülleri ben ayarladım, buna ev sahibi olmanın inisiyatifi diyelim, ödülleri sadece dereceye girenler almadı, dereceye girmeyenlere de çam sakızı çoban armağanı ödüller verildi, yine dereceye giren ve ödül alan arkadaşların bazıları aldıkları ödüllerin bir kısmını diğer arkadaşlara hediye etti, ben ve orhan hoca böyle yaptık diye her organizasyon hazırlayan aynısını yapacak diye bir şey yok, bence fazla üzerine düşülecek ve büyütülecek bir konu değil

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar geçen seneki ödülleri ben ayarladım, buna ev sahibi olmanın inisiyatifi diyelim, ödülleri sadece dereceye girenler almadı, dereceye girmeyenlere de çam sakızı çoban armağanı ödüller verildi, yine dereceye giren ve ödül alan arkadaşların bazıları aldıkları ödüllerin bir kısmını diğer arkadaşlara hediye etti, ben ve orhan hoca böyle yaptık diye her organizasyon hazırlayan aynısını yapacak diye bir şey yok, bence fazla üzerine düşülecek ve büyütülecek bir konu değil

sanırım bu yorumdan sonra ödül konusu herkes tarafından kabul edilebilir bir şekilde anlaşılmıştır.onguna katılıyorum en kücük sporcuya en büyük sporcuya ve en uzaktan gelene bence ödül verilmeli o da tabi böyle bir ayarlama yapılabilirse yoksa da herkes kendi ödülünü kendisi verebilir.ben kaysı cekirdegi getircem mesela varmı talip olan:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ongun abi en büyük üyemizede hediye senden olsun. Hani bi ara üç tane 3 yıldız Nittaku piremiyum topu birleştirip 9 yıldızlı devemiyum top yapmıştın ya. En büyük üyemizede onu hediye et :P:

arkadaslar masa tenisi topu koleksiyonu yapiyorum varsa elinde orjinal degiseni olmayan boyasız top forum bulusmasında görüselim;)onguuun devemiyuma talibimmmmm:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buluşmaya gelecek en minik üyemize, minik bir kutu Nittaku Premium top benden hediye. :(

Babama götürmesi için çok yalvardım ...ama bana cık dedi....

Yine kaçırdım bak şu güzelim ödülleri...

Ya ben ne zaman ödül alacağım....

Bana ödül lazım ödül...Ne kadar büyük olursa benim için o kadar iyi olur.....

Çağan abi senin ödül hakkında yazdıklarınada tamamen katılıyorum, aman bak sınavında varmış sen sakın gelme ....

Ödüllerde inşallah bana kalır..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çağancım ödül hususundaki yorumların çok iyi niyetli biliyorum.Ancak Cihan'ın da dediği gibi böylesi küçük ödüller için kimse ekstra katılım sağlamaz.Geçen senelerde dereceye girmiş olan arkadaşlar zaten o ilde yaşayan kişiler,ödül olmasada katılacaklardı zaten.Haa eğer bu tür ödüller Burak gibi kaliteli oyuncu arkadaşları Turnuvaya çekecekse buda buluşmaya gelen arkadaşlar için çok yararlı bir olay.Forum buluşması turnuvalarının tek amacı bir araya gelip sohbet etmek değil aynı zamanda Masa Tenisi oynamak ve eğlenmek ( 2 senedir Torba sistemini bunun için yapıyoruz ).

Hem ayrıca Rize buluşmasına katılamadığın gibi Sivas'a da gelemeyeceğini söylüyorsun;

Rizede bol bol ödül dağıtıldı,Turushan Hocanın da dediği gibi ödüller arkadaşlar arasında hediyeleşme şeklinde gerçekleşti.Buda ayrıca bir kaynaşma sebebi değil mi?

Gerek Malatya da gerekse Rize de ; en küçük sporcuya,en uzaktan gelen sporcuya,tek bayan sporcuya şeklinde anlamlar içeren ödüller verildi.Buluşmaya ev sahipliği yapan Serkan Bey elinden gelen fedekarlığı yapıyor.Neden birkaç ödülle bu turnuvanın daha renkli geçmesi için ona yardımcı olmuyoruz ki?Turushan Hoca'nın da dediği gibi çokta üzerinde duruluacak bir olay değil.Maksat muhabbet olsun.Ama Forum Sponsoru organizasyon sahibine buluşmada dağıtılmak üzere birkaç ödül verse fena olmazdı dimi ?Bence forum üyesi arkadaşlar bunu fazlasıyla hakediyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar masa tenisi ve yeni kaynaşmalar en onemli turushan hocanın dedigi gibi odul alan arkadaşlar hediyelerini başkalarına armagan ettiler vs ben dereceyemi girdim hayır ama bana sagolsunlar takım esortman hediye edildi ve beni bidaha ki sene için dahada hırslandırdı bu herşeye yeter bence daha fazla bişey demenin anlamı yok iple cekiyorum ogunu 100 maç yapacam hedefim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen sene ödüllü turnuvaydı ve ödül falan almadım ama yine de çok eğlenceleydi. Demekki olay ödülde değilmiş.

Gökhan , Harun gibi oyuncuları da tanımış olduğum için mutluyum ayrıca.

Maç aralarında yediğim kaysıların tadı halen damağımda.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ongun abi en büyük üyemizede hediye senden olsun. Hani bi ara üç tane 3 yıldız Nittaku piremiyum topu birleştirip 9 yıldızlı devemiyum top yapmıştın ya. En büyük üyemizede onu hediye et

Uzun hesaplamalarım neticesinde, en iyi, en verimli Devemiyum topu elde etmek için, 4 tane topun birleştirilmesi gerektiği sonucuna vardım. Lakin 4 top 12 yıldız ediyor ve ITTF 10 yıldızın üzerine onay veremiyormuş malesef. Zaten Başkan Şarara, pek yakında 88 mm.lik topun üretimine geçilecek, sen hiç uğraşma istersen dedi.

:hehehe::lol::D:(:shock:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de ödülleri en'lere vermek mantıklı. Alparslan abiye katılıyorum. Benden daha uzaktan gelen yok heralde di mi Aparslan abi :D Hatta bunu geleneksel hale getirelim. Forum buluşmaları son yıllarda olduğu gibi haritanın sağ köşesine yakın oldukça bu konuda avantajlı olurum gibi duruyor:D Ne de olsa Yunanistana 30 km Keşan:) Ayrıca Çağan bak beni Cihan'la sen tanıştırdın. Görüyorsun Ağrı'da her gün uğraşıyorum bu muhalefet göbekliyle. Şimdi ben ne deyim sana :):):)

Not: (Bu sene 15 kg eksik olarak geliyorum Sivas'a. Cihanın göbek benimkinden fazla yani o derece. Savulun dostlar :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence de ödülleri en'lere vermek mantıklı.

En uzaktan gelen, en yakından gelen, en iyi oynayan, en kötü oynayan (bu ödüle talibim), en şişman, en zayıf vs. vs. 'forum buluşmamızla enleri yaşa!!'

Ödül konusunu kapatalım bence yoksa enler çoğalır :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 47 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..