Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversteler Tarihi Belli Oldu...!

Guest MehmetBilge1

Recommended Posts

• İleti 105
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Guest malatyalıcihan

arkadaşlar bugün akşam saat 7de çıkıyoruz ağrıdan hayırlısı ile ulaşırız inş. bu arada ekonomiden açılmışken bildiğimi sölim üniversite kişi başı 20 tl günlük veriyo ona göre kaç gün kalırsanız her gün 20tl 1 hafta kalsanız okul size 140tl veriyo yani buda yetmez tabiki gelecek hocanıza bağlı bide size bağlı hoca 4 kişi yazdırır 3 kişi götürür bir kişi fazla para alır ne bilim demokraside çareler tükenmez:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben 1. ligdeyim olur mu? Bu arada erman tufan abiyi kandıramadın mı üniversitelere gelsin diye.Asıl Tufan abi gelirse turnuva eğlenceden geçilmez :D:

Gerçekten Tufan abi süper bir insan keşke oda orda olsaydı ama salon açtı kendisi bildiğin gibi ve antrenörlük yaptığı için gelemez. :lol: Çok merak ediyorum Tufan abinin vuruşlarını aratmıyacak biri warmıdır diye? :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerçekten Tufan abi süper bir insan keşke oda orda olsaydı ama salon açtı kendisi bildiğin gibi ve antrenörlük yaptığı için gelemez. :lol: Çok merak ediyorum Tufan abinin vuruşlarını aratmıyacak biri warmıdır diye? :B:

Ben çok denedim ama sadece bazı hareketlerde başarılı olabiliyorum.Tufan abinin yaptıklarını yapmak fizik kurallarına karşı gelmek gibi bişey :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben ne yazık ki gelemiyorum arkadaşlar. Okul ne takım ne de ferdi olarak kimseyi göndermiyor. Sebebini sorduğumda da para lafı ediyorlar. Spora 2 milyon $ ayırdığı söylenen, basketbolda avrupa şampiyonu olmuş bir okuldan bahsediyorum. Gerisini siz düşünün..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben ne yazık ki gelemiyorum arkadaşlar. Okul ne takım ne de ferdi olarak kimseyi göndermiyor. Sebebini sorduğumda da para lafı ediyorlar. Spora 2 milyon $ ayırmış, basketbolda avrupa şampiyonu olmuş bir okuldan bahsediyorum. Gerisini siz düşünün..

500$ ayıramadımı bu kadar doların içinden...!!!! Heh Heh yemişim ben bu sporu, bir yol parası masrafı bile etmiyor.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

erkekler ve bayanların takım musakjabaları bitti arkadaşlar marmara herzamanki gibi birinci oldu kimseye maç vermediler:)ben de turnuvaya katıldım ama bişey yapamadık ama amasya gerçekten güzel bir yerdi gelmenizi gezmenizi tenbih ederim.ferdi musabakalar başladı şuan bayanlarda erkeklerde ilk ön eleme bitti.yarın çok çekişmeli maçlar olacak fakat bunların içinde marmara yok ferdi musabakalara katılmayacaklarmış...

mehmet cihan karakaş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Marmara oyuncuları da ferdilere katılıyor. Sadece Pengfei Jiang ayrıldı. Gençay maça çıktı bugün. Halil Hacı da seri başı olduğundan elemelerde yoktu. Yarın oynayacak.

Erkeklerde:

1) Marmara Üniversitesi (İstanbul)

2) Adnan Menderes Üniversitesi (Aydın)

3) Lefke Avrupa Üniversitesi (Kıbrıs)

Kızlarda:

1) Anadolu Üniversitesi (Eskişehir)

2) Ege Üniversitesi (İzmir)

3) Gazi Üniversitesi (Ankara)

Ferdilerde ilk 32 maçları yarın yapılacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Keşke Marmara üni bize çıksa yaw, onlardan biriyle maç yaptım diye 3 ay ortalarda salınırım :P

58 erkek takımı katıldı bu sene. 19 grup olarak başladı müsabakalar. Ve bu 19 grup içinde Marmara'yla aynı gruba düştük.

3 Mart itibariyle çıktığım ilk maç: Pengfei Jiang

Saolsun baya centilmen bir arkadaş, herkese 6-7 sayı veriyor her set.

Keşke başka bişey isteseydim diye düşünmekten kendmi alamıyorum :P

Adnan Menderes'te Demirali isminde bir oyuncu var.

Gençay Menge'ye 3-2 yenildi sanırım. Diğerlerini hatırlamıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adnan Menderes'te kimler oynuyor bilen var mı ? ilk defa bu sene dereceye girdi sanırım ?

demirali oynuyor

sinan diye arkadaş var

sennur var

gitmeden önce hafif yollu idman yaptık valla hepside arkadaşlarım(laf aramızda kimse duymasın) ama ben ihtimal vermiyordum şaşırdım helal olsun bizimkilere :lol: :lol: :lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lefke yarı finalde Marmara'yla karşılaştı, A.Menderes ikinci oldu. Lefke - Marmara maçı erken finaldi yani. Seyir açısından da finalden daha keyifliydi.

Ferdilerde:

Erkek:

1) Gencay Menge (Marmara)

2) Halil Adak (Ankara)

3) Halil Hacı (Marmara)

Kızlarda:

1) Neslihan Kavas (Ege)

2) Gözde Koç (Anadolu)

3) Şahika Yurttaş (Ege)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..