Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa Buluşması

Recommended Posts

Guest Tanju Cansever
arkadaşlar istanbulda olmama rağmen sizlere imrendim hatta kıskanmadım desem yalan olur.)) hepinize tebrikler şimdi zor ama kısmetse yazın temmuz ve ağustosta oralardayım inşallah devam edersinizde bende sizler gibi değerli insanlarla tanışıp oynama şerefine erişirim(senelik iznimde anca gelebilicem umarım devam edersiniz ve müsait olur) hepinize tekrar tebrikler inşallahgörüşürüz cemil akıl

Merhaba Cemil,

İlgine teşekkürler. Bir araya gelmek için gün kararlaştırdığımızda forumda mesajla bildiricez tabi. Katılmak isteyen herkesi bekleriz, memnun oluruz. Salonumuzun şartları yerler parke ve 3 masa mevcut. Genişlik yeterli sayılır, yükseklik ise en az 7 m. Soyunma odası var ama duş ve kafeterya imkanı mevcut değil. Park yeri var. Salon haftada 7 gün/24 saat bize ait (şimdilik). Oturmak ve seyretmek için ayrılmış kısımlar yok malesef ama kalabalık durumlarda sıra veya sandalye ayarlamam gerekiyor.

Eğer bu iş çok ciddi katılımlar doğurursa lisenin kapalı spor salonunu da ayarlamak ve oraya 4 masa koymak için girişimlerde bulunabilirim emin olun. Masatenisi dostlarına sevgilerle....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 72
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

merhaba arkadaşlar her ne kadar beni yenseniz de gercekten keyifli bir gun gecirdik <_< . gokhan organizasyon senden getirip goturme benden bi haftasonu ayarlayalim hep beraber gidelim...bende o zamana kadar masa tenisi nasil oynaniyodu hatirlarim belki :huh:

merhaba önder abi,

bu kadar gönüllü olunca bursanın organizasyonu en kolay iş. ben şimdiden tanju abiden gün beklemeye başladım. biz kendimizi ayarlarız bir pazar günü. benim endişem tek araba yetmeyecek sanırım bize böyle giderse, sen, ben, hakan abi, ekrem, cüneyt, eren şimdiden 6 olduk. belki o güne kadar daha da artar. ama endişe dediğin böyle olsun. sen ara ara antremana gel zaten tekniğin iyi önder abi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:) Valla öyle görünüyor Hakan bey. Konu masatenisi olunca kimse engel tanımıyor demek ki. Hatta müsait olurlarsa İzmir'den bile gelecek arkadaşlar var. Gökhan sayesinde oluşan bu başlangıcın sürmesi dileğiyle....

abi bu buluşmada benden çok senin payın var. sanırım bu gidişle forum buluşmasına ev sahipliği yapacaksın gibi geliyor bana. misafirperverliğine de şüphem olmadığı için şimdiden çok güzel maçlar bizi bekliyor diyebilirim.

dostane bir buluşma çığırından çıkmaya başladı sanırım :D: ama keşke hep böyle amacımızı aşsak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar istanbulda olmama rağmen sizlere imrendim hatta kıskanmadım desem yalan olur.)) hepinize tebrikler şimdi zor ama kısmetse yazın temmuz ve ağustosta oralardayım inşallah devam edersinizde bende sizler gibi değerli insanlarla tanışıp oynama şerefine erişirim(senelik iznimde anca gelebilicem umarım devam edersiniz ve müsait olur) hepinize tekrar tebrikler inşallahgörüşürüz cemil akıl

merhaba cemil bey,

sanırım gittikçe kalabalık olacağız ve sizi de aramızda görmekten şeref duyacağız. masa tenisi oynamak adına uzun bir yol katettiğim için bana zaman zaman deli diyen aile bireylerime inat bütün buluşmalara katılmak için bandırma da olacağım sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gökhan bey mrb merak etmeyin delilikte yanlız değilsiniz.))dün yaptığım maçlardan sonra hala ayaklarım ağrıyor eşim dalga geçiyor 35 inden sonra sporcu oldun diye.))bu hafta sonu ups de lig pazar günüde fb de turnuva var dayak yemeden şu iki haftayı atlatırsam ne mutlu bana.))iki hafta ful dolu dolu masa tenisi harika.))ama üzüldüğüm tek nokta geç başlamış olmak hala doğru olanı değil alıştığım gibi oynuyorum inşallah dahada düzelecek .Ama inanın sizin bursa buluşması yazılarınıokuyunca hem sizlerle tanışmak hemde masa tenisi oynamak istedim(her yaz biga/karabigada yım tatilde masa tenisi oynamaya hem yer hemde arkadaş bulamıyordum ama bu sene kısmetse oradayım inanıyorumki yapacağım yola değecektir hoş hakkari de olsanız farketmez çağırın gelirim.)) )Tanju bey Bandırmada sizde Bursa dasınız bana çok uzak sayılmaz.Umarım her ikinizlede ve diğer dostlarla tanışırız hayatınızda ve masa tenisi sporunda başarılar Cemil Akıl

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gökhan bey mrb merak etmeyin delilikte yanlız değilsiniz.))dün yaptığım maçlardan sonra hala ayaklarım ağrıyor eşim dalga geçiyor 35 inden sonra sporcu oldun diye.))bu hafta sonu ups de lig pazar günüde fb de turnuva var dayak yemeden şu iki haftayı atlatırsam ne mutlu bana.))iki hafta ful dolu dolu masa tenisi harika.))ama üzüldüğüm tek nokta geç başlamış olmak hala doğru olanı değil alıştığım gibi oynuyorum inşallah dahada düzelecek .Ama inanın sizin bursa buluşması yazılarınıokuyunca hem sizlerle tanışmak hemde masa tenisi oynamak istedim(her yaz biga/karabigada yım tatilde masa tenisi oynamaya hem yer hemde arkadaş bulamıyordum ama bu sene kısmetse oradayım inanıyorumki yapacağım yola değecektir hoş hakkari de olsanız farketmez çağırın gelirim.)) )Tanju bey Bandırmada sizde Bursa dasınız bana çok uzak sayılmaz.Umarım her ikinizlede ve diğer dostlarla tanışırız hayatınızda ve masa tenisi sporunda başarılar Cemil Akıl

umarım görüşeceğiz. zaten deli deliyi dakikada bulurmuş :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Arkadaşlar, önümüzdeki hafta Marmara adasına 1 hafta süreyle geçici olarak gitmem lazım. Döndükten sonra Şubat ayı içersinde -bu arada sömestr tatiline de girilmiş oluyor- sizleri çağırmayı düşünüyorum. Tabi internetten de hava durumlarını takip etmeyi ihmal etmiyorum:) Selamlar sevgiler.... :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, önümüzdeki hafta Marmara adasına 1 hafta süreyle geçici olarak gitmem lazım. Döndükten sonra Şubat ayı içersinde -bu arada sömestr tatiline de girilmiş oluyor- sizleri çağırmayı düşünüyorum. Tabi internetten de hava durumlarını takip etmeyi ihmal etmiyorum:) Selamlar sevgiler.... :gulumse:

merhaba abi

ben de az önce bayadır konuşamadık tanju abiyle diyordum içimden. mesajını gördüm foruma girip.

hadi abi paslanmadan yapalım şu organizasyonu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
merhaba abi

ben de az önce bayadır konuşamadık tanju abiyle diyordum içimden. mesajını gördüm foruma girip.

hadi abi paslanmadan yapalım şu organizasyonu

Gökhancım tabi yapıcaz, ben adaya gidip döndükten sonra en kısa zamanda ok?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eğer beni de aranıza alırsanız seve seve gelirim. Partnersizlikten yıllardır masa tenisi hasretiyle yanıp tutuşuyordum. Bu forumu bulmak çok iyi oldu. Zaten ilk buluşmamızı Gökhan'la gerçekleştirdik. Darısı buradaki tüm arkadaşlarla tanışmamıza.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Ocak 27 ya da 28 (C.tesi veya Pazar) sizin için uygunsa buyrun gelin arkadaşlar. Hava soğuk ama idare edicez artık. Hangi gün ve saatte gelebileceğinizi siz belirleyin. Herhalde Bursa'dan topluca gelirsiniz öyle değil mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever

Bizim yerimizi beğenirseniz artık ne zaman isterseniz de gelebilirsiniz. Hatta anahtarı benden alıp kendi aranızda bile oynayabilirsiniz:) Bursada salon bulamayanlar için 1 saatlik mesafede salon imkanı!

Not: 24 saat oyuncu rakip garanti edilir:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
valla sizin organizasyon 5. forum buluşması olacak gibi gözüküyor :))))))))

Doğru söylüyorsun Turushan:)) Bak şimdi aklıma geldi, Ankara buluşmasına da bir iki kişi hariç hep Ankaralılar gelmişti. Demek ki buluşmaları yöresel yapmakta fayda var. Mesela bi bakıyoruz, Türkiye'nin dört bir yanında forum buluşmaları düzenlenmiş, ne güzel olur diil mi?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sanki 28i uygun olur gibi geliyor ilk etapta düşününce. ekrem cumartesi öğlene kadar çalışıyor. benim izin günüm 27si olmasına reğmen bir arkadaşla değişme ihtimalim olur. eğer bursada ikamet eden diğer arkadaşar da ok derse benim için 28i uygun.(msndeyim)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 29 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..