Jump to content
Masatenisi.org Forum

Mizuno Ayakkabılarım Geldi

Recommended Posts

Ertan Abiye katılıyorum. Asics çok kaliteli bir ayakkabı senelerce giy banamısın demez. Bence sahte değildir ama üretim hatası olabilir. Bir de hangi modeli o sorunlu olan merak ettim. Bazen giriş seviyesi Asicsler iyi çıkmayabiliyor. Bildiğim bütün ayakkabılar Çin'de yapılıyor o açıdan bir sorun olmaz.

Bazıları yüksek topuğu sevmeyebilir masa tenisi oynarken yüksek topuklarda burkulma hissi daha fazla. Tercih meselesi yüksek topuklu da olsa ayak konforu tek kelimeyle mükemmel. Butterfly bile artık Asics taban kullanmaya başladı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • İleti 57
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...
http://shop.ilpp.idv.tw/index.php?cPath=85_105

Arkadaşlar bu adreste mizunolar baya ucuz. Numarası bana uygun olmadığı için ben alamıyorum. Ayağı 44 numaraya kadar olanlar buradan almayı düşünebilir...

Merhaba;

Arkadaşın belirttiği siteden Mizuno Frick 2 ayakkabı ile Nittaku şort siparişini 20.08.2008 günü vermiş idim, siparişler bugun (26.06.2008) elime ulaştı. Beklediğimden de kısa sürede teslim edildi. Paypal ile alışveriş yaptığım için sitede belirtilen rakamlara ilaveten 5 USD civarında para alındı. Kargo ücreti olarak da 19,25 USD alındı. Toplam ödediğim rakam her ikisi için 111 YTL. Ayakkabı hafif, tabanın arka tarafı orta kalınlıkta, kalitesi kullanınca belli olacak ama görüntü, malzeme kalitesi ve rahatlık açısından beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Normalde de 43 giyiyorum, 28 cm olarak verdiğim sipariş ayağıma tam oldu. Bu siteden alacak iseniz 1 numara büyük almanıza gerek yok. CM olarak da ayakkabı numaraları sitede belirtilmiş zaten. Almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://shop.ilpp.idv.tw/index.php?cPath=85_105

Arkadaşlar bu adreste mizunolar baya ucuz. Numarası bana uygun olmadığı için ben alamıyorum. Ayağı 44 numaraya kadar olanlar buradan almayı düşünebilir...

iruiru da kargo dahil wd3 130 lira iken, bu sitede 77 lira. yorum sizin..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu kadar büyük bi fark görünce sahte oldugundan kuşkulanmamak elde değil.

Kazık yedik korkusu mu geldi Bora'cım? :)

Yok oradaki ürünlerin hepsinin orjinal olduğuna benim inancım tam. Yabacı forumlardan birçok insanın da alışveriş yaptığı bir site. Sonuç olarak iruiru referans fiyattır diye bir kaide yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kazık yedik korkusu mu geldi Bora'cım? :)

Yok oradaki ürünlerin hepsinin orjinal olduğuna benim inancım tam. Yabacı forumlardan birçok insanın da alışveriş yaptığı bir site. Sonuç olarak iruiru referans fiyattır diye bir kaide yok.

Oynarken ayakkabıların dibi çıkmasın sonra :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eğer cidden mizuno kataloğundan alıntıysa (ki bunu yapmak saniyeler almaz) firma 2 ayrı wd3 yapmış çünkü benim ayakkabımın altında ve kenarında bu tip izler yok.

Bosver abicim seninki harbi, ordaki sahte diyelim. Ayakkabım dağılırsa alırım bir sahte de ben.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

model olarak aynıdır sahte olacağını zannetmem ama araba gibi düşünebilir bir 2004 model clio var eski kasa birde 2008 model clio var yeni kasa

Bu clio yeni kasasının içinde parada vardır belki ,eskisinde yoktu ben bakmıştım..!!!

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...

Ertan Abi'nin tavsiyesi ile Asics Gel Blast2 ayakkabı siparişi vermiştim. Bugün geldi yaklaşık 3,5 saat kadar oynadım. Çok memnun kaldım. Çok rahatlar, her türlü harekette çok dengeliler. Özellikle benim gibi sikleti yüksek kişiler için çok ideal olduğunu düşünüyorum.

Fiyatı bira yüksek. Ancak söylenildiği kadar dayanıklı ise fazlası ile değer. Herkese tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben 4 aydır Asics kullanıyorum. Kulanmaya başladıktan sonra ayak ağrılarımın hepsi kesildi, herhangi bir yerinde dikiş atması ya da kopma yok, rengi biraz karardı o kadar. Giydiğim zaman çok rahatlıyorum. Ben de Asics markasını tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben 4 aydır Asics kullanıyorum. Kulanmaya başladıktan sonra ayak ağrılarımın hepsi kesildi, herhangi bir yerinde dikiş atması ya da kopma yok, rengi biraz karardı o kadar. Giydiğim zaman çok rahatlıyorum. Ben de Asics markasını tavsiye ederim.

En önemlisi, sağlıklı, dayanıklı ve sağlam olmasıdır. Asics'in altı kauçuk bir ayakkabısını 6-7 yıl kullanmıştım.

Bazen, halı sahada bile giyerdim, buna rağmen yırtılmamıştı.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan Abi'nin tavsiyesi ile Asics Gel Blast2 ayakkabı siparişi vermiştim. Bugün geldi yaklaşık 3,5 saat kadar oynadım. Çok memnun kaldım. Çok rahatlar, her türlü harekette çok dengeliler. Özellikle benim gibi sikleti yüksek kişiler için çok ideal olduğunu düşünüyorum.

Fiyatı bira yüksek. Ancak söylenildiği kadar dayanıklı ise fazlası ile değer. Herkese tavsiye ederim.

Güle güle kullan. Ben çok ayakkabı paralarım, normal masa tenisi ayakkabılarının hiç birisi bana 1 yıl bile dayanmamıştı. Benim kullandığım asics ler 2 yıllık daha hiç bir sorunu yok. Genelde üstlerinde hiç sorun olmuyor seneler geçtikçe altı aşınmaya başlıyor. Fiyatı pahalı ama bir kaç masa tenisi ayakkabısı eskiteceği için aslında daha ucuza geliyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..