Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. FORUM BULUŞMASI KATILIM LİSTESİ

Recommended Posts

Az kaldı ama malatya ekibi daha isim yazdırmadı.Diş bilediğim Alparslan abi.. İdolüm Orhan Hocam :) isimlerinizi göremiyorum :):)

Cihancım gerek organizasyon gerekse konaklama ve yemek faaliyeti ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmış değil.Ayrıca net olarak geleceklerin listesinin tam olarak belirlenmesi lazım.Şimdiye kadar Forum Buluşması Turnuvası kaçırmış değiliz Ancak Serkan bey'in ayrıntılar ile ilgili bilgileri açması lazım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Serkan'ın çocuğu oldu o yüzden biraz meşgul. Ama sivas'a gidecek ve işleri yoluna koyacak. Temmuz'un ortasında Sivas'ta hiçbir yoğunluk vs yaşanmaz. 1 ay önceden de olsa fiyat vs de değişmez. T-shirt vs işi de iki günlük iş. Merak etmeyin herşey hallolur sadece 1 ay önceden halledilmiş olmaz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gidişat iyi değil, herşey son güne kalacağa benzer, pahalı konaklama pahalı organizasyon olursa katılım da düşecektir,

anı tişörtleri yaptırlmayacak mı? baskı ne olacak??

Turushan hocam sen tişörttesin, ben forum buluşmasının gerçekleşeceğinden bile şüphe duymaya başladım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yok hocam o kadar sıkıntı olacağını sanmıyorum, ozan'ın sözlerine kulak vermek lazım, serkan kardeşimizin yeni çocuğu için zaman sıkıntısı olabilir, ama en kısa zamanda bilgilendirme yapacaktır

allah analı babalı büyütsün

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yok hocam o kadar sıkıntı olacağını sanmıyorum, ozan'ın sözlerine kulak vermek lazım, serkan kardeşimizin yeni çocuğu için zaman sıkıntısı olabilir, ama en kısa zamanda bilgilendirme yapacaktır

allah analı babalı büyütsün

Ben mesajımı yazdıktan sonra gördüm Tsubasanın mesajını. Görsem yazmazdım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Zaten il temsilcisi mutlu bey salonu vs ayarladı o işler bitti bil.e Turnuva kesin var şüphe olmasın.

Kalacak yer akşam yemeği tişört vs işleri ise 1 haftadan kısa sürede halledilecek işler. Böyle ehirlerde herkes tanıdık herkes yardımsever. İşler kolayca halloluyor...

bizim dileğimizde bu yönde fakat biraz daha erken ayarlansaydı gelecekler ona göre maddi bütçesini ayarlardı nede olsa çoğu katılımcılar öğrenci :) kimse kalacak yer ve akşam yemeği halledilmez demiyor zaten ümidimiz erkenden açıklanıp ona göre ayarlamalar yapmak...

bu arada aramıza yeni katılan serkan hocamızın bebeğini ALLAH ANALI BABALI BİR ÖMÜR BÜYÜTME DİLEĞİYLE...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir anadolu şehrinde öğretmen evi- 2 yıldızlı otel vs fiyatları hep aynıdır.

2-3 yıldızlı düzgün temiz bir otelde iki kişilk odada adam başı 40 tl'ye kalırsınız.

Öğretmen evinde fiyat biraz daha düşük olabilir.

Bu fiyatları ehp aşağı yukarı aynı olur. Ayarlamanı sen buna göre yap. Öğrenci yurdu vs durumunu serkan gidince açıklar ama haziran sonu ancak olur o işler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yurtkur öğrenci yurdunda konaklama 6-7 lira olması lazım, o tarihlerde seminer vs olmazsa çoğu kişi yurtta kalacaktır, 40lira'dan 3 gece bazı kişilere fazla gelebilir,

ortalama bütçe yurtta kalınırsa yol hariç kişi başı 100lirayı geçmez ( aşırı extralar olmazsa)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Bir anadolu şehrinde öğretmen evi- 2 yıldızlı otel vs fiyatları hep aynıdır.

2-3 yıldızlı düzgün temiz bir otelde iki kişilk odada adam başı 40 tl'ye kalırsınız.

Öğretmen evinde fiyat biraz daha düşük olabilir.

Bu fiyatları ehp aşağı yukarı aynı olur. Ayarlamanı sen buna göre yap. Öğrenci yurdu vs durumunu serkan gidince açıklar ama haziran sonu ancak olur o işler...

Mualefet olarak görmeyin ama anadolu şehrinde öğretmen evlerinin fiyatları aynı değil.malatyada 60 lira iken ağrıda 28 liradır.Benim amacım organizasyonun eksiklerini göstermekti.Ayrıca benim kendi açımdan bir sorunum yok benim ayarlama yapmam gerekmiyor erzurum ekibi gelecek onlara bilgi vermek zorundayım eğer erken açıklama olmazsa büyük ihtimalle gelemeyecekler... Bunun gibi muzdarip olan kişilerin arkadaşların olduğunu düşünerek söyledim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

:))))))))))))))))) türkçe böyle bişey işte, nereye çekersen oraya gidiyor

Hocam bir türkçemiz var onuda çekip çekip koparmayalım lütfen please :):):):):) çek please çekebildiğin yere ama türkçemizi çekmeyelim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

forum buluşması bbusenede olacakta acaba öbür sene olmesek sağ kalırsak oalacakmı olmayacakmı şüphesindeyim bende bana göre en güzeli malatyada oldu sonra rizede fena değildi güzel ortamdı yani bu güzel ortamları devam ettirmek için sivasta oturan oyuncu arkadaşlar önce hareketliğe hız kazandırmaları lazım sonra il çevresinde yakın olanlarda yardımcı olacaklar haberdar edecekler bizi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 62 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..