Jump to content
Masatenisi.org Forum

T-shirt Siparişlerinizi Verin - Geç kalmayın

Guest Togay

Recommended Posts

Arkadaşlar, masatenisi.org t-shirt başlığı altında yazdığım gibi t-shirtleri yaptırmak konusunda son aşamaya geldik. Lütfen t-shirt tasarımları ile görüşlerinizi diğer bölüme yazın. Bu bölümde sadece kaç t-shirt istediğinizi, hangi beden giydiğinizi ve hangi şehirden olduğunuzu belirtirseniz sevinirim. Şehirlerden temsilci belirleyemezsek t-shirtleri tek tek yollamam gerekecek ve büyük bir ihtimalle yurtiçi kargo ile yollayacağım. İsterseniz size en yakın yurtiçi kargo şubesini de belirtebilirsiniz. Ya da bunu sonra da halledebiliriz. Bu son aşama nasıl olsa. Hadi bakalım bekliyorum arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 78
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hemen ilk siparişi kendim kendime vereyim. Ben 4 adet istiyorum. Yani iki çeşit t-shirtten 2'şer adet. Medium giyiyordum ama large olma gayretim var son zamanlarda, göbek ileriye doğru bir hamle içinde de, bu konuda kararsızım yani. Teşekkür ederim şimdiden.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, foruma kayıtlı toplam 353 kişi var. T-shirt talebinde bulunan ise sadece 9 kişi. Ben toplam 60 t-shirt için konuşmuştum, ki az mı oldu acaba diye tereddüt ederek, ama daha talep 23 civarlarında. Hadi bakalım, biraz daha katılım lütfen...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ertan bey, sizin foruma kayitli herkese bir mail atarak konuyu haber vermeniz mumkun olabilir mi? boylece foruma girmeyenler bir sekilde maillerine duzenli bakiyorlarsa konudan haberdar olabilirler...

Herkese forum üzerinden mail attım, bu özelliği ilk defa deniyorum, umarım gitmiştir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Parayı nasıl yollayacağız sorularına yanıt vermek istiyorum. Ya illerden birer temsilci seçeceğiz, paraları O toplayacak ve t-shirtleri ben ona yollayacağım, dağıtımı o yapacak. Ya da herkes tek tek para yollayacak ve ben herkese tek tek yollayacağım t-shirtleri. İkinci şık pek tercihim değil normal olarak, beni çok uğraştıracak çünkü ama kimse gönüllü olmak istemezse de yapacak birşey yok. T-shirt talepleri için biraz daha bekleyeceğiz. Sonra son birgün belirleriz. Bende talep etmiş olanlara ya forum alanından kişisel mesaj olarak yada istenirse cep telefonuna kısa mesaj olarak banka hesap numaramı yollayacağım. Hesabım İş bankasında bu arada. Paraları illere belirli bir gün veya iki gün vermek suretiyle halledebiliriz diye düşünüyorum. Mesela İstanbuldakiler pazartesi, salı; Ankaradakiler çarşamba,perşembe vs. vs. yatırsın şeklinde.

Son olarak yine tercihim anlamında söylüyorum, daha önce belirttiğim gibi kargo şirketi olarak öncelikli tercihim yurtiçi kargo. Evimin çok yakınında çünkü şubesi. Ancak size çok tersse başka kargo ile de yollarız, ne yapalım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siparişlerin, teslimatların ve ödemelerin düzenli yapılabilmesi için her şehirden, özellikle de üyelerimizin çok olduğu büyük şehirlerden, bir üyemizin lokal organizasyonu yapmak içim gönüllü olmasını istiyoruz. Bu üyelerimizin görevi paraları toplamak, Togay'a göndermek, gelen t-shirt leri teslim alıp sipariş verenlere dağıtmak olacaktır.

Togay'a çok fazla yardımcı olamadık ama en azından bu konuda yardımcı olabiliriz diye düşünüyorum.

Gönüllüler lütfen bir adım öne çıksınlar (ya da herkes bir adım geriye çekilsin ve önde birisinin kalması sağlansın).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fiyat konusu diğer linkte vardı. Adresi : http://www.masatenisi.org/forums/index.php...ic=266&st=120

Şu an için 10,500,000 TL. Yalnız genelde bu t-shirt ler oynanırken giyilecek. Bu da devamlı yıkanacakları anlamına geliyor. Togay yıkanınca bozulup bozulmayacağını araştıracaktı. Eğer bunlarda öyle bir sorun varsa belki daha kaliteli bir t-shirt için fiyatı 1-2 milyon daha artabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim İspir1. :fildir:

T-shirtlerin fiyat konusunu Ertan Bey'in adresini verdiği bölümde detaylı olarak anlatmıştım. Örnek olarak baktığım t-shirtlerde baskı kalitesi iyi gözüküyordu, ancak t-shirtlerin kalitesi biraz düşükmüş gibi gelmişti bana. Bu akşam gidip tekrar bir görüşecem firma yetkilileri ile. Fiyat biraz artabilir yani. Ayrıca beden ve ölçü konusunda sizlere yardımcı olabilmek için bilgi alıcam ve deneme yapıcam.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam,

bende iki renkten birer tane istiyorum. normalde medium giyiyorum ama kalıpların tam boylarını ogrenmenin bir yolu varsa cok iyi olur, kimi tişortlerim small, bazıları da large.

istanbuldayım, odemeyi arkadaslarımdan eft ile yapmalarını isteyebilirim.

tesekkurler

yonca

not: ertan bey'in forumdan attıgı mail işe yarıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yaramış gerçekten, işte kanıtı:

En fazla 15 kullanıcı 09 06 2004, 20:29 tarihinde aynı anda forumu ziyaret ettiler.
Darısı, 08 06 2004 gönderim tarihli aşağıdaki mesajımın başına.
Ben de birer adet L beden istiyorum. Forumun yurtdışında olup da 7-8 Ağustos İzmir buluşmasında biraraya gelecek üyelerine (Pingpongman, Dadanagast ve bendenize) teslim ve ödeme konusunda bir arkadaşın yardımcı olmasından memnuniyet duyarım.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Darısı, 08 06 2004 gönderim tarihli aşağıdaki mesajımın başına.

Ben de birer adet L beden istiyorum. Forumun yurtdışında olup da 7-8 Ağustos İzmir buluşmasında biraraya gelecek üyelerine (Pingpongman, Dadanagast ve bendenize) teslim ve ödeme konusunda bir arkadaşın yardımcı olmasından memnuniyet duyarım.

Toranomon, hiç merak etme. Senin, Pingpongman'in ve Dadanagast'ın t-shirtleri ayarlıyacağım ben. Büyük bir ihtimal Arsun ile yollarım. O da olmadı, İzmir'de olduğunuz tarihte İzmir'e yollarım. O da olmadı, kendim getiririm. Coştuk gene ya, hadi hayırlısı... :B:

Bazı arkadaşlarımız taleplerini mail kutuma yollamış. Not aldım ama aslında talepler forum alanına yazılırsa daha iyi olur. Mail kutumda silinme riski var çünkü.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Toranomon, hiç merak etme. Senin, Pingpongman'in ve Dadanagast'ın t-shirtleri ayarlıyacağım ben. Büyük bir ihtimal Arsun ile yollarım. O da olmadı, İzmir'de olduğunuz tarihte İzmir'e yollarım. O da olmadı, kendim getiririm. Coştuk gene ya, hadi hayırlısı... 

Togay, sağol gerçekten...

İzmir'e geldiğinde bir bira bendensin ;):

Ping the appreciating Togay's efforts Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..