Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversteler Tarihi Belli Oldu...!

Guest MehmetBilge1

Recommended Posts

• İleti 105
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Guest malatyalıcihan

selam burak seni izledim gerçekten çok atiksin çok hızlısın ama bence biraz kilo vermen lazım tabi gazideki burak sensen:)bende belki hatırlarsın ağrı ibrahim çeçenden katıldık alper hocanın öğrencileriyiz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet o benim.Haklısın kilo vermem gerektiğini bende biliyorum ama bir türlü düzenli antreman yapma şansım olmadığı için kilo vermem de zor oluyor.Bu arada alper hocama bol bol selam.

Kilo falan verme.Sana yakışıyo.Kilo verip napcen.Bakcen masatenisi artık olmuyo pehlivanlık yapcen.Devam etcen. ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

burak ben senin her maçını izledim turnuvada ama sende en çok beyendiğim şey karşı taraf servis atarken topu bekleme şeklin topa öle bi kilitleniyosunki gözler fal taşı gibi oluyo kafanda sağa sola sallanıyo süper oluyosun :) bu arada iletirim selamını alper hocaya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar üniversiteler maçları çok zevkli geçti bütün arkadaşlar nerdeyse salonda görüştük konuştuk ...önemli olanda buydu zaten ...

Gerçekten Muammer ne eğlendik yav.Masa tenisinden çok birlikte eğlendiğimiz zamanlar aklımda kaldı.Keşke süre daha uzun olsa da daha fazla beraber eğlenebilsek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

halil abi gene sempatisini koymuş oraya. içinden bişeyler diyor ama :D

Hepsi çok iyiler ya, çok samimi insanlar. Peng Fei de gerçekten Türk kültürünü benimsemiş. Birisiyle telefon muhabbeti yapıyorlarken, telefonunu gösterdi ve şöyle dedi: "Fakirim ama gururluyum."

Dedim tamam, bu tam Türk olmuş :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..