Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisine Kaç Yaşında Başladınız?

Guest e.kurtis1991

Kaç yaşında?  

318 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

bende 5 yasında halk egitimin kurslarında basladım. orta okulda okullar arası turnuvada inegöl 1. si oldum. Lisede tavsanlı 1.si ve Kütahya 1. si sonra 6 senelik bi ara verdim su an 23 yasımdayım universitede 5. yılım bu sene tekrardan bir donus yaptım cok sey eksilmis ins. kısa surede eski gunlerime donerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

9 yaşında başladım daha dorusu tam 9 denemez 8 ile 9 arası.fakat denizlinin en iyi oyuncularından olduğumu söleyebilirim kemal balım da ayrıyetten benim takım arkadaşım hem okul hem kulüp olsun.cok ii bi takımdık...velhasıl 10 senedir oynuyorum ve geliştirme açısından kısıtlı çalışmalarla cok güzel yerlere geldiğimize inanıyorum bu kadar az çalışmayla türkiyede denizlinin adı kesinlikle duyuldu bundan gurur duyuyoruz:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Masa Tenisinle ilk defa 4 sene önce 13 yaşımda tanıştım.O zaman da raketi ilk elime aldığımda kesme atmaya çalışıyordum.Bir işe nasıl başlarsak öyle gider defans olduk çıktık.

İleride çocuklarım olunca 4-5 yaşlarında bu sporu yaptıracağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Lisede okul takımında başladım.Ama baya ara verdim

10 yıl gibi 27 yaşımda tekrar faal olarak başladım .9 yıldır oynuyorum ve iş yeri takımında oynamaktayım.

Kuruluşlar arası Kocaeli bölgesinde Ligde oynamaktayım.

Her kese başarılar.

Bulaşıcıdır dikkat edin. :D: ((masa Tenisi))

İyi akşamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

selimcim oyunun antrenman ve maç yaptıkça gelişecektir, önemli olan geçen sene ile şimdi arasında kendinde gördüğün gelişmedir, yenmek veya yenilmek çok önemli değil, tecrübe kazandıkça eminim ki maçları da kazanacaksın, onun için bol idman şart ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

ah ahhh bizim de elimizden tutan olmadı ki.11 yaşında ilkokul bittikten sonra başladım.ortaokulda bişeyler yapmak için okul takımına girmek istedim.ama hocamız beni almadı takıma.takımdaki 4 çocuktan üçünü yeniyordum halbuki.neymiş?ben 7.sınıftaydım onlar 6 idi.temelden alıp yetiştirmek istemiş.sonraları kendi çapımızda oynamaya çalıştık.senelerce sık sık aralar verdik.dolayısıyla kendimizi yeteri kadar geliştiremedik.bu yaştan sonra da artık düzenli idmanmış, çalışmakmış bizi aşıyor.arada sıradaaklıma gelirse ve fırsat bulabilirsek oynuyoruz.ama gençler kesinlikle bırakmasınlar.bol idman.malum çalışan demir paslanmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle benim bu mükemmel spor ile tanışmamı sağlayan tüm site üyelerine tekkürlerimi sunarım.Ben masa tenisine 14 yaşında ,liseye başladığımda, başladım ilk zamanlar servis atarken topu elimden çıkaramıyordum fakat sonraları kimse servislerimi karşılayamaz oldu.Ayrıca raket tutmayı da bu siteden öğrendim. Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben 3 aylıkken başladım, 5 aydır oynuyorum. Orta seviye hücum oyuncusuyum. Bulunduğum yerde ışıklandırma kötü, alan dar ve antrenman yapabileceğim oyuncu yok. Ama 40 gün sonra burdan çıkıcam inşallah. Çıktığımda ilk iş iyi bir kombo raket yapıp turnuvalara katılmak istiyorum. Alıcam hepinizin ifadesini.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben 3 aylıkken başladım, 5 aydır oynuyorum. Orta seviye hücum oyuncusuyum. Bulunduğum yerde ışıklandırma kötü, alan dar ve antrenman yapabileceğim oyuncu yok. Ama 40 gün sonra burdan çıkıcam inşallah. Çıktığımda ilk iş iyi bir kombo raket yapıp turnuvalara katılmak istiyorum. Alıcam hepinizin ifadesini.

9 ayın dolmadan oradan çıkamazsın seni yaramaz velet!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..