Jump to content
Masatenisi.org Forum

8. FORUM BULUŞMASI KATILIM LİSTESİ

Recommended Posts

Dsi misafirhanesi yetkilisi ile görüştüm ancak haliyle bizden net bir sayı istiyor. Şimdi yine bu başlık altında misafirhanede cüz-i bir ücretle kalmak isteyenler isimlerini yazsınlar . Telefonla arayıp söylemeniz bir işe yaramaz unuturum . Haziranın 20 sine kadar misafirhane isimleri yazdırılmış olmalı , aksi takdirde misafirhanede yer kalmayabilir.

Misafirhane haricinde kalmak isteyenler için ,

büyük otel ***** 110 tl

köşk otel **** 90 tl

saray otel **** 70 tl

otellerin rezervasyon için de yine burdan kişi sayısı ile birlikte mesaj yazarak bildiriniz.

örnek:

" Sarı çizmeli mehmet ağa : 4 kişi geliyoruz ve 90 liralık otelde kalacağız. " gibi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

otel fiyatları bana da pahalı geldi öyle görünüyor ki bize de misafirhane yolları göründü öbür türlü bütçemizi çok zorlar gelmeyi herşeyden çok istiyorum inşallah kalacak yer olayı bir an önce halledilir de biz de kafamız rahat bir şekilde yola çıkarız...

Saygılarımla...İbrahim UZUN_TRABZON...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

20 liraya şişme yataklar var. pompaları da 5 lira.

http://urun.gittigid...0QQidZZ40759767

http://urun.gittigid...0QQidZZ40807894

istanbuldan orduya kadar şişme jet-skiyle gidip ordan minibüse atlamayı planlıyorum :p

http://urun.gittigid...0QQidZZ40849079

Sayın Bora

Alayını şişirip şişirip kullanmışınızda..Yokmuydu ki bizlerinde kullanıcağı şişirme bir minibüs onuda biz şişirseydik..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar gülmekten kırılıyorum bu yazılara uyku tulumu yok şişme yatak vs. benimde onerim var hava sıcak zaten bir battaniye yeter parkta toplu bir şekilde yatarız espirinize espiri katmak istedim ...benim ilk onceliği tabiki yurt varsa yurttta kalmayı düşünüyoruz yoksa ucuz bir otel vardır muhakkak önceliğim misafirhane diyorum +++3..üçartı üçle misafirhaneyi istiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili arkadaşlar , tabiki otellerle görüştüm ancak söylenen fiyatlar şimdilik bunlar. Gelecek kişi sayısı belli olmadan pazarlık ta yapmıyolar. Bir miktar daha aşşağıya çekilebilir fiyatlar . İşte o yüzdendir ki buraya nerde kalmak istediğinizi konuyu kaynatmadan yazmanız önemlidir. Aynı şekilde misafirhaneler de rezervasyon için bile sayı istiyorlar ki şimdiden ayırsınlar. 15-20 kişi misafirhanede , 25-30 kişi benim arayacağım daha uygun fiyatlı otellerde kalabilirler. Tsubasa nın söylediği fiyatlara göre otel arayacağım tekrardan.

ve hayır yurtkur la görüşmedim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili arkadaşlar , tabiki otellerle görüştüm ancak söylenen fiyatlar şimdilik bunlar. Gelecek kişi sayısı belli olmadan pazarlık ta yapmıyolar. Bir miktar daha aşşağıya çekilebilir fiyatlar . İşte o yüzdendir ki buraya nerde kalmak istediğinizi konuyu kaynatmadan yazmanız önemlidir. Aynı şekilde misafirhaneler de rezervasyon için bile sayı istiyorlar ki şimdiden ayırsınlar. 15-20 kişi misafirhanede , 25-30 kişi benim arayacağım daha uygun fiyatlı otellerde kalabilirler. Tsubasa nın söylediği fiyatlara göre otel arayacağım tekrardan.

Herhangi bir otel için net bir sayı almanız zor, alsanız bile bunun gerçekleşmesi daha da zor.

Aslında otel için önceden pazarlık yapılmış olması gerekmiyor, otelde kalmak isteyenler, çevreyi bilmeseler bile sorarak kendi bütçelerine uygun bir yer bulacaklardır. Yukarıda bahsedilen otellerden çok daha uygun fiyata, kalmak için uygun oteller mutlaka vardır.

Öğrenci yurdu ise en ekonomik ve ençok tercih edilen konaklama yeri oldu daha önceki buluşmalarda, ben böyle hatırlıyorum. Bence otellerden önce yurtkur ile görüşmekte fayda var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Hocam sizin belirttiğiniz veya bizim buradan(iNTERNET ÜZERİNDEN) öğrenemeyeceğimiz herhangibir bilgi yok bende baktığımda sivasta sizinkilere artı otelleride görebiliyorum. öğrneğin sultan otel odalarını hatta fiyatlarını görebiliyorum.

Sultan Otel -

Standart Oda Standart Fiyat Kahvaltı Dahil Standart Oda 1 kişi 115.00 TL 2 kişi 170.00 TL 3 kişi 210.00 TL

Köşk otel

satandart oda 85 tl

ve bunun gibi bir çok otel var sizin söyledğiniz fiyattan daha uygun kösk otel.Bizleri aydınlatmadığınız sürece kimse nerede kalacağınız size söyleyemeyecektir.(istisnalar kaydeyi bozmaz).Sizin bize yardımcı olacağınız yer otellerle görüşüp pazarlık yapmaktır.Kişi sayısı zaten otellerin fiyatına göre belirlenecektir.Misalen otel fiyatı 50tl olsa ben gelmeyeceğim fakat 40 tl olsa otelde kalmayı tercih edeceğim...Şimdi size otelmi desem misafirhane mi desem...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Malatya Kafilesi ;

Orhan ( champ )

Alparslan ( alparslanguler )

Murat

Kadir

Serap

hocam herşey güzelde şu anticiler gelmezse olmazmı :) büyük ihtimalle kadir abinin arabası ile gelirsiniz kadir abiye söylermisiniz anticileri almasın arabasına :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gelenlerin birçoğu yurtta kalmak isteyecektir daha önceki senelerde olduğu gibi.o nedenle öncelik yurt veya misafirhane olmalıdır.kişi sayısına gelince de yaklaşık bir tahmin yapılabilir.en az 30 kişinin yurtta kalmak isteyeceğini tahmin ediyorum.zaten yurt yöneticileriyle görüşülürken sayının o kadar önemli olduğunu düşünmüyorum.önceliği buna verip en kısa zamanda bilgilendirirseniz bizi, herkes rahatlayacaktır eminim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam herşey güzelde şu anticiler gelmezse olmazmı :) büyük ihtimalle kadir abinin arabası ile gelirsiniz kadir abiye söylermisiniz anticileri almasın arabasına :)

antici-ler derken sadece ben varım cihancım..antici deme cok anti-patik geliyo kulaga yok diyecem dersen de artık sivasta anti-pataklar dönerim seni;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam sizin belirttiğiniz veya bizim buradan(iNTERNET ÜZERİNDEN) öğrenemeyeceğimiz herhangibir bilgi yok bende baktığımda sivasta sizinkilere artı otelleride görebiliyorum. öğrneğin sultan otel odalarını hatta fiyatlarını görebiliyorum.

Sultan Otel -

Standart Oda Standart Fiyat Kahvaltı Dahil Standart Oda 1 kişi 115.00 TL 2 kişi 170.00 TL 3 kişi 210.00 TL

Köşk otel

satandart oda 85 tl

ve bunun gibi bir çok otel var sizin söyledğiniz fiyattan daha uygun kösk otel.Bizleri aydınlatmadığınız sürece kimse nerede kalacağınız size söyleyemeyecektir.(istisnalar kaydeyi bozmaz).Sizin bize yardımcı olacağınız yer otellerle görüşüp pazarlık yapmaktır.Kişi sayısı zaten otellerin fiyatına göre belirlenecektir.Misalen otel fiyatı 50tl olsa ben gelmeyeceğim fakat 40 tl olsa otelde kalmayı tercih edeceğim...Şimdi size otelmi desem misafirhane mi desem...

a) otel de

B) misafirhane de

c)yurt de

d)hicbiri

e)hepsi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..