Jump to content
Masatenisi.org Forum

Geleneksel Forum Buluşması-2

Toranomon

Recommended Posts

• İleti 203
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Arkadaşlar uzunca bir zamandır özellikle de buluşma konusunda sesim soluğum çıkmıyordu farkettiyseniz. Bunun birinci nedeni gelip gelemeyeceğimin belli olmaması, ikinci nedeni ise gelemeyecek gibi olduğum için biraz buruk olmamdı. Sonuç olarak gelemeyeceğim kesinleşti, bu sefer aranızda olamayacağım. Size şimdiden iyi oyunlar, iyi eğlenceler! :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tüm yeni ekipmanlarımla (4 yıllık) Pingi bekliyorum

Valla süper. :thup:

İyi ki lastikleri yenilemişsin Ping söylenip duruyordu eski acaip lastiklerle oynuyor diye. Ping bayılacak bu işe.

Bu arada benimle gelecek olan Selçuk abi de eskiden her topa müthiş şut atardı ama şimdi yaşlanınca eskisi kadar çabuk dönemiyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar uzunca bir zamandır özellikle de buluşma konusunda sesim soluğum çıkmıyordu farkettiyseniz. Bunun birinci nedeni gelip gelemeyeceğimin belli olmaması, ikinci nedeni ise gelemeyecek gibi olduğum için biraz buruk olmamdı. Sonuç olarak gelemeyeceğim kesinleşti, bu sefer aranızda olamayacağım. Size şimdiden iyi oyunlar, iyi eğlenceler! :bye:

bir pasta nelere kadir :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

keşke gelseydin togay.neyse kısmetse seneye olan buluşmayı antalyada yaparız.bu sefer kesin orda olursun zaten.seni aramızda görmek isteriz 

Ben de çok gelmek isterdim ama özellikle yakın bir tarihte evlenmem durumu biraz daha zora soktu. Ayrıca organizasyona sen de yardım etceksen öbür sene buluşmayı seve seve Antalya'da yaparız Offansive.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim birkaç sorum vararkadaşlar cumartesiyle ilgili olarak:

Salona seyirci olarak gelebiliyormuyuz? yoksa gelen tüm üyelerin turnuvaya katılmak gibi bir zorunluluğu olacak mı?Bir de TAI'ye giriş-çıkış sırasında sorun yok di mi?yani her gelen içeri rahatça girebiliyormu ?

teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Togay yoksa hanım mı izin vermiyor?

İşte bak gelemeyince hemen çeşitli yorumlar yapılıyor; yok pasta almaktan kaçtı, yok hanım izin vermiyor... :P:

Hanımın izin vermemesi değil de, ufak tefek eksiklikler dolayısıyla halen evle uğraşmamız, bir de insanları yavaş yavaş eve davet etmemiz kastettiğim. :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

simdi yarın bulusuyoruz degilmi???

katılım listesinde bi sorun yok sabah baslıyoruz program hakkında organizatorlerden biri kısa bir tanıtım acıklaması yaparsa iyi olur bence kimsenin aklında soru isaretleri kalmasın kacta TAİ DE olmamız gerekiyor gibisinden ???

sevgiler saygılar :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Üyelerimizin isteği üzerine Ankara buluşmasındaki toplu resmin altına üyelerimizin isimlerini Tora nın da yardımlarıyla ekledim. Bu arada bir üyemizim ismini bulamadım. Bilenler haber verirse sevinirim.

http://www.masatenisi.org/ankara1/resim4.jpg

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..