Jump to content
Masatenisi.org Forum

Pekin 2008 Hk..

turushanovgu

Recommended Posts

• İleti 209
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

wang liqin 3 - werner schlager 0

11-6 , 11-4 , 11-8

son set biraz zorlandı hatta mola da aldı W.Liqin ama schlageri süpürdü diyebiliriz (:

yinede schlager yerine timo boll veya samsonov olsaydı maç daha farklı olabilirdi, wang liqinin eski performansı hala yok diyebiliriz, o yüzden wang hao veya ma lin daha yakın gibi olimpiyat şampiyonluğuna...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.eurovisionsports.tv/olympics arkadaşlar bu sitede canlı olarak maçları veriyorlar suanda live 4 te bayanlar takım maçları var tv guide dan diğer maçlara bakabilirsiniz

verdiğiniz adrese girdiğimde

"To view Beijing Olympics 2008, you must have browser Cookies enabled, Macromedia Flash Player, and a supported Browser/Operating System/Media Player configuration.

For additional system requirements and further help, click here."

diyor ne yapmalıyım :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

verdiğiniz adrese girdiğimde

"To view Beijing Olympics 2008, you must have browser Cookies enabled, Macromedia Flash Player, and a supported Browser/Operating System/Media Player configuration.

For additional system requirements and further help, click here."

diyor ne yapmalıyım :fildir:

o programı indirim..flash player..onsuz açamazsınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Programa gore su anda 6. kanalda masatenisi olmasi gerekiyor sanirim ancak kurek yarismalari veriliyor. Bir seyi mi yanlis mi yapiyorum ?

yukarıdaki yazılarda, proğram saatlerine 3 saat ilave etmek gerektiği belirtilmiş, yani proğramda saat 10:00 da yazıyorsa bizim ülkemiz saat 13:00 olacak demektir. Bu hususu dikkate aldınızmı?

Sevgiler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Programa gore su anda 6. kanalda masatenisi olmasi gerekiyor sanirim ancak kurek yarismalari veriliyor. Bir seyi mi yanlis mi yapiyorum ?

Hata sizde değil. Sanırım kürekçilerden biri 6. kanal kameramanına rüşvet vermiş. Anlaşılan maçlar youtube veya megadownload gibi yerlere düşmeden adam gibi olimpik pinpon seyredemeyeceğiz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada bizim Cem'in maçlarına baktım. İşi zor. Önce elemelerde nijeryalıyı eleyecek. Ki bunu yapar. Sonra ilk turda sırb karakaseviç le oynayacak. onu da geçerse ikinci turda persson la oynayacak. Onu da geçerse ilk 32'de hong kong lu Cheung Yuk la oynayacak. Onu da geçerse ilk 16 da olacak. Bakalım "cak" lardan hangisi tutacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

peki bu yayını hızlandırmanın bir yolu yok mu;japon oyuncu servis atana kadar 2 dk. geçti,sonra bir de baktım set bitmiş :acaba:

Bende seyrediyordum kapattım topu havada görüyorum set bitiyor.Maçta bitebilirdi internet bağlantı hızlarımız yetmiyor heralde yada gelen veriler çok ağır.Sonuç sadece maçları skor olarak görüyorum T.Boll 3 - J.Mizutani 1 başka bir şey görmedim siz gördüyseniz şanslısınız.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..