Jump to content
Masatenisi.org Forum

T-shirt Siparişlerinizi Verin - Geç kalmayın

Guest Togay

Recommended Posts

• İleti 78
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Teşekkür ederim arkadaşlar, ikiyi birayı şimdiden garantiledik. Eee, Dadanagast'ta altta kalmaz herhalde.

Arsun ile yollarım dememin sebebi, henüz kendisi ile konuşmuş değilim ama bu konuda, İzmir'e kesin gidecek olduğunu düşünmem. Yanılıyor muyum Arsun :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de 2 adet Medium (kalıbı çok büyükse S de olabilir) tişört istiyorum.Yalnız ben görev gereği Malatya da bulunduğum için tişörtleri ve ücretlerini Ankara'daki kardeşim vasıtasıyla halledeceğim ama siteye çok sık girme imkanım olmuyor! Bu nedenle durum netlik kazanınca siteye ve maillere duyuru yapılırsa sevinirim.Umarım tişörtlerimiz güzel olur.Sevgi ve saygılarla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BEN DE BEN DE İSTİYORUM T-SHİRT.HARİKA Bİ FİKİR SÜPER YA."L" MODELİ VE LACİVERT YA DA SARI OLABİLİR Mİ?TEŞEKKÜRLER..........

ADRES:YILDIZ TEKNİK ÜNİV.DÖNER SER.SAY.YILDIZ/BEŞİKTAŞ.SADECE HAFTYA İÇİ ÇALIŞIYORUZ.TEŞEKKÜRLER............

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ben size daha ne yapayım bilmiyorum ki. Dün iş çıkışı firmaya gittim, Medium t-shirt'ü bizzat denedim, ayrıca sizin için ölçü bile aldım, daha ne yapayım. :huh:

Şimdi ben 1.80 boylarında (fiziksel özelliklerimi anlatırken kendimi övüyüm biraz), 75-80 kilosu arası, son zamanlarda hafif göbekli bir tipim(pek de övemedik ama neyse). Medium t-shirt bana oldu, sıkmadı ve amaç bu t-shirtlerle masa tenisi oynamaksa, M. ile ben rahat oynarım, daha dar ve daha kısa olanlarla bile oynadığım gözönüne alınırsa. Benim ebatımda olup, biraz daha rahat, biraz daha bol t-shirt isteyenler Large'ı tercih edebilirler, hafif salaş gözükebilir ama derim ben. Ben oynarken t-shirt'ü şortuma sokmadan, serbest bırakarak oynuyorum, bunu da dipnot olarak belirteyim. Resmi maçlarda şorta sokma zorunluluğu var mı bilmiyorum. Gelelim rakamlara. T-shirtleri boy olarak omuz hizasından ucuna, en olarak ise koltuk altlarından ölçtük. İşte rakamlar:

Medium t-shirt: En:54 cm. - Boy:71 cm.

Large t-shirt: En:56 cm. - Boy:73 cm.

Artık kendi t-shirtleriniz ile bir karşılaştırma yaparak daha net belirleyebilirsiniz sanıyorum istediğiniz bedeni.

T-shirt kalitesini de konuştum. Bana verdikleri rakam ellerindeki (en) iyi t-shirtler için verilmiş rakammış zaten. Yani rakamda bir değişiklik yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Darısı, 08 06 2004 gönderim tarihli aşağıdaki mesajımın başına.

Ben de birer adet L beden istiyorum. Forumun yurtdışında olup da 7-8 Ağustos İzmir buluşmasında biraraya gelecek üyelerine (Pingpongman, Dadanagast ve bendenize) teslim ve ödeme konusunda bir arkadaşın yardımcı olmasından memnuniyet duyarım.

Arsun ile yollarım dememin sebebi, henüz kendisi ile konuşmuş değilim ama bu konuda, İzmir'e kesin gidecek olduğunu düşünmem. Yanılıyor muyum Arsun

Izmire gelmeyi cok istiyorum, elimde olmayan bir terslik cikmazsa da gelecegim. Kusura bakmayin, ben gormemisim o mesaji, kendim yolladiktan sonra pek bakmadim da bu konuya (bugun ise girdigimde okumadigim bir bu konu vardi :D: ). Tabii ki yardimci olurum. Odemeyi de hallederiz, merak etmeyin... ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eklemek istediğim bir husus var. Dün Ertan Bey ile konuştuk, 27 Haziran - 3 Temmuz arasında Antalya'da Uluslararası Veteran turnuvası var. Çevrenizden veya forum üyelerinden bu turnuvaya katılacak olanlar varsa, hem para işini, hem de t-shirtleri yollama işini bu kişiler aracılığı ile halledebiliriz. Mesela İstanbul'dan Savaş Bey katılacakmış turnuvaya. İstanbul'dan sipariş veren arkadaşlar Ertan Bey'le temasa geçip veya Savaş Bey'i tanıyorlarsa doğrudan onunla temasa geçip parayı verebilirler. Ben de t-shirtlerini Savaş Bey ile yollarım. Ama bu mümkün olmazsa gene gün belirlemek niyetindeyim ben daha önce yazdığım gibi, t-shirt ücretlerinin banka hesabıma yatırılması için.

Bende bende istiyorum

Lacivert M olabilir. Çok büyük ise S de.

Vodka tek lacivert t-shirt mü istemiş, tam olarak anlayamadım.

LACİVERT YA DA SARI OLABİLİR Mİ

T-shirtler lacivert ve siyah olacak, Guavera. Sarı belki diğer sefere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forumun yurtdışında olup da 7-8 Ağustos İzmir buluşmasında biraraya gelecek üyelerine (Pingpongman, Dadanagast ve bendenize) teslim ve ödeme konusunda bir arkadaşın yardımcı olmasından memnuniyet duyarım.

:acaba: evet lutfen..

ben de iki tane istiyorum tshirtlerden, bir ondan bir bundan.. :lol:

size bazi tshirtlerde cok farkedebiliyor.. mesela iki tshirt aldim dun, M size.. ama ben aslinda Large giyerim.. tsu da bu konudaki tereddutlerini dile getirmis..

acaba omuz hizalarinin arasindaki mesafeyi ogrenebilme sansimiz var mi togay? boylelikle kesin bir sey soylemis oluruz.. sonra alip da giyememek de var..

simdiden tesekkurler bu olayi cozumledigin icin togay..

yurtici kargo heryerle yakindir tahminimce.. kaldiki sana yakin olmasi onemli; cunku sen yollayacaksin, alicilarin zaten evine teslim edilecektir..

evde bulunurmuyum diye tereddutu olanlar icin merak etmemelerini, zaten yurtici kargo yetkilisi bir kagit birakacaktir kapiniza veya telefonla arayacaktir sonradan.. size de gidip almak kalir.. sans..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şimdi ben 1.80 boylarında (fiziksel özelliklerimi anlatırken kendimi övüyüm biraz), 75-80 kilosu arası, son zamanlarda hafif göbekli bir tipim(pek de övemedik ama neyse). Medium t-shirt bana oldu, sıkmadı ve amaç bu t-shirtlerle masa tenisi oynamaksa, M. ile ben rahat oynarım, daha dar ve daha kısa olanlarla bile oynadığım gözönüne alınırsa. Benim ebatımda olup, biraz daha rahat, biraz daha bol t-shirt isteyenler Large'ı tercih edebilirler, hafif salaş gözükebilir ama derim ben. Ben oynarken t-shirt'ü şortuma sokmadan, serbest bırakarak oynuyorum, bunu da dipnot olarak belirteyim. Resmi maçlarda şorta sokma zorunluluğu var mı bilmiyorum. Gelelim rakamlara. T-shirtleri boy olarak omuz hizasından ucuna, en olarak ise koltuk altlarından ölçtük. İşte rakamlar:

Medium t-shirt: En:54 cm. - Boy:71 cm.

Large t-shirt: En:56 cm. - Boy:73 cm.

Aman Dadanagast yapma, bu kadar bilgi topladık, yazdık buraya. Yeterli değil mi diyorsun yoksa. :sasi:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Togay

okumadan yazıyorlar işte, bakma sen onlara :D:

benim dikkat çekmek istediğim husus, bu tişörtler çok iyi kaliteli olmayacağından, yıkanınca çekme/küçülme olasılığı düşünülerek beden boylarının sipariş verilmesi...

ben o yüzden M bana olacak gibi gözükmekle birlikte ne olur ne olmaz diyerek yine de L bedende kalıyorum...

teşekkürler...

Ping the cautious Pong

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

okumadan yazıyorlar işte, bakma sen onlara
Destek için teşekkür ederim Ping. İngilisçem yeterli olsaydı the'lı güzel bir şey yazardım senin için.

T-shirtlerin, çokça yıkanacağı için ileride küçülme ihtimali beni de düşündürüyor. Ben onun için 2 M., 2 L. yaptırıcam sanırım.

ödemeyi illaha belli bir gün yapmaya gerek yoki hesapta zaten kim ne zaman yatırmış belli olacaktır

Tsu, bunu şubeye gidip döküm felan mı isteyerek öğrenebilirim. Benim aklımda hep Atm kartı olduğundan, kartla hesabıma baktığımda kim para aktarmış anlayamam diye düşünmüştüm. Kimin yolladığı anlaşılıyor ise sorun yok. Tek tek yollamaya da erinmiyorum ama gene de Antalya'daki turnuvaya gelecek tanıdıklarınız veya forum üyeleri varsa elden bu işi halletmek daha kolay olur sanırım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Togay Bey ölçüler çok işe yaradı aile bireylerine sordum hemen söylediler. L :)

1.80 boy 72 kilo

Vodka benden zayıfmışsın aslında. Rakamsal olarak verdiğim ölçüler ile kendi t-shirtlerini ölçüp bu sonuca vardıysan eyvallah ama bana göre sana Medium da olur. Gel sana bir de medium ayarlayalım. Allahım giderek esnaflaşıyorum galiba (kimse alınmasın) :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim arkadaşlar, ikiyi birayı şimdiden garantiledik. Eee, Dadanagast'ta altta kalmaz herhalde.
kalmam tabii, benden bir yetmislik.. :lol: mezeler de benden..

....

Aman Dadanagast yapma, bu kadar bilgi topladık, yazdık buraya. Yeterli değil mi diyorsun yoksa.

togay yazdiklarini gormus olsam yazarmiydim hic, hay elim kirilaydi da yazmamis olaydim..:))) valla pardon kardes..

simdi benim olculerime ve senin verdigin verilere dayanaraktan ben M yapiyorum benim tshirtleri.. L fazla buyuk kacar, zaten fazla uzun olan tshirt hic de hos olmuyor..

okumadan yazıyorlar işte, bakma sen onlara
Ba ba bak sen...:))))))))) haklisin valla ping, okumadan yazmisim bir kere denmeyen kalmamis ardimdan..:))

T-shirtlerin, çokça yıkanacağı için ileride küçülme ihtimali beni de düşündürüyor. Ben onun için 2 M., 2 L. yaptırıcam sanırım.

ben fazla yikamam, tertemiz giyer havalandiririm.. :lol: bana yine de iki tane M Togay..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben 1'er tane L birer tane de XL istiyorum eger oyle bir boy varsa.

Yoksa hepsi L olabilir.

Ankara' da oturuyorum simdilik... Yarismaci arkadaslara basarilar dilerim.

(Bu arada mesai durumum dagitim yapmaya musait degil. Yoksa isterdim.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben tişört isteğimi 2 adet Small olarak değiştiriyorum.Kargo ile yollanması benim durumumdaki arkadaşlar için iyi olur ancak dağıtan kişi için masraflı olabilir bu nedenle merkezdeki kişilerin kullanılması daha uygun olur diye düşünüyorum.Alım ve ödeme tarihleri ve şekillerini takip etmeye çalışacağım.Saygıyla kalın...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..