Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forehand Mi Backhand Mi?

Guest Erkan

Forehandinize mi yoksa backhandinize mü güvenirsiniz.  

268 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• İleti 62
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ben ilk başta shakehandden penholdera geçince ilk japon stili oynadım.o zaman forehandlerim süper spinli ve sert gidiyordu.ama backhand sadece blok yapabiliyordum.sonra çin stili penholdera geçtim(wang hao).şimdi backhandlerim süper ama forehandlerim spinsiz gidiyor ve az farkla dışarı falan çıkıyor.yada filenin en üstündeki beyaz şeride çarpıyor.bunun nedeni ne olabilir.yanlış mı tutuyorum raketi?yalnız hazır raketle oynadığımıda belirteyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tufancığım merhaba,

Beni çok güldürdün.Allah'ta seni güldürsün.

Selamlar,

Mehmetcim herzaman güleryüzlü ol tabiki.Ama doğru söylüyorum sen bilirsin.Tek top oynadığım ve masaya bakmadan raketi son sürat sağa sola salladığım için top nerdeyse hiç 2. kere dönmüyor :lol::lol::lol:.Haksızmıyım?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben oyunda genellikle her ikisini de kullanırım ama hücum yaparken forehand daha iyi oluyo çünkübackhand le fazla etkili vuruşlar yapamıyorum forehand ile de fazla etkili kesemiyorum ama zayıf ta olsa hem forehand hem de backhand la tüm temel vuruşları yapabiliyorum ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben oyunda genellikle her ikisini de kullanırım ama hücum yaparken forehand daha iyi oluyo çünkübackhand le fazla etkili vuruşlar yapamıyorum forehand ile de fazla etkili kesemiyorum ama zayıf ta olsa hem forehand hem de backhand la tüm temel vuruşları yapabiliyorum ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

tabiki forhand ama sert ters backhand lerim karşılanamaz desem :D yazının başında demiş oyunu topu sağa almak gerçekten bede acemiliğimde öyleydim topu sağa alıyodum terse atılanlara yetişemiyordum tabiki tavsiyem backhand zorunlu değil mecburidir :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

Bence backhandim forehandimdan daha iyi . backhandimin iyi olması benim için iyi bi avantaj . backhandle daha sert ve spinli vuruşları fazla zorlanmadan etkili bir şekilde yapabiliyorum . ve bunu çok seviyorum :D . ve her seferinde backhandimi biraz daha geliştiriyorum .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...
  • 2 months later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..