Jump to content
Masatenisi.org Forum

T-shirt Siparişlerinizi Verin - Geç kalmayın

Guest Togay

Recommended Posts

• İleti 78
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ankaradan alacaklar için Antalyadaki turnuvaya büyük bir ihtimalle katılacak bir arkadaşım var.Onunla irtibata geçip siparişleri getirebilirmi konuşacağım.Okey verirse Ankaradan isteyen kişilere haber gönderip bir organizasyon yaparım.Haber bekleyin Ankara.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben 1'er tane L birer tane de XL istiyorum eger oyle bir boy varsa.
Seçici, toplam dört adet yani dimi, yanlış anlamış olmıyım da...

bir tanede L ben alabilirmiyim burdur da okuyorum

Yasin merhaba. Öncelikle biz seninle tanışmıştık. Hani bir pazar Antalya'ya gelmiştiniz de Burdur'u temsilen, Antalya-Burdur maçları yapmıştık. Beni 3-0 yenmiştin hani. Sen t-shirt'ü m-shirt'ü unut en iyisi. :)) Şaka tabi, t-shirt ücretleri banka hesabıma yatırılacak, ben de kargo ile yollayacağım t-shirtleri. Ancak bir hafta sonu gene geliriz dersen elden de hallederiz seninkini. O gün bi arkadaşın daha vardı Ranihli'de oynayan, O bu foruma üye değil mi? Bir de not, ikinizden biri oynadığımız yerde takım t-shirt'ünü unutmuş galiba. Son olarak tek istemişsin ama lacivert mi, siyah mı belirtmemişsin.

kargoda karışı tarafa ödetme yöntemide var yani t-shirt kapınıza geliyo siz 3milyon yollama ücretini oduyorsunuz ve paketi alıyorsunuz...
Arkadaşlar t-shirtleri kargo ile, yüksek ihtimal de yurtiçi kargo ile yollayacağım. Yine yüksek ihtimal herkese tek tek yollayacağım için kargo ücretlerini benim üstlenmem mümkün değil tabi olarak. Bu anlamda ister eve teslim, ister ihbarlı ama karşı taraftan ödemeli olarak istediğiniz kargo şubesine yollayacağım. Yani kargo masrafınız da olacak, sonra bu da nereden çıktı demeyin. İleride daha detaylı konuşuruz zaten bu konuyu.

Ankaradan alacaklar için Antalyadaki turnuvaya büyük bir ihtimalle katılacak bir arkadaşım var.

Paraların toplanması ile t-shirtlerin hazırlanması bir ihtimal veteran turnuvasının bitimine yetişmeyebilir. Yetişirse buraya gelecek birine t-shirtleri teslim etmek ve paraları ondan almak dediğim gibi bana büyük kolaylık olur. İstanbul ve Ankara'yı bu şekilde halletsek zaten geriye pek birşey de kalmıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yaw kendi mesajimi daha sonra okuyunca ben bile karar veremedim kac tane istemisim.

Evet 4 tane istiyorum. Ikinci cumlede "hepsi (4 tane)" seklinde bir aciklama koysaymisim olacakmis.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba bende 2 adet istiyorum farklı renklerden eğer t-shirt lerin bedenleri geniş

ise S beden, değil ise M olabilir normalde smol bulamadığım zaman medium giyiyo

rum şimdiden hayırlı olsun Allah elinize ayağınıza sağlık versin.t-shirt leri giyerek bol bol masa tenisi oynayalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi ben 1.80 boylarında (fiziksel özelliklerimi anlatırken kendimi övüyüm biraz), 75-80 kilosu arası, son zamanlarda hafif göbekli bir tipim(pek de övemedik ama neyse). Medium t-shirt bana oldu, sıkmadı ve amaç bu t-shirtlerle masa tenisi oynamaksa, M. ile ben rahat oynarım, daha dar ve daha kısa olanlarla bile oynadığım gözönüne alınırsa. Benim ebatımda olup, biraz daha rahat, biraz daha bol t-shirt isteyenler Large'ı tercih edebilirler, hafif salaş gözükebilir ama derim ben. Ben oynarken t-shirt'ü şortuma sokmadan, serbest bırakarak oynuyorum, bunu da dipnot olarak belirteyim. Resmi maçlarda şorta sokma zorunluluğu var mı bilmiyorum. Gelelim rakamlara. T-shirtleri boy olarak omuz hizasından ucuna, en olarak ise koltuk altlarından ölçtük. İşte rakamlar:

Medium t-shirt: En:54 cm. - Boy:71 cm.

Large t-shirt: En:56 cm. - Boy:73 cm.

Bu kısma yazdığım yazılar hep uzun oldu, onun için bu yazıyı aynen aktarmak doğru mu oldu bilmiyorum, ama hala beden konusunda tereddütte olanlar var. Tereddütte olanlar üstteki yazıyı okuyarak kesin bir karar verebilir sanıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ayrıca eylem planımızı da açıklamak istiyorum. Şimdiye kadar benimle birlikte 29 kişi toplam 64 adet t-shirt siparişi verdi. 60 barajını aştık yani, fiyatta bir değişme sözkonusu olmayacak. Bu cuma akş----- kadar belki konuyu görmemiş arkadaşlar vardır diye sipariş toplamaya devam edeceğiz. Cuma akşamı ayrı bir konu başlığı açarak, excel ve word dosyası olarak hazırladığım sipariş listesini incelemenizi ve siparişinizi onaylamanızı isteyeceğim, özellikle adet ve beden bakımından. Beden ölçülerinin kesinleşmesi lazım tabi bu arada. Onay verenlere kişisel mesaj olarak banka hesap numaramı yollayacağım ve t-shirt ücretlerini yatırmalarını isteyeceğim. 1 hafta kadar da bu sürse, yani öbür cumaya kadar, en geç ayın 26'sında siparişleri vermiş olurum. Para toplanmasında bir sıkıntı olmazsa daha evvel bile verebilirim siparişleri. 1 hafta içinde hazır olacak t-shirtler ve son aşamada adres ve telefon gibi bilgiler isteyeceğim sizden, t-shirtleri yollayabilmek için. Süreler kesin gibi anlaşılmasın, duruma göre değişir doğal olarak. Bir, konuşa konuşa ağzımızda sakız olsun istemiyorum, ikincisi veteran turnuvasının sonuna yetişirse iyi olacak, bu süreler ondan.

Gene uzatmış oluyorum ama para yollamak için çeşitli alternatifleriniz var, bunları hatırlatmak isterim. Doğrudan banka hesabıma yollayabilirsiniz, havale veya EFT masrafı olacaktır. Bu anlamda ücretsiz havale veya EFT yapabilen biri ile yollamak daha uygun olacaktır.. Posta çeki ile online olarak yollayabilirsiniz, masrafı bankalardan düşüktür sanıyorum ama tam miktarını bilmiyorum. Son olarak da Antalya'ya veteran turnuvasına katılmak için gelecek birine elden getirmek üzere verebilirsiniz. İstanbul'da böyle bir imkan doğdu, ama bildiğim kadarıyla Ertan Bey'in çağrısına henüz kimse icabet etmemiş. Ankara'da da gerçekleşir umarım bu imkan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba

herkes, ben de dahil beden konusunda kararsız.. TOGAY senden bir ricam olacak.. tşörtlerin enlerinin kaç santim olduğunu ölçmen mümkün mü acaba? S=60 cm M=70 L=90 XL=120 gibi.. herkes kendine iyi gelen bir tşörtün enini ölçer ve kendi bedeni (S,M..) hangi kategoriye giriyorsa tşört siparişini ona göre verir. eskişehirde benden başka tşört isteyen varsa onlara tşörtleri, sana da paraları ulaştırırım. eskişehir bayii burda :gulumse: bu arada ben de her iki renkten birer tane alacağım. EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER. :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

T-Shirt Ölçüleri

T-shirtlerin boy olarak omuz hizasından ucuna, en olarak ise koltuk altlarından ölçümleri aşağıda :

Medium t-shirt: En:54 cm. - Boy:71 cm.

Large t-shirt: En:56 cm. - Boy:73 cm.

Small ve XL yi bunlara göre siz hesaplayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ah, ah Nurdan demekten kendime alamayacağım. Bu sayfada biraz yukarıya bakarsan t-shirt ölçümlerinin yer aldığını göreceksin sayın Eskişehir bayii. Seni de ekliyorum listeye. Beden ölçüsünde son kararı verirsin ve bildirirsin umarım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Togay Bey ücreti Ankara'dan Tufan Bey vasıtasıyla verecektim ancak haftasonu çıkan acil görev nedeniyle Ankara'ya gelemedim.Bu sebepten dolayı Tufan Bey'den burada özür diliyorum.Eğer mümkünse tişörtlerin ücretini EFT ile ödemek ve kargo yoluyla almak istiyorum.Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..