Jump to content
Masatenisi.org Forum

Üniversteler Tarihi Belli Oldu...!

Guest MehmetBilge1

Recommended Posts

• İleti 105
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Burak bi gelişme var mı? Sen olmazsan kim neşelendirecek ortamı...

Durum hala belirsiz yarın veya çarşamba belli olur ama gelirsem salonda çok eğlenceli dakikalar olacağına ve bunların içinde de benim olcağıma kesin gözüyle bakabilirsin :P::D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

gördüğüm kadarıyla (bu konuya yazan) arkadaşlardan en az 4-5 TT-rating üyesi var.

Turnuva tarihine kadar takım arkadaşlarınızı da üye yaparsanız eminim maçlar daha zevkli geçecektir.

Not : imzanıza TT-ID=??? yazarsanız birbirinizi daha kolay tanırsınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

selam arkadaşlar bizde ağrı ibrahim çeçen üniversitesi olarak geliyoz hepinize bol sans ama kaybedeceğiz kesin ama olsun önemli olan dostluk kendimize fazla güvenmiyoz ama gelicez yinede. bu arada turnuvaya gelecek arkadaşlar orada tanışalım eğleniriz beni unutmayın :)

mehmet cihan karakaş

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

gelir gelir kambersiz düğün olurmu hiç gelecek o şaka yapıyo nese arkadaşlar benim karşıma rakip olrak çıkarsanız acıyın bana olurmu ezmeyin beni tecrübesizim raketimde yok bana raket verirmisiniz:) yoksa fınıcı küreği ile oynicam:) benim ismimi duyarsanız hemen gelin tanışalım eğlenelim arkadaşlar organizatör olabilirim girişimciyimdir:) numaramı vericem ama sapıklık yaparsınız :) vermek yasakmı bilmiyom ama vericem 05376971100 ararsınız arkadaşlar orada tanışırız:)

Mehmet Cihan KARAKAŞ (Deli Poyraz) :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan
Arkadaşlar aramızda 2, ligte oynamakta olan warmı?Amasaya da bende olucam ama ferdi olarak geliyorum yani partnerim yok antreman yapmak istersseniz orda oynarız hem tanışmış oluruz..

İSTANBUL VETERAN SPOR KULÜBÜ

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ

olur erman oynarız ama 2.ligde oynamıyorum bizim okul takım olarak geliyoruz ama ben takımla antereman yapamıyorum yani fazla bilen yok istersen yaparız orada antreman benim içinde iyi olur...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar aramızda 2, ligte oynamakta olan warmı?Amasaya da bende olucam ama ferdi olarak geliyorum yani partnerim yok antreman yapmak istersseniz orda oynarız hem tanışmış oluruz..

İSTANBUL VETERAN SPOR KULÜBÜ

KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ

benim de sırf ferdilerde oynama ihtimalim yüksek ve bir partnerim yok. 2. ligde bu sezon izmitteki maçlarda (kadiköy bld) oynamıştım. amasya'ya gidince haberleşebiliriz istersen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada arkadaşlar tanışmak için en iyi fırsat konuşma yapılmadan önce yapılan seremoni.Hem herkesin elinde üniversitesinin adını yazan bir levha olacak.Ordan rahatlıkla bulabilirsiniz birbirinizi.Ayrıca ben gelirsem benim içinde bi tanışma partisi yaparız artık :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada arkadaşlar tanışmak için en iyi fırsat konuşma yapılmadan önce yapılan seremoni.Hem herkesin elinde üniversitesinin adını yazan bir levha olacak.Ordan rahatlıkla bulabilirsiniz birbirinizi.Ayrıca ben gelirsem benim içinde bi tanışma partisi yaparız artık :P:

Kesmez seni Üniversite muhabbeti, 1.Lig varken..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 kişilik bir takım için maliyet EN AZ 700 TL tutar.

Gidiş - geliş: 250 TL (otobüsle)

Konaklama: 4 gece için 200 TL (3 kişilik oda, oda sayılır mı bilmiyorum tabi)

Yemek: 200 TL (zehirlenirseniz hastanede yatarsınız, otel masrafından kurtulursunuz)

Ekstra hiçbir masraf olmazsa tabi, ki olmaması imkansız. Çok ekonomik bi hesap çıkardım ya. Tabi üniversite açısından bakmıyorum olaya, kendi imkanlarıyla gitme açısından bakıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..