Jump to content
Masatenisi.org Forum

Eskişehirde Masa Tenisi Oynamak

Secici

Recommended Posts

Nurdancım eşim bilgisayar öğretmeni.İlk görev yeri Bilecik.Bu yüzden Eskişehirin hayatımızda yeri ayrı(Nostalji bakımından).Zaten özlediğinin farkındayım.Bana arasıra Bilecik ve Eskişehir sayıklar durur.Vesile olur diye düşündüm. ;): Jest bakımından yani :B:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 78
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 2 months later...

mrb

bu sabah forum üyelerimizden ^^taytay^^ ile, anadolu üni 2 eylül kampüsü, masa tenisi salonunda oynadık. çok güzeldi :gulumse: tayfun abi cidden çok hevesli ve azimli bir sporcu, ona veteranlarda oynama ihtimalinin olduğundan ve masa tenisini bırakmaması gerektiğinden bahsettim.. kendisi çok kötü durumda olduğunu söylüyor ama veteranlarda çok rahat yerini alır.. iş yerlerine masa tenisi masası konulmuş ve önceden belli aralıklarla uğraştığı bu spora tekrardan dönüş yapmış.. hayırlısı olsun.. :thup: tşk :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

Sonunda Eskişehir'e gelebiliyorum arkadaşlar. Kusura bakmayın geç yazıyorum ama gideceğim yeni belli oldu.

Bu gece yola çıkıyorum ben ve tabii ki raketim. Oynamak isteyen arkadaşlar için; Tel: 0 532 343 85 64

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

hehe Tufan Abi ben seni her zaman çağırıyorum, hiç de yaşlanmanı beklemem çağırmak için; hem psikolojini falan bozmak istemem seni muazzam vuruşlarımla zorlarım filan :D: :P:

^^nerelerdesin^^e gelince, walla bir kayboldum pir kayboldum, geçen sene sınıfta kaldım da biraz, nete gelmiyorum çünkü gelince gitmek bilmiyorum, tutamıyorum kendimi! en iyisi bir kaç zaman el sürmemek dedim :salak: benim bir de fitness tutkum var gidiş geliş vs.. günde üç saatimi alıyor, bir yandan da dersaneye gidiyorum...

bu arada Tayfun Abiye de ayıp oluyor, oynayalım Nurdan en yakın zamanda diyor tamam diyorum, ama öyle tamam dediğimle kalıyorum :salak: bu arada yukarıdaki Tayfun Abiyle alakalı yazımı okuyunca, siteye yazmak yerine, beni aradı sağolasın diye.. Tayfun Abi, hani buradan da iletişim kuruluyodu, walla sağol :)

haydi hoşçakalın görüşmek üzre, geri döniciim :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mrb Nurdan bu foruma rakip için daha önce msj attığımda birisi seni bana tavsiye etmişti.cumartesi günü eskişehirde olacağım.eğer istersen maç yapabiliriz.Beni yenersen sevinirim.eğer telefon numaranı verirsen gelince seni ararım veya sen ara benim numaram :0505 260 9276. Gerçekten yenilmeye ihtiyacım var. çünki kendimi çok iyi masa tenisi bildiğimi sanmaktan vazgeçirilmiş olacağım.Teşekürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

ESKİŞEHİR de MASA TENİSİ oynamak isteyen arkadaşlar bu form da buluşabiliriz.Ben orta seviye oynayan biri olarak iyi oynayan partner arıyorum.Bu tarz oynamak için arkadaş arayan arkadaşlar bu formu kullanarak bi araya gelip ufak bi masat tenisi ekibi kura biliriz kendi aramızda.Bana ulaşmak isteyen arkadaşlar.Anadolu üni de okuyan güzel oynayan arkadaşlar var onları bekliyoruz...

Birde arkadaşlar Eskişehirde masa tenisi oynayan arkadaşları bir araya getirmek için ileşim kurabileceğimiz bir site yapabiliriz.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadşalar benimle irtibata gecebilirler.Neler yapabileceğimize beraber karar verelim.,

msn: temha28@hotmail.com

ev tel: 315 00 39

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Merhaba

Eskişehirdeyim, yolun yarısındayım.

Mehmet Seçici bey ile o askere gitmeden önce iletişim kurmuştum, biraz iş yoğunluğu biraz ise çekingenlik nedeniyle aralarına katılamadım.

Şimdi ise masa tenisi oynayamamak rahatsız eder oldu.

Tahminim orta düzey, spin ağırlıklı oynayan, solak ve hafif kilolu bir rakip aramıyorsunuzdur ama yine de şansımı denemek istedim.

Oynamayı cidden çok özledim. Kabul ederseniz sizlere katılmak isterim.

Yer olarak halen duruyor ise Osmangazi ün. spor salonundaki masaları önerebilirim. (2 adet masa mevcuttu duruyor olsalar gerek asistanken sıkça giderdik)

İsmim Alper

0 505 4826976

Saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

mbrlr!!!

ben masa tenisine yeni başladım ve temmuzdan sonra 2 ay eskdeyim,fırsat buldukça eskdede oynamak istiyorum fakat bi gerçek var yeni başladım ve iyi değilim,anlamışsınızdır umarım..

bu 2 ay boyunca sadece unutmamak ve biraz geliştirmek için oynamak istiyorum,yoksa tufan abi yüzüme bile bakmaz ve bu benim de hoşuma gitmez

benimle oynarken sıkılmayacak ve krize girmeyecek biri var mı?ya da nerelere gidebilirim,bana yardım edebilir misiniz?

teşekkürler... :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Arkadaşlar eskişehirde veteran kulüp olarak hafta içi hergün çarşamba hariç saat akşam 19:00-23:00 arasında oynuyoruz. Çarşamba 20:30-23:00 arasında oynuyoruz. Bukonuda daha detaylı bilgiyi maille sorabilirsiniz.

Mail : uozdemir@etigida.com.tr

Cep : 532 430 95 51

Shorin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Selamlar,,

Eskişehir'de yaklaşık bir ay önce Veteranlar klubü kuruldu.Şu anda Prof.Dr.Orhan Oğuz lisesinde hafta içi herakşam saat 19'dan 23'e kadar insanlar gidip rahatlıkla oynayıp antreman yapabiliyorlar. Hatta 11-17 Haziran tarihleri arasında Eskişehir Tepebaşı belediyesinin düzenlediği masa tenisi turnuvası var.Yine Orhan Oğuzlisesinde. Katılım çok iyi diyorlar.Her yaş grubundan insan var.Hatta oğlum 10 yaşında, oda katılıyor. Ben katılamıyorum çünkü ayak bileğimi burktum oynayamayacağım. Ayrıca Ana.Ün. Bed.Eğ.Mes.Y.okulununn mükemmel tesisleri var.Tabiki masatenisi de .Her hafta sonu oğlumla birlikte gidip oynuyorduk. Yolu eskişehire düşen arkadaşlarla yada eskişehirde oynamak isteyen arkadaşlarla buluşup oynayabiliriz.

Hepinize iyi günler.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

mrb arkadaşlar

ben ancak temmuz 25-agustos 6 arası esk.de olabileceğim. bu zaman zarfında orhan oğuz lisesine gelirim. oynamak isteyen arkadaşlarla bu şekilde buluşup oynayabiliriz.

nihal Bl sen 19-23 arası müsahit olursan birlikte gideriz, ben seni alırım. tufan abi bana senden bahsetmişti oke. görüşmek üzre

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 13 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..