Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. FORUM BULUŞMASI KATILIM LİSTESİ

Recommended Posts

Guest malatyalıcihan

antici-ler derken sadece ben varım cihancım..antici deme cok anti-patik geliyo kulaga yok diyecem dersen de artık sivasta anti-pataklar dönerim seni;)

abicim sen neden alınıyorsun hemen :) hem sen antici değildin federasyon sana antiyi kullanmayı yasaklamıştı :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi Google'dan salonun yerine baktım da ; Hoca Ahmet Yesevi Caddesi'ndeymiş.

Benim görev yaptığım üniversitenin ismi de Hoca Ahmet Yesevi Üniversitesi.

Nerdeyse 3 hafta kalmış buluşmaya. Konaklama belli olsa iyi olacak.

Fiyatı en uygundan başlamak üzere neresi olursa kabulümdür.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar karayolları ve dsi misafirhanesi o tarihlerde dolu. 2-3 kişilik yer kalmış. Yurtkur a ulaşmaya çalışıyorum Sivastaki bağlantılarımla. Ama bunların haricinde daha ucuza 3 yıldızlı oteller buldum ve sizden gelecek tepkiye göre de anlaştım sayılır.

Yavuz otel :

1 kişilik oda : 40 tl

2 kişilik oda : 60 tl

3 kişilik oda : 70 tl

4 kişilik oda : 80 tl

bu fiyata sabah kahvaltısı dahil. Ayrıca şehrin tam merkezinde , ulaşımda kolay olacak.

Diğer oteller ya dolu yada daha yüksek ücretliler. Şirket fiyatıyla indirim yapabildiğim en iyi otel budur. Bu otel kabulse hemen isimleri alayım orası da dolmadan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz önce telefon geldi. Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü ile görüştüm. Ellerinden geleni yapacaklarını , gelecek olan misafirleri ağarlayabileceklerini bildirdiler.

20-25 kişi civarı misafir , kredi yurtlar kurumunda kalabilir. Yurt ücreti 10 lira !

Bunun haricinde salon ve masalar ayarlandı.Gençlik spor il müdürü Salim Bey ile görüşüldü . İşin resmi boyutu da tamamlandı.

Artık şu gelecek sayısı artsın ve Sivasta eğlenmeye gidelim. dimi ? :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turushan övgü

şener bayrak

mustafa akyüz

yusuf aydın

yurda yukarıdaki 4 kişiyi daha ekleyebilirsiniz, (ibrahim hocada bizle, fakat o kaydını yazmış az önce) şimdiden yerimizi ayırtalım, inşallah farklı bir durum olmazsa perşembe günü sivastayız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdiden söliyim ben 4. torbadan başkasında oynamam, geceden kalanlar için orası ayyaşlara özel ayrılmış , 4. torbaya giren herkes serbest oyuncu olacak, kim nereye davet ederse gidip orada maç yapacak, başka kimler var 4. torbada ??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar artık sanırım imkanlar Serkan arkadaşımın anlaşmaları ile bu kadar. Otel 4 kişi 80 lira olarak okudum. Bence çok uygun. Kişi başı 20 lira ve kahvaltı dahil. Bence biran önce buradan yerleri ayıralım. Bunun içinde Serkan'a mesaj atıp kesin yerinizi ayırtın. Önemli olan güzel bi beraberlik geçirmemiz rolleyes.gif.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslar benim bir fikrim var ne kadar kabul görür bilmiyorum ama biz malatya ekibi adına bunu yapmayı düsünüyoruz.malum herkes farkli illerden geliyor ve amaç bir dostluk ortamı içinde hem güzel vakit geçirip hem eglenmek hemde herkesin ortak hastalıgı olan bol bol masatenisi oynamak.bu giristen sonra gelelim asıl meseleye :) o da herkes gelirken kendi ilinin nesi meshursa ondan getirse arkadaslara ikram etsek nasıl olur.mesela biz kaysıyla gelecez insallah bi aksilik olmassa.yemeden oynamak olmaz heralde;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de İstanbul'un meşhur toprağından getireyim. Malum altın fiyatları da yükseldi, isteyen olur mutlaka...

Şaka bir yana , buranın nesi meşhur ? Trafiği, kalabalığı dışında...

hakan bey sizde kalabalik bir ekiple gelin daha çok makbula gecer:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..