Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. FORUM BULUŞMASI KATILIM LİSTESİ

Recommended Posts

Guest malatyalıcihan

hocam bizde (5 veya 10 kişi arası ağrı erzurum ekibi) otelde kalacağız galiba onu ayarlamaya çalışıyoruz birisi 2 birisi 3 birisi tek gün kalacak onun ayarlamasını yapalım büyük ihtimalle otelde kalacağız...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam bizde (5 veya 10 kişi arası ağrı erzurum ekibi) otelde kalacağız galiba onu ayarlamaya çalışıyoruz birisi 2 birisi 3 birisi tek gün kalacak onun ayarlamasını yapalım büyük ihtimalle otelde kalacağız...

vay vay vaay iste masatenisi gönüllüsü die buna derim ...kendisini birak beraberinde 10 kisi getiriyo..alkıssss

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

vay vay vaay iste masatenisi gönüllüsü die buna derim ...kendisini birak beraberinde 10 kisi getiriyo..alkıssss

alparslan abi üzgünüm ama ben gelmeyebiliriim sana anlatırım ama belli değil gelip gelemeyeceğim ama merak etme erdem hoca garanti geliyor onu yenerssin bol bol :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

alparslan abi üzgünüm ama ben gelmeyebiliriim sana anlatırım ama belli değil gelip gelemeyeceğim ama merak etme erdem hoca garanti geliyor onu yenerssin bol bol :)

neyse sen bi carsambaya gel ifadeni alayım malatyada sonra ayrıntısına gireriz olayın..hem bakarsın burdan zorla götürüs seni atarız arabaya;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

salonun yeri burası zannedersem :

http://maps.google.c...=h&z=18&iwloc=A

Haritada yanlış noktayı işaretlemişler. Salon, Stadyumun yanında. N.Fazıl Kısakürek Caddesi de orada zaten.

Stadyumun karşısında, Barbaros Bulvarı üzerinde Tren Garı var.

Barbaros Bulvarı, Turgut Özal Caddesi üzerinden Kayseri-Sivas Yolu'na bağlanıyor.

Turgut Özal Caddesi üzerinde, Erzurum-Erzincan Otoyolu ile kesiştiği noktada Otogar bulunmakta.

Otogar'ın yanında da Şemsi Sivasi Öğrenci Yurdu gözüküyor. Söz konusu yurt burası mıdır bilemiyorum.

Sivas Kalesi'nin olduğu bölgeye bakarsak, Atatürk Bulvarını görüyoruz.

Atatürk Bulvarı'nın Arap Şeyh Caddesi ile kesiştiği köşeye bir iki apartman uzakta Yavuz Otel bulunmakta.

Sivas'a gitmeden haritayı açıp biraz enlem boylam çalışmakta büyük fayda görüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Madem herkes ekip kuruyor, bende ekibimi kurdum.

Amasya ekibi olarak, Nuh Sedat SONSA (+3), Cemal ODUNCU (+3), Öncel YAPRAK (+3), Murat GÖKÇE (+3)

Kendi yerimizi kendimiz ayarlayacağız....

vay be benim memleketten de gelenler var cok sevindim.

Stadyumun yaninda ikinci ligde oynayan arkadaslar calisiyordu bir kere gitmistim acaba gelecek ekip onlar mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vay be benim memleketten de gelenler var cok sevindim.

Stadyumun yaninda ikinci ligde oynayan arkadaslar calisiyordu bir kere gitmistim acaba gelecek ekip onlar mi?

onlar gelmezler, 2. lige giden oyuncular çalışmaya devam ediyorlar. gökhan ve anıl sınava çalışıyorlardı. bir tane daha var recep akçay. oda ticarete atıldı salona getiremiyoruz ki sivasa getireceez.

gelenler yaşı geçmiş işi bitmiş oyuncular yani anlayacağın. :)))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yine orada mi oynuyorsunuz acaba? Amasyada başka oynayacak yer yoktur herhalde...

nevet başka yer yok. orda takılıyoruz. antrenörler daha çok alttan yetiştirmeye çalışıyorlar.bize pek itibar eden yoktur. gökhan bu yıl milli takıma antrenör olarak gitti. ortamı görsün diye çağırdılar. bir de yıldız milli takım kampına çağrılan oyuncumuz var.

antrenör arkadaşlar sabah 8 akşam 8 sürekli çalıştırıyorlar.

daha yeni 14 hafta süren il ferdi ligi bitti. ödül töreni yaptılar. gayet güzel gidiyor işler. herşey rayına oturmuş. 15 yıllık yatırımın sonucu.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar Abdullah kardesin de sölediği gibi her yıl forum bulusması hatırası için yapılan t-shirtlerden bu yıl hic bahsedilmiyor...yapılmayacakmı yoksa bizim mi haberimiz yok ben kendi adıma tshirt konusunun tartışmaya açılması taraftarıyım.burdan siparisler alınıp sayı belirlenebilirgüzel bir hatıra oluyo bizim için.ikincisi maddi olarak olmasada manevi olarak ve yine hatıra olması acısından ve oyuncuları bi parca motive etmek amacıyla dereceye girenler için birşeyler düşünülmüyormu bu basit bi plaket,madalya yada sponsor hediyeleri olabilir.gecen sene rizede bu iki noktada güzel calısmalar olmustu,(sanırım hediye dagıtımında yasanan ferdi-takım hediyeleri karısıklığı dışında....)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 47 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..