Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. FORUM BULUŞMASI KATILIM LİSTESİ

Recommended Posts

Selamlar herkese

Turnuva tarihi 16-17 temmuz ve yer olarak ta Sivas kesin olarak belirlendiğine göre, benimde vaad ettiğim konuları açıklığa kavuşturma yada en azından ön bilgi verme zamanım geldi.

Yer : 4 Eylül Kapalı Spor Salonu ( eğer aksilik olursa diye bir başka salon için de görüşmelere başlandı )

Kalınabilecek yerler üç farklı bütçeye göre düşünüldü.

1-) 1-2 gecelik misafirhaneler

2-) Uygun ücretli oteller

3-) 5 yıldızlı oteller

Kalınacak yerler Cuma ve Cumartesi gün-geceleri içindir. Daha önceden gelmek isteyenler yada daha uzun süre kalmak isteyenlerin özellikle belirtmelerini rica ediyorum.Kalınacak yerlerin ücretlendirmeleri ile ilgili bilgi,kişi sayısı az çok belli olduktan sonra bildirilecektir.

Turnuva öncesi,sonrası ve akşam organizasyonlarını netleştirdiğimde sizlerle paylaşacağım.

Bizim için şu an için önemli olan gelecek kişi sayısıdır. Tarih ve yer belli olduğuna göre gelecekleri liste haline getirmeye başlayalım.

kendimle başlıcam :)

1-)Serkan Özkan ( Organizatör :) ) Kaisersoze +3

2-)Tsubasa ( Hevesli genç ) +3

3-)Tufan Yalçın ( Gelmesi mecburidir , bahanesi yoktur ) +3

4-)Ertan Patır ( Pütür lastik takmazsa muhakkak bekliyoruz :) ) +2

Listeye kendini ekletmek isteyen diğer arkadaşlar gelme ihtimallerini de belirtsinler.

Örneğin

+1 : gelmek istiyorum ama dur bakalım kısmet

+2 : bi mani keder olmazsa ordayım

+3 : kesin ordayım , kimse beni tutamaz , izinlerimi bile bu turnuvaya göre ayarladım.

gibi...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gelmeyi çok istiyorum ama okul yüzünden gelemeyebilirim..Bütünlemeler,tek ders sınavı derken okul temmuz ayının 18'ine kadar sarkıyor..Eğer okulum olmasa şimdiden uçak biletimi ayırtırdım ben de ama o tarihler için bir plan yapamıyorum ne yazık ki..mad.gif

ben de öyle..

büte,tek derse vs. kalmazsak gelir,sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gelmeyi çok istiyorum ama okul yüzünden gelemeyebilirim..Bütünlemeler,tek ders sınavı derken okul temmuz ayının 18'ine kadar sarkıyor..Eğer okulum olmasa şimdiden uçak biletimi ayırtırdım ben de ama o tarihler için bir plan yapamıyorum ne yazık ki..mad.gif

Umarım Harun abi ve seni de orada görürüz Çağan abi. Gelmenizi gerçekten istediğim, sevdiğim abilerimsiniz. Ahhh şu dersler aaaah. <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

14 temmuz perşem akşamı saat 20 de uçak kalkış saati döünüş 18 temmuz pazartesi sabahı saat dokuz olarak alındı nasıl alındı dersen hakan bey sağolsun erdem çetintaş hocamız ayarladı kampanyalıymış sonradan öğrendim pegasus ama yinede bakın ileri bir tarih için yine uygun bulunur şimdiden bakarsan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mehmet Cihan Karakaş +3

cihan senin ne isin var bide bu +3 noluyo oyun seviyesimi öyleyse sen olsan olsan -3 sündür:)) link atiyorum tıkla sonra bi daha düsün;)

http://www.malatya-gsim.gov.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=412:genclik-spor-ampiyon&catid=65:headline&Itemid=177

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

cihan senin ne isin var bide bu +3 noluyo oyun seviyesimi öyleyse sen olsan olsan -3 sündür:)) link atiyorum tıkla sonra bi daha düsün;)

http://www.malatya-gsim.gov.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=412:genclik-spor-ampiyon&catid=65:headline&Itemid=177

yanına almışsın orhan hocamı yapıyorsun havanı :hehehe: Neyse bu forum buluşmasında tüm forum üyeleri ve sivas halkı ile birlikte seni nasıl yendiğimi ve ttranting puanlarını nasıl aldığımı görecek :tpdance:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Erdem Çetintaş +3 +3 +3 ...... :) O kadar garanti ki 2 gün önce gidip 1 gün sonra döneceğiz :)

Arkadaşlar istanbuldan gelecekler için pegasus Sivas uçuşunu yeni açmış. Şu anda gidiş dönüş 139 lira gayet makul fiyat bence otobüs bile yol masrafı ile daha pahalıya gelir. Ben , Tahsin ve Hakan Kırık aynı uçakta olacağız. Gelmek isteyenler varsa bekleriz. İstanbul - Sivas 14 temmuz perşembe saat 20.00 Sivas-istanbul 18 temmuz pazartesi saat 08.00. Herkese selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..