Jump to content
Masatenisi.org Forum

Geleneksel Forum Buluşması-2

Toranomon

Recommended Posts

• İleti 203
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar tarih kesin olarak belirlenmiştir.2.geleneksel masatenisi.org buluşmamız 14-15 mayıs'ta gerçekleşecektir.(Saadettin üzgünüm.Seni ve kuruluşlar arası maçlara katılacak tüm üyelerimizi aramızda görmek isterdik)

Tüm organizasyonlar planlanmaya başlanmış ve sadece üyelerimizin kesin katılım mesajları dikkate alınacağından salon ve masaların katılıma göre ayarlanacağı göz önünde bulundurularak gereken yerlerle irtibata geçilecektir.Bu bakımdan lütfen kesinlikle katılacak olan üyelerimiz mesaj göndersinler.

Buluşmamıza katılacak üyelerimizin daha önceden belirttiğim gibi kesin katılımlarını bildirmeleri ve arkadaşlarının yerine mesaj atmamaları önemle rica olunur.

Organizasyona katılacak üyeler lütfen isim ve soyisimlerinide belirtirlerse sevinirim.

Ayrıca Cumartesi akşamı eğlenmek ve hoşca vakit geçirmek isteyen üyelerimiz lütfen belirtsinler.

Arkadaşlar mümkün olduğu kadar kalacak yerleri ve eğlence ortamını maddi olarak en uygun şekilde ayarlamaya çalışacağız.

Yardımlarınız için hepinize çok teşekkür ederim.

Buluşmaya kesin katılacak üyelerimiz listesi;

1-Ertan

2-Ping

3-Toronomon

4-Tsubasa

5-Kaisersone

6-Murathan

7-Çağdaş Üste

8-Offansive

9-MehmetAli

10-Burak Yalın

11-Erdem Kemiksiz

12-Abyss

13-Aca

14-Koray Er

15-Simurg

16-Eko72

17-Haum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

üfff, kadroya bakınız :thup:

Tufan kardeş,

organizasyonun ne kadar zor olduğunu biliyorum (gecenin bu vaktinde, yarın turnuvan olmasına rağmen hala uğraşıyorsun), geçen sene kısmen bizim de başımızdan geçmişti... sana kolay gelsin derken, Ankara'daki diğer arkadaşların da bu aşamadan sonra sana her türlü desteği sağlayacaklarını düşünüyorum... ben, daha önce de belirttiğim gibi, turnuva sistemiyle ilgili bölümü üzerime alıyorum. ilerde bu konuyu daha belirginleştirir ve açıklama yaparız.

bu arada, Çako67, Beethoven, Erkan (ve Çankırı'lı birkaç üye daha), Arno ve Geno, Bluebrk, Simurg, tabii ki NurdaN, ve ayrıca Tsu'nun Ankara'dan katılır dediği en az 5-6 kişi daha var hesaba katman gereken. yani 30'u rahat buluruz gibi geliyor bana... ona göre düşünmeniz lazım herşeyi.

Arkadaşlar,

daha göndermeyenler de (özellikle yukarıda saydıklarım) biran önce Tufan arkadaşımıza bizzat özel mesaj göndererek katılacaklarını teyit etsinler ki, organizasyon işleri daha kolay ve pürüzsüz yürüsün. bu aşamadan sonra artık işler çok ciddiye bindi, herşey katılımcıya göre belirlenecek...

haydin davranın...

Ping the tournament modus determinator Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tufan bey...tarihi kesin olarak belirlemeniz iyi oldu...biz de burda burak'la tarih değişirse nasıl plan yaparız diye uğraşıyorduk...teşekkürler...bu arada cumartesi gecesi eğlencesi neleri kapsıyor..bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim...iyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba.Ping taa oralardan verdiğin destek için çok teşekkürler.

Arkadaşlar lütfen yorum kısmına ben geliyorum gibi yazılar yazmayın.Gözden kaçırabilirim.Bana her katılacak kişi özel mesaj yollayıp katılım durumunu ve tam ad soyad versin.Geçen buluşmamızdaki arkadaşlar neden ad soyad istediğimi biliyorlar.

Eğlence akş----- gelince daha çok erken.Dediğimiz gibi katılım durumu ve kesin geleceklerin mesaj atmaları çok önemli.Herşey belli olsun bi bakalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Buluşma tarihi yaklaşıyor. Konuyu gündemde tutmak lazım. Tufan, katılacaklarını bildiren arkadaşlar listesini belirli aralıklarla foruma bildir lütfen.

"Buluşmaya ben de katılabilir miyim?" diye soranlara sesleniyorum. Arkadaşlar, buluşma tüm forum üyelerine açık. Katılmak isteyenlerin tek yapması gereken şey, Tufan Yalçın arkadaşımıza kişisel mesaj atmak. Mesajınızda, "Ben de Gergely'nin tadına bakmak istiyorum" yazmanız dahi yeterli. :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar tarih yaklaşıyor.Lütfen katılımları kesinleştirelim.Tam 1 ay süreniz var ve daha sonra katılmak isteyenleri geri çevirmemeye çalışacağız.Ancak söz veremeyiz.

Bu arada kişisel mesaj atılması tekrar önemle duyurulur.Katılımın ne şekilde olacağı hakkında beni lütfen bilgilendirin.

Kişisel mesajlrın haricinde mail atmak isterseniz bu adrese atacağınız katılım mailleri dikkate alınacaktır

tufan.yalcin@xerox.com.tr

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu akşam tufan abiye yollanan kesin katılım mesajlarını hep beraber toplayıp bir liste oluşturacağız bu listede adı olmayıp da buluşmaya katılmak isteyenler bundan sonra bana mesaj atarak katılımlarını bildirmeliler.

Buluşmaya katılacak olanlara hem kalacak yer hem de akşam gidilecek yemek için yer ayırtılması gerekmektedir buyüzden buluşmadan belli bir zaman önceye kadar kesin katılacağınızı belirten bir mesaj yollama durumundasınız çünkü hem oynanacak salon hem gidilecek yemek katılacak insanların sayısına göre seçilecek ve ayarlanacaktır bu yüzden buluşmaya az bir süre kala haber veren veya hiç haber vermeden gelen üyelerimiz sorun yaşarlarsa bunun sorumlusu biz olmayacağız elbette.

Bu yüzden geç zamana bırakmadan bir an evvel katılacağınıza dair bir mesajı adınızı soyadınızı ve nereden katılacağınızı da belirterek bana bir mesaj atın lütfen...

slm ozan...naber...biliyorsun şu an izmir'deyim...bu listeyi hangi gün yayınlarsın...ona göre daha dikkatli takip edeyim...nete giremiyorm her zaman..burda biraz daha fazla kalacağım herhalde...ordan da istanbul'a...bu arada arkadaşlar biz ozan'la en mini ankara buluşmasını yaptık geçen gün...fazla takılamadık ama en azından tanışmış olduk...beni çok iyi ağırladı...inşallah buluşmada daha çok katılımla ilişkilerimizi geliştirme fırsatımız olur...herkese iyi geceler

.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar listenin son hali bu şekildedir.

Buluşmaya 1-2 hafta kala geleceğim diye mesaj atarsanız size kalacak ucuz yer ayarlama şansımız oldukça düşük olacaktır. O yüzden katılacağınıza dair mesajlarınızı bir an evvel bekliyoruz. Katılımcı sayısına göre salon ayarlanacak kalacak yer ayarlanacak ve akşam yemeği için revervasyon yapılacaktır.

Yeni katılımlarınızı lütfen bana e mail veya ozel mesaj yoluyla iletin.

1-Ertan

2-Ping

3-Toranomon

4-Tsubasa

5-Kaisersone

6-Murathan

7-Nurdan

8-Offansive

9-MehmetAli

10-Burak Yalın

11-Erdem Kemiksiz

12-Abyss

13-Aca

14-Koray Er

15-Simurg

16-Eko72

17-Haum

Takip edebildiğim kadarıyla bu listede Beethoven, Cako67 ve Tufan Yalçın'ın isimleri unutulmuş.

Arno ve Geno biraderler de katılabileceklerini belirtmişlerdi. :D:

Bu arada, Tamur ve Druid başta olmak üzere Ankaralı forum üyelerinin bu buluşmayı ısklayacak olmalarına inanamıyorum. :hehehe:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..