Jump to content
Masatenisi.org Forum

Pekin 2008 Hk..

turushanovgu

Recommended Posts

• İleti 209
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yarı Final ve Final maçları TRT3'ün programında var görünüyor ama saatlerine bakalım;

06:30 2008 Pekin Olimpiyat Oyunları -Masa Tenisi Yarı Finali

Olimpiyat programına göre yarı finallerden biri 5'te diğeri 6'da başlıyor. Haliyle muhtemelen ikinci maçın sonunu izletecekler sanırım(!)

01:15 2008 Pekin Olimpiyat Oyunları -Masa Tenisi Tekler Finali

Bu da normalde 15:30'da başlıyor. Ama final maçının yerine Atletizm hedesini göstereceklermiş. Aslında eurovisionsportstv.com da yayın güzel. Fakat tam ekran olayı olmadığından kanser ediyor adamı :(

Dün böyle bir mesaj atmıştım hatta :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ma nın liqin le yarı final maçını izledim de, maç sonrası yaptıgı hareket çok ilginçti. semihin almanya maçında attığı gol sonrası yaptığı hareketi yaptı. (sus işareti) çünkü seyircilerin çoğu liqin i destekliyor ve aralarda hep onun ismini bağırıyorlardı. kendi ülkesinde iki çinlinin maçında seyircilerin liqin i desteklemesine oldukça bozulmuş anlaşılan. el sıkışmaları da çok samimiyetsizdi, birbirlerine bakmadılar. ma nın liqin e karşı olan hırsını anlıyorum ama seyircilerin yoğun bi şekilde liqin i desteklemeleri ayıp oldu biraz galiba.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ma nın liqin le yarı final maçını izledim de, maç sonrası yaptıgı hareket çok ilginçti. semihin almanya maçında attığı gol sonrası yaptığı hareketi yaptı. (sus işareti) çünkü seyircilerin çoğu liqin i destekliyor ve aralarda hep onun ismini bağırıyorlardı. kendi ülkesinde iki çinlinin maçında seyircilerin liqin i desteklemesine oldukça bozulmuş anlaşılan. el sıkışmaları da çok samimiyetsizdi, birbirlerine bakmadılar. ma nın liqin e karşı olan hırsını anlıyorum ama seyircilerin yoğun bi şekilde liqin i desteklemeleri ayıp oldu biraz galiba.

Ma Lin bence centilmenlik konusunda öküzün önde gideni :D:

Hao alamadı ya içime oturdu. Adamın BH'i 28 kat daha iyi. Şiir gibi penhold oynuyor allah için. Bu maçı verdi ama bundan sonraki turnuvalari domine eder gibi geldi bana. Ma Lin olimpiyatlarda komple ballıydı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yarı finalde 3 çinli olunca zaten altın madalya kime gidecek belliydi. Ma Lin'in son olimpiyatı ve madalya ona gitti. Wang Liqin ise düşen performansı yüzünden Ma lin'e yenil emri aldı. Klasik çinli-çinli maç skorudur 4-1. Wang Hao'nun wang liqin'i yendiği 2004 olimpiyatlarını hatırlayın.

Sonra da finalde wang hao ma lin'e maçı verdi. Wang hao hangi seti alacağını bile maçtan önce biliyordu.

Tüm mili takım oyuncuları zaten asker. Düzen de askeri düzen.

Gelecek olimpiyatlarda wang hao altını alacak. En azından şimdilerde öyle planlanıyor. Yanında da ma long olacak. 3. kişi ise chen qi mi olur yetenekli bir genç mi onu göreceğiz... Maalesef avrupadan o çapta bir genç çıkmadı. İsveçli hocalar şöyle diyor: gençler, Waldner veya persson kadar çalışmıyor.

Olay bu kadar basit. Eskilerin oyuncuları persson, waldner, saive, primorac bu olimpiyatlarda hala ülkelerinin en iyileriydi, yazık...

not: sagun teriola ile saive'nin maçını kesinlikle kaçırmayın bence turnuvanın en güzel maçlarından biri...

vay be ciddi böyle mi....şaştım kaldım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

vay be ciddi böyle mi....şaştım kaldım

Bence uzaktan yakından alakası yok, Ma Lin şampiyon olabilecek güçte bir oyuncu ve bileğinin hakkıyla da şamyipon oldu, bu Ma Lin'in başarıları üzerinde neden hep böyle komplo üretiliyor anlamıyorum, adamın oyunu ortada kesinlikle müthiş oynuyor, hadi çinliler kasıtlı yeniliyor diyelim, adam avrupalı ve asyalıları da darmadağın ediyor.

Ayrıca Ma Lin Hao'yu ilk defa yenmiyor, ikisi arasındaki maçlarda üstünlüğü bile vardır belki de

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ma lin eze eze şampiyon oldu!!yok efendim vahiy gelmiş yenil diye..yok çok şanslıymış..komik biraz..hatta Allah sizi inandırsın ma lin aradı maçtan önce beni..dedi abi bu çin halkı beni sevmiyo..ben de seneye Türk vatandaşlığına geçicem milli takıma alırsınız beni artık dedi..çok kesin kaynaktan hemde..kuşlar söyledi :P::lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adamın BH'i 28 kat daha iyi. Şiir gibi penhold oynuyor allah için. Bu maçı verdi ama bundan sonraki turnuvalari domine eder gibi geldi bana.

Tam benim düşüncelerim çok iyi yazmışsınız. Wang Hao'nun penhold oyununa hayranım penhold tutuşla çok güzel BH vuruşlar yapıyor. Sırf Hao ya hayranlığımdan penhold raket alıp öğrenmeye başlayacağım şu tutuşu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence uzaktan yakından alakası yok, Ma Lin şampiyon olabilecek güçte bir oyuncu ve bileğinin hakkıyla da şamyipon oldu, bu Ma Lin'in başarıları üzerinde neden hep böyle komplo üretiliyor anlamıyorum, adamın oyunu ortada kesinlikle müthiş oynuyor, hadi çinliler kasıtlı yeniliyor diyelim, adam avrupalı ve asyalıları da darmadağın ediyor.

Ayrıca Ma Lin Hao'yu ilk defa yenmiyor, ikisi arasındaki maçlarda üstünlüğü bile vardır belki de

kardeşim arkadaş zaten raket tutmayı bilmiyor herkez kasıtlı maç veriyor adama demedi adam belli bir seviyeye gelmiş ama final maçını hao dan alamazdı doğru diyor.bak dikkat ettim ma lin in geriye çekildiği hao nun hücum yaptığı sayılarda hao hep ma lin in tarafına atıyordu en sonda fileye takıyordu.bide ma lin in bütün maçlarını izledim diyebilirim adam ın fileye çarpan hiçbir topunun kendi masasına düştüğünü görmedim buda adamın balı heralde

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kardeşim arkadaş zaten raket tutmayı bilmiyor herkez kasıtlı maç veriyor adama demedi adam belli bir seviyeye gelmiş ama final maçını hao dan alamazdı doğru diyor.bak dikkat ettim ma lin in geriye çekildiği hao nun hücum yaptığı sayılarda hao hep ma lin in tarafına atıyordu en sonda fileye takıyordu.bide ma lin in bütün maçlarını izledim diyebilirim adam ın fileye çarpan hiçbir topunun kendi masasına düştüğünü görmedim buda adamın balı heralde

bu zihniyet beni forumdan ve masa tenisinden soğutacak yakında..file ya da masa kenarına çarpan her top sayı mıdır? bal gibi sayıdır..bal dır şansdır kısmettir orası kimseyi ilgilendirmez..kaldı ki bu durum oynayan 2 oyuncu içinde geçerlidir..efendim ma lin çok şanslıymış wang hao şanssızmış..bilerek maçı vermişmiş üzerine atmışmış..valla güzel hayal gücü var forum üyelerimizde..yakında el birliğiyle bi senaryo yazın filme alırız burda sürünüyosunuz bence..kaldı ki bu tez ortaya atılmasa bu dediklerinizi yazacakmıydınız?tabiki de hayır..laf olsun torba dolsun..komplo teorileri üretmekte bizim milletimizin üzerine yok..bir kerede kazananı tebrik edelim..ama nerde.. <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..