Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa Buluşması

Recommended Posts

Guest Tanju Cansever
aynı anda bir çok noktada forum buluşması yapılsa nasıl olur acaba, yani bölge bölge daha sonra ilk 3ler orta nokta yani ankarada buluşsa

Çok iyi olur tabi, sanki yeni bir lig icat etmiş gibi:)) Ama ben uzak yerlere gidileceğine pek inanmıyorum. Neden dersen önceki buluşmaların hali ortada. İstanbul buluşmasına da hiç Ankaralı gitmemiş bildiğim kadarıyla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 72
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Guest Tanju Cansever
abi bu tip buluşmalar taleple oluyor. arz talep meselesi anlayacağın. önemli olan sağlam dostlukları olan insanlrın olması

Doğru söylüyorsun Gökhancım. Aslında masatenisini iyi oynamak ya da kötü oynamakla üstün insan veya eksik insan olunmaz. Kim daha çok antrenman yapar, kim daha uzun süre bu sporun üzerine eğilirse o daha başarılı olur. Bu kadar basit. Asıl önemli olan ortak noktamız masatenisi çerçevesinde yeni arkadaşlık ve dostluklar kurmak, spor yapmak, zaman zaman biraraya gelerek iyi vakit geçirmek, saygı ve sevgiyi ön planda tutmak, yarışma heyecanını tatmak, farklı bir gün yaşamak ve hayatımıza renk katmak değil midir?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
tanju abi pazar günü araba bulabilirsek arabayla, bulamazsak otobüsle geleceğiz inşallah. bir aksilik olmazsa tabi

Tamamdır Gökhancım. Pazar günü sabah seni cepten arayıp neyle geleceğinizi sorarım. Karşılarız sizi..

Görüşmek üzere.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Dün yani Pazar günü 10 arkadaş sabahtan akşama kadar masatenisi oynadık:) 5 Bursalı ve 5 Bandırmalı arasında yapılan maçlarda genelde Bandırmalı arkadaşların üstün olduğunu söylemeliyim (ben hariç). Bursadan gelen Ekrem Sarı arkadaşımız ise 9 maçta 8 galibiyet elde ederek 1. oldu ve madalya aldı. Salon soğuktu ama ortam sıcaktı, Bursalı arkadaşlara tekrar teşekkürler......:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu buluşmaya bende dahil oldum. Benim açımdan çok güzel bir gündü. Her ne kadar tüm maçlarımı kaybetsemde çok iyi vakit geçirdim. Bu kadar iyi oynayan arkadaşların arasında bulunmak ve oynamak benim için büyük bir onurdur. Misafirperverlikleri için başta Tanju bey olmak üzere Bandırma'da bizi ağırlayan diğer tüm arkadaşlara (Ahmet bey, Hakan bey, Zarif bey ve Erdinç bey) Bursa'dan gelen arkadaşlar adına çok teşekkür ederim. Sağolsunlar.

Sağlıcakla.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaslarin soyledigi gibi gercekten cok guzel bir gundu. bize gostermis olduklari misafirperverlikten dolayi basta Tanju abi olmak uzere Zarif abiye, Hakan abiye, Erdinc abiye ve Ahmet hocaya tesekkurler. insallah yakin zamanda tekrar ayni bulusmayi gerceklestiririz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

biraz geç de olsa nihayet yazma imkanı buldum ama sanırım geç kaldım biraz.

pazar günü bandırmalı abilerimiz bizi gerçekten çok güzel ağırladı. hem maçlardaki performansları, hem de misafirperverlikleri gerçekten 10 numaraydı. ne yalan söyleyeyim benim bandırmadan bursaya dönesim gelmedi.

başta tanju abim olmak üzere, zarif hocama, erdinç beye, hakan beye ve yaşayan efsane ahmet hocama çok teşekkür ederim. ikinci kez gelmeyi de canı gönülden istiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Arkadaşlar burası ikinci adresiniz sayılır. Her zaman bekleriz. Özellikle "yaşayan efsane" Ahmet hoca henüz kuvvetten düşmeden gelin ve intikamınızı alın :))) Hepinize sevgiler, saygılar....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar burası ikinci adresiniz sayılır. Her zaman bekleriz. Özellikle "yaşayan efsane" Ahmet hoca henüz kuvvetten düşmeden gelin ve intikamınızı alın :))) Hepinize sevgiler, saygılar....

aynı şey sizin için de geçerli tanju abi. yaşayan efsane ahmet hocam işin formülünü çözeli 30 sene olmuş. ne de olsa 30 senelik matematik öğretmeni

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Buluşma ve yeni dostluklar kurma fikriyle yolara düşen bu arkadaşlarımızı yürekten kutluyorum..

Masa Tenisi Sporunun sevgi ve özveri olduğunu bir kez daha bizlere gösterdiğiniz için teşekkürler.

Sevgi ve Saygılarımla..

Görüldüğü kadarıyla herkes bu buluşmadan büyük keyif ve zevk almış. Darısı daha nice buluşmalara diyelim. Katılan tüm arkadaşları tebrik ediyorum.

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Görüldüğü kadarıyla herkes bu buluşmadan büyük keyif ve zevk almış. Darısı daha nice buluşmalara diyelim. Katılan tüm arkadaşları tebrik ediyorum.

Saygılar,

Tam anlamıyla masa tenisi sporu adına doyurucu bir hafta sonu geçirdik. Misafir perver bandırmalı arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 21 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..