Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tenergy 64

Bora

Recommended Posts

• İleti 147
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kimse acele etmediğine göre demek ki izdiham yaşanmayacak ya da kriz dururmları herkesi elindekiyle yetinmeye zorluyor. Yine de parasını bütünleştirme derdinde olanlar olabilir.

Hadi bakalım, yeni bir lastik almanın heyecanını yaşayacayacam umarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

G3 fx elime geçti ama deneme fırsatım olmadı. 3 haftadır T64 ile oynuyorum zaten ama bir merak edip oynamadım nedense :P. Belki birinden tesadüf bulup oynarsam size görüşlerimi bildiririm.

Benim dikkatimi çeken hem t64 hem de g3'ün Butterfly skalasında hızları aynı. T64 sadece 0,5 daha spinli gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim dikkatimi çeken hem t64 hem de g3'ün Butterfly skalasında hızları aynı. T64 sadece 0,5 daha spinli gözüküyor.

Bu sitede kullanıcı yorumları ve puanlamaları var. Belki fikir verir. (Tenergy 05 vs Tenergy 64). Butterfly yazısının yanında ok işaretini tıklayın.

http://www.tabletennisdb.com/database/tabl...nis-rubbers.php

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet arkadaşlar siparişleriniz az önce Tim'in sitesinden istendi...

Tsu için 2 adet Tenergy 64 (kırmızı/siyah, 2.1mm)

İbrahima için 2 adet Tenergy 64 (kırmızı/siyah, 2.1mm)

Onurzaim için 1 adet Tenergy 64 (siyah, 1.9mm), 1 adet Tibhar Grass Ultra (siyah, 0,5mm)

Turushanovgu 1 adet Joola Air Rosnet (kırmızı, max)

Kendim için birşey istetmedim. Nasıl olsa sizlerle oynarken dener daha sonra beğenirsem alırım. :P:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uretimden hepsi aynı çıkacak değil ya. Elbette tolerans aralığı vardır lastiklerin de. Benimkisi hafif, yumuşak ve de penhold tahtaya göre kesildiği için de tahtamda epey açıkta kalan kısım var. Bakalım elime geçecek olan nasıl olacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

25 ile oynadıktan sonra 05'i daha çok sevdim. Bakalım 64 nasıl olacak.

Bu ne hız 05-25-64 ya bunların birde ekürileri olusa ne olacak...Her ne kadar at yarışı oynamasamda oynayanların tabiridir. Haftalığını ne yaptın, ne yapacağım eşeklere yatırdım abim..!!!

Özür..TSu.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Tim ile dün yazıştım. Tenergy 64 lastiklerin kırmızı olanları tamam ancak siyah olanlarını daha sonra verebiliyor. (Butterfly önümüzdeki hafta kendisine yollayacakmış)

İstersek elindeki mevcutları hemen yollayabiliyor istersekte diğerleri gelince birlikte yollayacak.

Ben ikinci tercihi seçelim derim ama acelesi olan varsa elindekileri yolla diyebilirim. (Taksit taksit gelmesinden iyidir.)

Sadece sizin siparişlerinize yardımcı olmak için alım yaptığımdan dolayıda kendimi konuyla ilgili pas ediyorum..

Karar sizin?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sadettin bey,

Faturalı olarak alma şansımız var mı?

Yurtdışı döviz cinsinden fatura isterseniz fatura keserler sanırım ancak Vergi Dairelerinde kullanamazsınız. Sadece aldığınız malzemenin ibrazı için denetleme amaçlı kendinizi aklayabilirsiniz o kadar. Yani 1 sene sonra size "şu kadar paranın çıkışı karşılığı neler aldınız?" diye sorarlarsa sadece gösterebileceğiniz bir belge olur o kadar...
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2 kişiyi ilgilendiren bir durum bu. Ben, Tusbasa ve Ibrahima'nın aralarında karar vermesini daha uygun buluyorum. 7 lastikten 2 tanesi ellerimize ulaşmayacak neticede. Fazladan Kargo parasını nasıl ödeyeceğiz? Hepsinin bir arada gelmesi başımızı ağrıtmaz gibime geliyor.

Elinde olmayan lastiklerin eline ulaşması kaç gün alacak onu da bilirsek bence daha iyi olur.

Sadece biraz sabır gerekecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 30 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..