Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. FORUM BULUŞMASI KATILIM LİSTESİ

Recommended Posts

Guest malatyalıcihan

Erdem Çetintaş +3 +3 +3 ...... :) O kadar garanti ki 2 gün önce gidip 1 gün sonra döneceğiz :)

tabi bir kere katıldın nasıl güzel olduğunu gördün ondan dolayı +3+3+3 :) aynı şekilde bende 2gün önceden geleceğim sivasın tadını çıkaracağım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yanına almışsın orhan hocamı yapıyorsun havanı :hehehe: Neyse bu forum buluşmasında tüm forum üyeleri ve sivas halkı ile birlikte seni nasıl yendiğimi ve ttranting puanlarını nasıl aldığımı görecek :tpdance:

senin için puan biriktireyim o zaman:)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu anki duruma göre liste :

1-)Serkan Özkan ( Organizatör :) ) Kaisersoze +3

2-)Tsubasa ( Hevesli genç ) +3

3-)Tufan Yalçın ( Gelmesi mecburidir , bahanesi yoktur ) +3

4-)Ertan Patır ( Pütür lastik takmazsa muhakkak bekliyoruz :) ) +2

5-)Ekrem Şişmanoğlu +3

6-)Ahmet Şişmanoğlu +3

7-)Mehmet Kartal +2

8-)Turushan Övgü +3

9-)Kürşat Gültekin +2

10-)Hakan Kırık +3

11-)Tahsin Kalay +3

12-)Mehmet Cihan Karakaş +3

13-)Necati Kösedağ +3

14-)Utku Özdoğan +2

15-)Cağan +1

16-)Harun Coşkun +1

17-)Abdullah Yerebakan +2

18-)Murat Ayabaktı +2

19-)Erdem Çetintaş +3

20-)Sedat Özkan +3

21-)Burhan Özkan +3

22-)Burak Özkan +2

23-)Mürşit Hasbek +3

24-)Ümit Özdemir +3

25-)Aykut Hasbek +1

26-)Abbas Hasbek +2

27-)Fatih (Sivas)+1

şimdilik listemi bu şekilde.Önümüzde daha çok zaman var.Kalacak yerler ve aktiviteleri sizlere bildireceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen sene Rize'ye gelenlerin çoğu TT-rating üyesiydi ve bu yüzden maçlar bir nebze daha heyecanlı oynandı.

Bu sene için; üye olmayıp ta üye olmak isteyen olursa son ana bırakmasın lütfen ve şimdiden üye olsun.

Yeni üye, forum buluşmasına kadar birkaç maç yaparsa puanı da biraz dengelenmiş olarak Sivas'a gelmiş olur.

Ayrıca üyelerimiz lütfen TT-ID numaranızı ezberlesin ve maç föylerine TT-ID mutlaka yazılsın.

Yoksa maçların sisteme girilmesi çok gecikiyor.

Bilmeyenler buradan öğrenebilir : Ara-Bul

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gelen gelir, gelmeyenin keyfi bilir, vakti ve nakdi olup da gelmek istemiyorsa kişisel tercihidir, biz maksat muhabbet olsun diye gidiyoruz, amaç forumdan tanıyıp yüzyüze görüşemediğimiz ya da tanıyıp da bir süredir görüşemediğimiz arkadaşlarla zaman geçirmek, onlarla tanışmak, amaç sadece masa tenisi oynamak değil, o yüzden no problemos

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

o ortamı görüpte gelememezlik yapanların sayısı az benim üçüncü senem olcak daha once malatyayla başladık bu ortama sonra rize şimdide hayırlısıyla sivas eeeeeeee tufan hocanın dediği gibi mecburi artık boğazımızden kesip gelecez gerekirse allahına kurban tufan hocanın onunda emeği buyuk ayrıyeten trushan hocayıda unutmamak lazım ortamın en renkli simaları diye biliriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de gelmeyi çok isterdim. Geçen yıl o tarihlerde nişanım olduğundan Rize'ye, bu yıl da yine bu tarihlerde düğünüm olduğu için Sivas'a gelemeyeceğim.Maalesef desem yanlış anlaşılır :) Malatya'daki buluşmada tanıştığım tüm arkadaşlara ve yeni katılacaklara şimdiden iyi eğlenceler. İnşallah seneye +3 olabilirim :)En azından iyi dileklerimle buluşmaya katkıda bulunmuş olayım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de gelmeyi çok isterdim. Geçen yıl o tarihlerde nişanım olduğundan Rize'ye, bu yıl da yine bu tarihlerde düğünüm olduğu için Sivas'a gelemeyeceğim.Maalesef desem yanlış anlaşılır :) Malatya'daki buluşmada tanıştığım tüm arkadaşlara ve yeni katılacaklara şimdiden iyi eğlenceler. İnşallah seneye +3 olabilirim :)En azından iyi dileklerimle buluşmaya katkıda bulunmuş olayım.

Forum buluşmasına gelememek adına çok güzel bir mazeret . Adem hocam size mutluluklar dilerken ALLAH tamamına erdirsin inşallah.DancingHappyFace.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

memet abiyi ikna et gelsin cihan yakısır abim oraya ...hatta sen gelecene o gelsin oyun seviyesi düsmesin maksat:)

Sizin gibi değerli abilerim her yere yakışır :D tamam abi ben gelmeyeyim o zaman :) seninde yeneceğin kimse kalmaz ama neyse bir beni yenebilirdin oda gitti neyse artıkın sağlık olsun :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..