Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tenergy 64

Bora

Recommended Posts

Tenergy 64'ü biraz daha kullandım. T05 kıyasla daha hisli. Kontorolü daha fazla. Topun açısı daha alçak. En az T05 kadar spin üretiyor. Bloklarda iyi. Counterlarda topu T05 göre biraz daha itmek gerekiyor (biraz daha kuvvet uygulamak). Masa üstü toplar için yorum yapabilecek kadar oynamadım. Biraz fazlaca çaşılması gerekebilir ama T05 ten daha az etkili olduğunu düşünmedim. Servis karşılarken yapılan kesme (push) vuruşlar gayet iyi. Bence T05'in hızı daha fazla.

Sonuç itibarı ile bana T05'e göre daha uygun olduğunu düşündüm. Metin Hoca' da aynı görüşte. Her iki tarafa da takmamı tavsiye etti. Bir süre de Emre (İmamoğlu) ile oynadık. Gelen topların oldukça etkili olduğunu belirtti.

Herkese saygı ve sevgilerimle.

Anlaşılır ve güzel bir yorum olmuş İbrahim teşekkürler. Esas dikkat edilecek nokta ise malzeme yorumunu iyi yapan bir arkadaşımız (Emre İmamoğlu) ile yeni yorumcu adayımız (İbrahim) karşılıklı oynaması, birbirlerine yorum yapmaktan oynamaya fırsatları olmuşmudur ki.?

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 147
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Anlaşılır ve güzel bir yorum olmuş İbrahim teşekkürler. Esas dikkat edilecek nokta ise malzeme yorumunu iyi yapan bir arkadaşımız (Emre İmamoğlu) ile yeni yorumcu adayımız (İbrahim) karşılıklı oynaması, birbirlerine yorum yapmaktan oynamaya fırsatları olmuşmudur ki.?

ktm

Selim abi dokundurmadan geçemiyorsun değil mi? :) Bak yine çok kızdım sana.

Şaka bir yana benim dikkatimi çeken t64 ile İbrahim Bey'in yüzdesi arttı. Spinde herhangi bir eksiklik yok, toplar daha alçaktan geliyor. Bu lastiğin o tahta (Jun Mizutani) üstündeki hissini de çok beğendim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selim abi dokundurmadan geçemiyorsun değil mi? :) Bak yine çok kızdım sana.

Şaka bir yana benim dikkatimi çeken t64 ile İbrahim Bey'in yüzdesi arttı. Spinde herhangi bir eksiklik yok, toplar daha alçaktan geliyor. Bu lastiğin o tahta (Jun Mizutani) üstündeki hissini de çok beğendim.

Yorum güzel olmuştu ama tuzu, biberi (ben) eksikti tamamlıyayım dedim. Dikkat ediyorumda Göztepedeki Veteranlar Derneğinden bayağı iyi yorumcular çıkmaya başladı.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yorumcudan adam olmaz :D: Oyuncu lazım. O işi de Batuhan, Sanem filan hallediyor.

İyi bir yorum + iyi bir anlatım dili iyi yönlendirme yapar. Hatta düz adamı (spor yeteneği olan) bile yoldan çıkarıp iyi bir oyuncu yapar.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tenergy 64 için birkaç arkadaş istekte bulundu. Başka isteyenler olursa en son istek tarihi 16.02.2009 Pazartesi günüdür. Devamında tekrar alım yapılmayacaktır. Sadece geciken arkadaşlar için konuyu açtığımdan kargonuz ucuza gelsin diye birkaç kişinin daha eklenmesi yararınıza olur diye ekleme yapacağım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tenergy 64 için birkaç arkadaş istekte bulundu. Başka isteyenler olursa en son istek tarihi 16.02.2009 Pazartesi günüdür. Devamında tekrar alım yapılmayacaktır. Sadece geciken arkadaşlar için konuyu açtığımdan kargonuz ucuza gelsin diye birkaç kişinin daha eklenmesi yararınıza olur diye ekleme yapacağım...

İlki ne kadara mal olmuştu bilgi alabilirmiyim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tam olarak belli olmuyor ama 2 lastik 160 civarı gibi düşünün. Artı ve eksi farkları sonradan alıyorum veya iade ediyorum. Çünkü ben konunun dışındayım. Ayrıca Ankara, İzmir, Adana, Tarsus, Bursa, Antalya, Elazığ ve Erzurumdaki şirket bürolarıma ulaşabilme şansınız varsa ekstra şehiriçi kargo masrafı ödemeden teslim alabilirsiniz. Benden yardım bu kadar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben Dhs hurrucane 2ve 3 kullaniyorum ilk baslarda cok sert bi lastik oldugu icin cok zorlandim ama yeniden de lastik almadim ama simdi alistim baya.Tabi zamk olmadigi icin cook yavas.Ilk baslarda blok larda top hic masaya gelmiyordu ama simdi alistim sayilir.

Benim sorum.Bu sert lastige alistiktan sonra t64 nasil gider.G3 e göre nasil?

saolun

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben Dhs hurrucane 2ve 3 kullaniyorum ilk baslarda cok sert bi lastik oldugu icin cok zorlandim ama yeniden de lastik almadim ama simdi alistim baya.Tabi zamk olmadigi icin cook yavas.Ilk baslarda blok larda top hic masaya gelmiyordu ama simdi alistim sayilir.

saolun

Bryce tarzı lastiklerle oynadınızsa Tenergy 64 sizi rahatsız etmiyor (Tsu az önce öyle dedi.. Ben daha denemedim ama sanırım bundan sonra daha uygunu çıkana kadar T64 ile devam edeceğim. Sanırım Mayıs ayı gibi alırım. Tabii T128 falan çıkmazsa...)
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

saolun

Bence T05 T64'e nazaran daha yakın H2/H3'e. Gerek sertliği gerekse ürettiği spin bakımından daha uygun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kredi Kartı ekstresi şimdi geldi. 5 adet T64+1 adet Grass Ultra+1 adet Air Rosnet için 216,53 € ödemişim. 8 €'da kargosu tutmuş. Toplam 224,53 €luk işlem için 494,76 lira kredi kartıma yansımış. 8 € kargo kişi başına 1,14 lira gibi yapıyor.

Sonuç olarak tahmini oalrak yuvarlayarak fiyatları yazdım.;

ibrahima : 158,50 lira (ödedi)

Tsubasa : 158,50 lira (ödedi)

Onurzaim : 139,00 lira (ödedi)

Turushanovgu : 39 lira (40 lira ödedi. Onur'un hesabından 1 lira düştüm.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pazartesi siparişleriniz için son gün.. Birkaç arkadaş daha istediği için alacağımı belirttim. Devamında getirtmeyi düşünmüyorum. Çünkü sadece yurtiçinde T64'ün satışının olmaması ve sitemize sponsorluk yapması sebebiyle Tim'den getirtmeyi kabul ettim. Alan şimdi alsın, susanda sonsuza kadar sussun. :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

saadettin bey, sipariş için özelden mesaj atmıştım, ancak her ihtimale karşı buradan da hatırlatmak istedim, umarım sorun yoktur
Lastik dışında başka birşey getirtmeyeceğim Turushancım. Çünkü lastikler zarfla geliyor ancak tahtalar kutulu olduğu için gümrüğe takılabiliyor ve sorun yaşanabiliyor. O kadar lastiğin iade edilmesini istemem.. Herkez mağdur olur. Yoksa seve seve...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk seferde istetemeyen ve tekrar bana dönen tüm arkadaşların lastik siparişleri bugün saat 10.00 itibariyle verilmiş olup artık gelmelerini bekliyorum..

Ek bir sipariş daha açılmayacağı için lütfen "bende istiyordum" tarzında mesajlar yollamayınız...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

simdiden emekleriniz icin tesekkür ederim saadettin bey inanın sizin yaptıgınız bu paylasımı cok az kisi yapar
Tek korkum geliş esnasında bir sorun yaşanması ki, umarım geçen seferki gibi sorunsuz ellerinize ulaştırabilirim. Ondan sonra da bir daha ne zaman bu işe girerim bilmiyorum. Sanırım benim yerime başka üyelerde ileride yardımcı olurlar.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Onurzaim arkadaşımızın lastiği (Tenergy 64 1.9mm, kırmızı) dışında htüm lastikler geldi.

Kimler benden nasıl almak istiyorlarsa mesaj yollasınlar. Bu arada yapıştırma konusunda tereddüt geçirenler veya acemi olanlar tahtalarıyla birlikte bana gelirlerse veya tahtalarını ulaştırılarsa yapıştırma işleminide yaparım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 7 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..