Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisi Milli(!) Takımı Katar’a Gitti

ommon

Recommended Posts

Ya daha önce forumda yazılmıştı yada birinden duydum. Hatırlamıyorum.

Pomfi, elindeki modeli eskimiş telefonu görüp kendisine takılan birine şu espriyi yapmış:

"Fakir ama gururlu bir gencim."

Ziyadesiyle Türk olduğunun ispatıdır bence.

Pomfi'yi seviyoruz. smile.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 59
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

... yorum sizlerin...

Türkiye'ye gelmiş, yerleşmiş ve burada yaşamaya karar vermiş (para için değil , sevdiği için) herkes Türk'tür benim için.

Sonuçta bir insan en başta kendi ve bulunduğu ortam için en iyisini yapmaya çalışacaktır.

Aklıma bir soru geldi : Masa tenisinde devşirme gelen sporcuların hakkında bilgisi olan var mı?

Gelenlerin hepsi halen burada mı (kaç yıldır? vs..)

Futbolda mesela ben bir çok isim biliyorum Türk vatandaşı oldu ama futbolu bıraktıktan sonra Fransa'ya veya Almanya'ya döndü. Bir faydası yok yani artık bizlere, paralarını aldılar gittiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Futbolda mesela ben bir çok isim biliyorum Türk vatandaşı oldu ama futbolu bıraktıktan sonra Fransa'ya veya Almanya'ya döndü. Bir faydası yok yani artık bizlere, parasını aldı gitti....

Normaldir.. Lejyonerler gibi doğduğum yerdeğil doyduğum yer benim vatanım demiş....

Bu lejyoner sporcularla günü ne kadar kurtarırız, alacakları para bitince ne yaparız onuda Allah bilir.

Aramızdaki fark bizler aç kalsakta buradayız...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ya daha önce forumda yazılmıştı yada birinden duydum. Hatırlamıyorum.

Pomfi, elindeki modeli eskimiş telefonu görüp kendisine takılan birine şu espriyi yapmış:

"Fakir ama gururlu bir gencim."

Ziyadesiyle Türk olduğunun ispatıdır bence.

Pomfi'yi seviyoruz. smile.gif

Geçen seneki üniversite maçlarında olaya ben şahit olmuştum.

http://www.masatenisi.org/forums/index.php?showtopic=6724&view=findpost&p=46817

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buna da şapka çıkarırım. Bravo.

Saadettin Bey de gayet güzel ve uzun bir açıklama yapmış. Aslında hepimiz işin özünün altyapıda olduğunun farkındayız. Alpyapı oluşturmadan bir sporun gelişmesi imkansız. Alpyapı nasıl oluşturulur? Sorun burada.

Arkadaşlar,

Bende devşirme sporcu olayına pek sıcak bakmıyorum ama bazı şeyler aşırıya kaçmadan ve belli değerler göz ardı edilmeden olabilir diye düşünüyorum. İki üç sene kadar önce yaşadığım bir olayı anlatmak istiyorum. Adana'ya süper lig maçlarına gitmiştik. O zaman Pomfi'de Milli takım ile yurt dışındaki maçlardan yeni gelmişti. Maçların nasıl geçtiğini sordum. Dedi ki, abi ya çok iyi bir Çinli'ye yenildim. Nasıl yani dedim, sen de zaten Çinli değil misin? yok abi ben Türk'üm dedi. Böyle düşünen bir insan için yorum sizlerin...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Anladığım kadarıyla Çağan senin Türklük anlayışın bu. Bizim demek istediğimiz; Özü Türk olan oyuncunun Milli takımda olması! Wang Bora Türk değil sadece Bora'sı Türk ! Gerisi yine aynı...

Umut yazıları tam okuyup cevap yaz bence..Yazmak için yazma..Benim de savunduğum görüş aynı,tüm yazıları okursan anlarsın..Ama konu Türk müdür Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı mıdır gibi konu dışı bir yere getirilirse bende Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarında yazan maddeyi yazar noktayı koyarım..Kimse benim Türk'lük anlayışımı da sorgulayamaz ayrıca..Zaten konu da bu değil..Popülist davranmaya gerek yok..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Umut yazıları tam okuyup cevap yaz bence..Yazmak için yazma..Benim de savunduğum görüş aynı,tüm yazıları okursan anlarsın..Ama konu Türk müdür Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı mıdır gibi konu dışı bir yere getirilirse bende Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarında yazan maddeyi yazar noktayı koyarım..Kimse benim Türk'lük anlayışımı da sorgulayamaz ayrıca..Zaten konu da bu değil..Popülist davranmaya gerek yok..

Popülist davranmıyorum Çağan , bunu da nerden çıkarıyorsun. Bu konuya çok yazı yazdığımı düşünerek bunu söylüyorsan; bu böyle olmaz. Senin söylediğini yanlış anlamış olabilirim. Ama popülist davranmıyorum!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 26 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..