Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bursa Buluşması

Recommended Posts

06.01.2008 günü internet üzerinden muhabbetimizin çok olduğu tanju vatansever abimle, balıkesirden bursaya masa tenisi oynamak ve bizimle tanışmak için gelmesi sebebiyle yüzyüze görüşme fırsatımız oldu. tabi o vesileyle zarif doğanay abiyle de tanıştık. (zarif abinin soyadını yanlış yazdıysam affola)

ankaradaki buluşma kadar kalabalık olmasa da 6 kişi gerçekten eğlenceli bir gün geçirdik. muhabbet ettik. güzel ve dostane maçlar yaptık. umarım bu dostluğumuz ilerleyen zamanda daha da pekişir.

balıkesirden üşenmeden gelen tanju bey ve zarif beye, bursadan da ekrem sarı arkadaşıma, zor da olsa bizi kırmayıp gelen önder berk (berko) abime ve gece vardiyasından çıkmasına rağmen bize çalıştığı yerde oynama fırsatı sağlayan ve bize eşlik eden hakan akdaş(hakan a.) abime teşekkür ederim.

hepinizin eline, ayağına sağlık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 72
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Guest Tanju Cansever
06.01.2008 günü internet üzerinden muhabbetimizin çok olduğu tanju vatanasever abimle, balıkesirden bursaya masa tenisi oynamak ve bizimle tanışmak için gelmesi sebebiyle yüzyüze görüşme fırsatımız oldu. tabi o vesileyle zarif doğanay abiyle de tanıştık. (zarif abinin soyadını yanlış yazdıysam affola)

ankaradaki buluşma kadar kalabalık olmasa da 6 kişi gerçekten eğlenceli bir gün geçirdik. muhabbet ettik. güzel ve dostane maçlar yaptık. umarım bu dostluğumuz ilerleyen zamanda daha da pekişir.

balıkesirden üşenmeden gelen tanju bey ve zarif beye, bursadan da ekrem sarı arkadaşıma, zor da olsa bizi kırmayıp gelen önder berk (berko) abime ve gece vardiyasından çıkmasına rağmen bize çalıştığı yerde oynama fırsatı sağlayan ve bize eşlik eden hakan akdaş(hakan a.) abime teşekkür ederim.

hepinizin eline, ayağına sağlık.

Selam Gökhan,

Güzel bir Pazar günü geçirdik birlikte. Şansımıza hava da güneşli idi. Ben de buradan organizasyonu yapan sen başta olmak üzere

Hakan.a, Ekrem Sarı ve Önder(Berko) arkadaşlarımıza keyifli bir tanışma ve bol bol masa tenisi oynama imkanı sağladığınız için teşekkür ederim. En kısa zamanda Bandırma'ya bekliyoruz sizleri. Selam ve sevgiler..... :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selam Gökhan,

Güzel bir Pazar günü geçirdik birlikte. Şansımıza hava da güneşli idi. Ben de buradan organizasyonu yapan sen başta olmak üzere

Hakan.a, Ekrem Sarı ve Önder(Berko) arkadaşlarımıza keyifli bir tanışma ve bol bol masa tenisi oynama imkanı sağladığınız için teşekkür ederim. En kısa zamanda Bandırma'ya bekliyoruz sizleri. Selam ve sevgiler..... :fildir:

İmrenmedim desem yalan olur. Kendi aralarında böyle bir organizasyon yapan ve toplanan arkadaşları tebrik ediyorum. İnşallah mümkün olan zamanda bende iştirak etmek isterim.

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
İmrenmedim desem yalan olur. Kendi aralarında böyle bir organizasyon yapan ve toplanan arkadaşları tebrik ediyorum. İnşallah mümkün olan zamanda bende iştirak etmek isterim.

Saygılar,

Merhaba Mehmet Bey,

Bursa-Bandırma buluşması 2. etap Bandırma'da olacağına göre sizi de şeref konuğumuz olarak çağırmak isterim. Aramızda sizi de görmek dileğiyle yakın bir zaman için ben hazırlıklara başladım bile...Selamlar, saygılar Mehmet bey.. :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Mehmet Bey,

Bursa-Bandırma buluşması 2. etap Bandırma'da olacağına göre sizi de şeref konuğumuz olarak çağırmak isterim. Aramızda sizi de görmek dileğiyle yakın bir zaman için ben hazırlıklara başladım bile...Selamlar, saygılar Mehmet bey.. :gulumse:

Tanju Bey merhaba,

Davetiniz için çok teşekkürler, gelmeyi çok istiyorum. Tarih olarak ne zaman düşünüyorsunuz? Yada kesin bir tarih var mı? Müsait olursam mutlaka geleceğim.

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu küçük organizasyona katılanlardan biri olarak balikesirden bizleri ziyarete gelen Tanju abiye ve Zarif abiye teşekkurler. gercekten guzel bir bulusma oldu. mevzu masatenisi olunca gerisi teferruattir demiyorum onemli olan biraraya gelip tanısmaktı. Önder abi ve Hakan abiye ve de tabi ki buluşmanın tertiplenmesinde onemli rol oynayan Gökhan kardesimize de tesekkurler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
Tanju Bey merhaba,

Davetiniz için çok teşekkürler, gelmeyi çok istiyorum. Tarih olarak ne zaman düşünüyorsunuz? Yada kesin bir tarih var mı? Müsait olursam mutlaka geleceğim.

Saygılar,

Mehmet bey, kesin tarih belli değil şimdilik. Salonda bazı iyileştirmeler yapmamız lazım (kışın ısıtma sorunu var). İki tane güçlü elektrikli ısıtıcı ile halletmeyi düşünüyorum. Bursa'daki arkadaşlar gelmek için hazır olduklarında size haber veririm, sizin de müsait olduğunuz bir c.tesi veya pazar gününü kararlaştırır ve buluşmayı yaparız. En az 10 gün önceden sizinle irtibata geçerek gelebileceğiniz gün hakkında bilgi alırım. İlginiz için teşekkürler, görüşmek üzere... :gulumse:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Saygılar,

merhaba mehmet bey,

umarım balıkesirde biraz daha kalabalık bir şekilde görüşürüz. bursa'da eğlendiğimizin de misli misli fazla eğleniriz. tanju ve zarif abiler bize bu sporun kazanmaktan çok eğlenmek olduğunu balıkesirden gelerek gösterdiler. zaten buluşmalarımızın asıl nedeni tanışmak ve eğlenmek. buluşmanın tadı benim damağımda kaldı. umarım tanju abim koşullarda iyileştirmeyi gerçekleştirdiğinde ve biz de önder abiyi ayarladığımızda masa tenisi ve dostluk dolu bir gün geçiririz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba mehmet bey,

umarım balıkesirde biraz daha kalabalık bir şekilde görüşürüz. bursa'da eğlendiğimizin de misli misli fazla eğleniriz. tanju ve zarif abiler bize bu sporun kazanmaktan çok eğlenmek olduğunu balıkesirden gelerek gösterdiler. zaten buluşmalarımızın asıl nedeni tanışmak ve eğlenmek. buluşmanın tadı benim damağımda kaldı. umarım tanju abim koşullarda iyileştirmeyi gerçekleştirdiğinde ve biz de önder abiyi ayarladığımızda masa tenisi ve dostluk dolu bir gün geçiririz.

Gökhan bey merhaba,

Organizasyon zor bir iştir. İnsanları biraraya getirmek çok uğraş gerektirir. Yeri geldiği zaman aynı şehirde yaşasak bile bir türlü aynı noktada buluşamayabiliyoruz. Günümüzün hem maddi hemde manevi olumsuz şartlarına rağmen böyle bir organizasyonu oluşturduğunuz için hepinizi tebrik ediyorum. Dediğiniz gibi, asıl amaç tanışma ve eğlenmek bu çok doğru bir tesbit. Zaten bu fikre sahip insanlar bu tür organizasyonlara mutlaka katılır diye düşünüyorum.

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mehmet bey,

bursadaki buluşma olayı hiç zor olmadı. :) tanju abiyle msnden muhabbet ederken takas ettiğimiz tahtaları deneyemediğimizden konuşuyorduk. bu hafta sonu da zor denerim gibisinden bir muhabbet oldu. ben de tanju abiye pazar günü gel, antreman yaptırayım ben sana abi diye takıldım. o da beni ciddiye aldı ve geliriz tamam dedi. bursadaki arkadaşları ayarlamak da zor olmadı. işi seven insanlarla muhattap olduğun zaman, ekremin dediği gibi gerisi teferruattır. :) umarım en kısa zamanda balıkesirde de buluşuruz; çünkü işi seven insanlar var yine. gerisi teferruat.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mehmet bey,

bursadaki buluşma olayı hiç zor olmadı. :) tanju abiyle msnden muhabbet ederken takas ettiğimiz tahtaları deneyemediğimizden konuşuyorduk. bu hafta sonu da zor denerim gibisinden bir muhabbet oldu. ben de tanju abiye pazar günü gel, antreman yaptırayım ben sana abi diye takıldım. o da beni ciddiye aldı ve geliriz tamam dedi. bursadaki arkadaşları ayarlamak da zor olmadı. işi seven insanlarla muhattap olduğun zaman, ekremin dediği gibi gerisi teferruattır. :) umarım en kısa zamanda balıkesirde de buluşuruz; çünkü işi seven insanlar var yine. gerisi teferruat.

Doğru söze ne denir. En kısa zamanda görüşmek üzere inşallah.

Hafta sonu Adapazarında Türkiye Kupası maçlarında Bursa'dan gelen ve Yıldırımsporda oynayan Nedim isminde bir arkadaşım vardı. Bursa'ya gelmek istediğimi fakat fırsat olmadığını konuştuk. Ayrıca Bursa'da bir çok arkadaşım var zaten. Aslında orasıda benim içim komşu kapısı sayılır fakat olmayıncada bir türlü olmuyor.

Saygılar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Slm lar Gökhan!!! Ben de buluşma olayına katılabilir miyim diye sormak istiyorum. :P

Eğer beni de aranıza alırsanız söz sizi bir daha yenmeyeceğim.Az kaldı, iki hafta sonra ben de geliyorum Bursa ya.

Kendinize iyi bakın herkese slm lar .Byeeee

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Slm lar Gökhan!!! Ben de buluşma olayına katılabilir miyim diye sormak istiyorum. :P

Eğer beni de aranıza alırsanız söz sizi bir daha yenmeyeceğim.Az kaldı, iki hafta sonra ben de geliyorum Bursa ya.

Kendinize iyi bakın herkese slm lar .Byeeee

merhaba cüneytim,

eğer ulaşım sorununun çözümüne aracınla yarım edersen neden götürmeyelim :) şaka bir yana kambersiz düğün olmaz. senin gibi iyi bir oyuncu ve düzgün bir arkadaşla her zaman yola çıkarız. sen sağ salim gel de. bursadan kim varsa toplanır gideriz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba cüneytim,

eğer ulaşım sorununun çözümüne aracınla yarım edersen neden götürmeyelim :) şaka bir yana kambersiz düğün olmaz. senin gibi iyi bir oyuncu ve düzgün bir arkadaşla her zaman yola çıkarız. sen sağ salim gel de. bursadan kim varsa toplanır gideriz

merhaba arkadaşlar her ne kadar beni yenseniz de gercekten keyifli bir gun gecirdik <_< . gokhan organizasyon senden getirip goturme benden bi haftasonu ayarlayalim hep beraber gidelim...bende o zamana kadar masa tenisi nasil oynaniyodu hatirlarim belki :huh:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
merhaba arkadaşlar her ne kadar beni yenseniz de gercekten keyifli bir gun gecirdik <_< . gokhan organizasyon senden getirip goturme benden bi haftasonu ayarlayalim hep beraber gidelim...bende o zamana kadar masa tenisi nasil oynaniyodu hatirlarim belki :huh:

Berko merhaba,

Bence tekniği en iyi ve en düzgün oynayan sendin. İşin olduğu için hepimizle oynamadan yarı devrede gitmek zorunda kaldın. İnşallah Bandırma'da uzun uzun maçlar yaparsın arkadaşım. Galiba epey kalabalık olucaz Bandırma etabında:) Havaların biraz ısınmasını beklemek ve sömestr tatilinde bir hafta sonu planlamak istiyorum. Görüşmek üzere hoşçakal....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest Tanju Cansever
Tanju bey bir problem çıkmassa tam kadro 1. bandırma çıkartmasını yapıcaz galiba :D:

:) Valla öyle görünüyor Hakan bey. Konu masatenisi olunca kimse engel tanımıyor demek ki. Hatta müsait olurlarsa İzmir'den bile gelecek arkadaşlar var. Gökhan sayesinde oluşan bu başlangıcın sürmesi dileğiyle....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar istanbulda olmama rağmen sizlere imrendim hatta kıskanmadım desem yalan olur.)) hepinize tebrikler şimdi zor ama kısmetse yazın temmuz ve ağustosta oralardayım inşallah devam edersinizde bende sizler gibi değerli insanlarla tanışıp oynama şerefine erişirim(senelik iznimde anca gelebilicem umarım devam edersiniz ve müsait olur) hepinize tekrar tebrikler inşallahgörüşürüz cemil akıl

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..