Jump to content
Masatenisi.org Forum

Eskişehirde Masa Tenisi Oynamak

Secici

Recommended Posts

• İleti 78
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Eskişehirli masa tenisi severlere merhaba

Sanıyorum Rauf beyin katkılarıyla kurulan veteranlar kulübü sayesinde şu anda Prof.Dr.Orhan Oğuz lisesinde hafta içi akşam 19 ile 23 saatleri arasında antreman ve maç hizmeti alabileceğiniz harika bir ortam mevcut. Salon son derece büyük, ışıklandırması harika

Ben aralarına bu akşam katıldım çok sıkı oyuncular mevcut.

Rauf beye masatenisi org dan bahsettim kendisi buraya daha geniş bir açıklama yapacaktır.

İsteyen herkes burada dişine ve seviyesine göre oyuncu bulabilir. Tüm partner arayan arkadaşlara duyurulur.

Prof.Dr.Orhan Oğuz lisesinin yerini tarif edeyim.

Sakarya caddesinin sonu demek yeterlidir. Sakarya caddesinin çevre yoluna açıldığı şehrin merkezine en uzak noktasında sağda dır. .Sakarya caddesiin merkezdeki girişinden girip tren yolunu ve daha sonra adını bilmediğim göbeği geçerek buraya ulaşıyorsunuz. Bugün çok kişiye sorarak öğrendiğim için yazdım..

Ortam ve kişiler mükemmel

Ben vişnelikten gidiyorum. Araç problemi olan yakın çevredeki arkadaşlar isterlerse (kolumun tutulması geçince) bana takılabilirler (19-21 saatleri arası).

alperyurdasiper@hotmail.com

0 505 4826976

Sevgi ve saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet arkadaslar geri geldim.

Beni masa tenisi'nden uzak tutan sey sadece askerligin araya girmis olmasi degildi onu basta itiraf etmem gerekir. Gundelik islerimi yoluna bir turlu koyamamak ve surekli kafamin mesgul olmasi bu olaya konstantre olmamı engelleyen faktorlerden bazilari.

Yakin akrabam Fatih ile (ki kendisi forum icin hangi kodismini tercih edecek bilmiyorum) ilk firsatta Orhan Oguz lisesine gelecegiz. Hatta bu bu aksam bile olabilir.

Buradan Nurdan a ve Alper bey e basta selamlarimi iletiyorum.

Alper Yurdasiper ismi bana hic de yabanci degil. Acaba sizinle yillar once maillesmis miydik; ben de sizi kontak listeme eklemis olabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet dün akşam hakikaten oradaydık; hem de masatenisi.org T-Shirtlerimizle... Ortam gerçekten çok güzel. Geniş, ferah, aydınlık, temiz, zemin de ayrıca güzel.

Masalar oldukça iyi. Biraz fazla zıpladığını söylüyor tecrübeli arkadaşlar. Ben henüz ancak sunta masayı MDF masadan ayırt edebiliyorum. MDF masaları birbirlerinden ayırt edemiyorum. Onun için de mekanımızdaki masaların benim oyunuma pek de tesir etmediklerini söyleyebilirim. Bana fazla bile geldiler.

Herkese tavsiye ediyoruz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 months later...
Mrb. Eskişehir de masatenisi oynayabileceğim yerler varmı? bana yardımcı olursanız sevinirim.İdman yerelerini adresleri tam anlamıyla varsa çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler....

selam Velihan.Eskişehirde arkadaşım Rauf var.Tepebaşı Belediyesporda 2. ligde oynuyor.Adresini bilmiyorum ama öğrenip sana mesajla bildireceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam Velihan.Eskişehirde arkadaşım Rauf var.Tepebaşı Belediyesporda 2. ligde oynuyor.Adresini bilmiyorum ama öğrenip sana mesajla bildireceğim.

saol tufan abi eskişehirde ev varda gittiğim zaman oynarım diye düşünmüştüm malum bu sene ösys var ara sıra oynamak iyidir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

eskişehirde orhan oguz lisesinde akşamları antreman yapılıyor bence araştır, gidebildiğin zaman git.

siteye üye tayfun abiye msj at onunla buluşup oynarsınız. (niki: taytay)

mehmet (niki secici) arkadaşımızla da eskişehirli onunla da oynayabilirsin.

apeks64 nikli arkadaşımızla da oynayabilirsin.

bu niklere özel msj atıp irtibat kurabilirsin.

sevgiler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
ben esk.de değilim ank.dayım. fakat anadolu üni 2 eylül kampüsünde oynayabilirsiniz. yunus emre kampüsü olmaz çünkü orada anadolu üni süper lig takımı çalışıyor.

20si haftası orhan oguzda oynamaya tekrar başlanılacakmış bu konuda Rauf hocayla görüştüm.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...

Dün akşam yine Orhan Oğuz Lisesi Spor Salonundaydık. 5-6 masa kurma imkanı var. Ve kontenjan itibariyle de rahat. Sıra beklemeden 2-2,5 saat kesintisiz oynayabilirsiniz.

Murat sağolsun Tepebaşı Bld. organizasyonuyla bizlere yardımcı oluyor ve yönlendiriyor. İsteyeni de çalıştırıyor bir taraftan... Veteran organizasyonuna benzer bir durum sözkonusu...

Evet arkadaşlar Pazartesi - Perşembe akşamları aynı yerde 19:00 - 22:00 arası gelenler oynayabiliyorlar. Yalnız cüzi bir aylık ücreti var.

Eskişehir' deki tüm masa tenisi severlere duyurulur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

ORHAN OGUZDA PAZARTESİ PERŞEMBE SAAT 19:00 - 22:00 ARASI OYNUYORUZ...

OYNAMAK İSTEYEN OLURSA BUYURSUN 6 MASA FİLAN AÇIYORUZ. KATILIM GÜZEL VE BİR ÇOK KİŞİ İLE OYNAYARAK İNSAN KENDİNİ GELİŞTİREBİLİYOR.

UMUT

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...
  • 10 months later...
  • 7 months later...
  • 1 month later...

merhaba,

Orhan Oğuz Lisesi nde halen masa tenisi organizasyonu devam etmekte mi?

masa tenisini oldukça seviyorum. fena da oynamam.

tabii karşımdakini görmeden iyiyim kötüyüm demek olmaz.

emins@demirdokum.com.tr

0533 521 0084

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 11 months later...

Şu anda -yani 2009 yılı itibariyle söyleyeyim- veteranlar olarak salı/perşembe günleri 18:30 da stadyum/açıktribünaltı'nda oynanmakta.

Ben de veteran bir oyuncuyum ve ortama girmek isterim diyorsanız, Gençlik ve Spor il Müd.'e bu konuda başvurun. Doktor muayenesinden geçin, 50 TL yıllık para yatırın, kart çıkartın ve aramıza katılın.

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..