Jump to content
Masatenisi.org Forum

7. Forum Buluşması

Recommended Posts

Bize bi yatak bi döşek yeter Turushan abi..Maksat bir arada olmak..Ben de uçak biletimi ayırmayı planlıyorum 1-2 güne..Bu arada ben Rize'ye 1-2 gün önceden gelmeyi ve 1-2 günde ekstradan kalmayı planlıyorum..Acaba bu süreçtede yurtta kalma gibi bir şansımız olur mu acaba?Bir de yurtlar ücretsiz mi olacak ,ücretliyse ne kadar?

çağancım sen gel , kalacak yer ayarlarız, YİBO'da konaklama ücretsiz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 374
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Guest Ozan Yucel ISUR

Merhabalar, ben yeni bir uye olmama ragmen masa tenisini kucuklukten bu yana olabildigince cok oynamaya calisirim, sizin gibi bu sporu seven insanlarla bir arada olmak gurur verici olacagini tahmin ediyorum.

Bende 17-18 Temmuz tarihleri arasinda Rize de olmayi planliyorum. ( umarim bir aksilik olmaz ).

Eger ulasimi ucak ile degilde otobusle butun forum birlikte gitmek istersem nerde ne zaman ve ne kadar bir ucretle gelmeliyim ? diye merak ediyordum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forum buluşmasında aşağıdaki gibi görüntülere rastlayabilecek miyiz? :gulumse:

Ben de dün NTV'nin sitesinde bu fotoğrafı gördüm ve foruma göstersem mi dedim.

Sonra kendimi feda edip başkalarını da çaresizliğe, umutsuzluğa sürüklemek istemedim ve kendime sakladım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

turushan hocam bizde erken gelmeyi planlıyoruz bir kaç gün metin ayna ve ben acaba bizede kalacak yer varmıdır ? hem güzel bi rize gezisi olur hemde erken gelen arkadaşlar ile daha çok oynama fırsatımız olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

erken gelecekler için yer sorun olmayacaktır, yibo müdürüyle görüşüp bu durumu konuşurum, trabzon - çayeli arası yaklaşık 1,5 saat sürüyor, prenskale veya ulusoy otobüsleri salonun tam önünden geçiyor, yanılmıyorsam 9 lira olması lazım,

salon için toplam 8 masa planladık, daha fazlası kaliteyi bozar, çok sıkışık ortamda oynamak istemeyiz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

arkadaşlar gelecekleri kesinleşenler lütfen isim yazdırabilir mi? ona göre hazırlıkları yönlendirecem

Turushan hocam mrb, Tokat'tan 2 kişi geleceğiz (ben ve Bilal ABUR ) ilk sayfada 50. sırada kayıtlı bulunan diğer arkadaşım Ramazan ÖZDEMİR (Tokat) gelemeyecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Turushan bey,

mesaj kutunuz dolu zannedersem, yollayamadım.

O yüzden buraya yazıyorum:

Merhaba Turushan bey,

listedeki üyeler:

53) Güven Özbayrak : TT-ID: 61

55) Ahmet Gürbüz : TT-ID:391

15. Temmuz Perşembe günü Rize'deyim. Cuma günü de salonda olacağım.

Görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar herkese merhaba uzun zamandır foruma giremediğim için yazı yazma şansım olmuyordu neyse ki bir fırsatını buldum...Öncelikle geçen sene Malatyada katıldığım forum buluşması benim için çok önemliydi çünkü ilk defa böyle bir organizasyona katılıyordum çok heyecanlanmıştım ama sonraları ortama ısınmaya başlayınca tadı damağımda kaldı çok değerli masa tenisi sever arkadaşlarla tanıştım neyse fazla uzatmaya gerek yok Allah nasip eder de bir aksilik olmazsa 16 Temmuz Cuma günü Rizede olacağım görüşmek ve bol bol antraman yapmak dileğiyle...İbrahim Hoca_Trabzon...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

turushan hocam merhaba salonun resmini foruma atsan iyi olur nasıl bir yer merak etim iyi olurdu

tahsin hocam pek zamanım olmuyor, bu dönemler bizim sıkıntılı dönemler, söz vermeyim ama çekebilirsem ekleyecem :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen hafta Trabzon'a gittim uçakla. Onur air'in rize'ye servisi var ücretsiz. Gidip gelmem 300 küsur lira tuttu ancak önceden alınırsa 200 küsura çekilir fiyat. Otobüsle gitmek delilik olur çünkü 18 saat falan sürüyormuş.

Bence kesinlikle uçak tercih edilmeli zaten otobüse 100 küsur vereceksiniz bir de gidip gelirsek 18 saat boyunca yeme içme var zaten 200 civarı vereceksiniz 50 daha verin bu işkenceyi çekmeyin derim...

Ben cuma akşamına bilet alıcam sanırım en iyi fiyat onur air'de olur.

not: şimdi baktımda onur air'de bu tarihte bile alınsa 330tl oluyor...

tufan hoca 2-3 ay öncesinden uçak biletlerinin tükendiğini söylüyordu, zaten bulunan biletler de çok pahalı oluyor, otobüsle gelecekerin bile biletlerini bir an önce almalarını tavsiye ederim daha sonra kalmayabilir, başıma geldiği için biliyorum blink.gif

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

... otobüsle gelecekerin bile biletlerini bir an önce almalarını tavsiye ederim daha sonra kalmayabilir, başıma geldiği için biliyorum

Ben http://www.lukskaradeniz.com/ ile Çarşamba saat 15:00 de binip Perşembe sabahı Rize'deyim.

Yani zaman olarak çok ta kayıp yok, alt tarafı 9 saat diyebiliriz, kalanı zaten gece yolculuğu. Uçak ile de gitsek eminim 4-5 saat sürecektir Çayeli'ne varış. Ben otobüste çok rahat uyuduğum için gayet makul benim için otobüs olayı.

Ücret 70 TL. Memleketi Pazar/Rize olan İlker'ler yıllardır bu tanıdık şirketi kullanıyor ve tavsiye ediyorlar.

Öğrencilere indirim için konuşacaktım ama kimseden bir talep veya istek gelmedi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 45 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..