Jump to content
Masatenisi.org Forum

Salondayım , Bekliyorum

Recommended Posts

ali abi ben geliyorum bugün.tartayım bi seni :D

şöyle 10 gün uzak kaldım İstanbul'dan, gelen giden olmuş Haldun'a.

Ben varken genelde forumdan kimse gelmez.

Neyse, bir aksilik çıkmaz ise P.tesi (gelen olursa), Çarşamba ve Cuma akşamları Haldun Alagaş'tayım.

(saat 19:00-22:00). Masanın saati: 4TL/saat

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 260
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

hıç uymuyor benim günler size tam ters..salı, perşembe, cumartesi ve pazar sürekli gelen olur ise oynayalım..Ayrıca masa saatı ücreti yok..Benle oynayana bedava..

olmaz ise eski yere Göztepedeki fenerbahce veteran derneğine gidecem :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ali abi bana biraz fazla geldi :D adam prof

Eğer "biraz fazla" ise, siz de iyisiniz demekki. Ali bey sonuçta liglerde oynamış.

Siz Çarşamba ve Cuma akşamları Haldun'a giderseniz sizin seviyeye daha yakın arkadaşlarla oynayabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Salı ve Perşembe akşamları aramızda süperlig tecrübesi olan bir arkadaş ile antrenman yapıyoruz (orta-ileri seviye oyuncular).

Diğer arkadaşlar P.tesi-Çarşamba ve Cuma akşamları salonda (başlangıç-orta seviye oyuncular).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu akşam bir antreman planı yapalım ve ona göre çalışalım..Arkadaşlarımız çok maç yapıyor, maç olacak tabikide ama öncesinde sıkı bir antreman lazım...

Örneğin: 15 dk forent, 15 bekent vs gibi..Kendimize bir antreman planı çizip o şekil oynayalım diyorum görüşüm bu şekilde arkadaşlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu akşam bir antreman planı yapalım ve ona göre çalışalım..Arkadaşlarımız çok maç yapıyor, maç olacak tabikide ama öncesinde sıkı bir antreman lazım...

Örneğin: 15 dk forent, 15 bekent vs gibi..Kendimize bir antreman planı çizip o şekil oynayalım diyorum görüşüm bu şekilde arkadaşlar..

Ali bey, antrenman iyi güzel de o masalarda pek zevkli olmuyor. İş yerine 300 TL'lik masa aldık. Ara sıra arkadaşlar geliyor antrenman yapıyoruz sadece, inanın çok çok farklı Haldun'daki masalarla. Makina gibi nerdeyse hiç düşmeden top gidip geliyor. Aynısı Haldun'da olmuyor, top kendince yön değiştiriyor veya yavaşlıyor veya kayıp gidiyor zıplamadan. Antrenman işkenceye dönüşüyor.

İlk yapmamız gereken oraya 2 iyi masa almak, madem belediyede görevlisiniz belki bu masa olayına el atacak birisini bulabilirsiniz.

Antrenman yaparız yine de, akşam görüşmek üzere.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konuşuruz bazı kişiler ile..Sonuçta kabul edilmeyecek birşey değil bu konu.Kimseden birşey talep etmiyoruz.Ayrıca siz Haldun alagaş'ın müdürü ile neden muhattap oluyorsunuz ki? Beraber Spor A.Ş nin müdürüne gideceğiz direkt.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konuşuruz bazı kişiler ile..Sonuçta kabul edilmeyecek birşey değil bu konu.Kimseden birşey talep etmiyoruz.Ayrıca siz Haldun alagaş'ın müdürü ile neden muhattap oluyorsunuz ki? Beraber Spor A.Ş nin müdürüne gideceğiz direkt.

Spor A.Ş. müdürüyle zamanında iletişime geçmiştik. O da salon müdürüyle konuş dedi. Konuştuk ama salon müdürü sürekli değiştiği için uğraşmıyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 19 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..