Jump to content
Masatenisi.org Forum

Masa Tenisine Kaç Yaşında Başladınız?

Guest e.kurtis1991

Kaç yaşında?  

318 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ciddi anlamda, yani düzenli olarak oynama anlamında benden daha geç başlayan yoktur herhalde diye düşünüyordum ama gördüğüm kadarıyla bir kişi daha 25 ve üstü seçeneğini işaretlemiş. 30 yaşında başladım düzenli olarak oynamaya. Elime raket almışlığım vardı tabi daha önce ama bugünleri düşününce çok çok amatörce imiş. Bana şimdi tuhaf gelen birşeyi de aktarmak istiyorum, o zamanlar (ortaokul,lise çağlarımda) spinli vuruşların ne olduğunu hiç bilmiyordum, böyle bir vuruş yapılabildiğinden haberim yoktu , ne forehand ne de backhand. O zamanlar MTA'da oynayan, okul birincisi olan bir arkadaşım vardı, geçen yıl ona dayanamayıp sordum, o zamanlar bu vuruşlar mı yoktu, yoksa sen mi bize hiç yapmıyordun diye. Çünkü o yapsa, ana bu nasıl vuruş diyeceğim; ama bazı servislerini kesinlikle karşılayamıyorduk o zaman, servislerinde kullanıyormuş demek ki ama oyun içinde yapmıyormuş, zaten O da gerek duymadığını söyledi. Şimdi tekrar karşılaşmak isterim açıkçası :pirpir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ben 7 yasında basladım. 18 yasındayım daha önce yazılmış olan yazı benim eserim değildir emin olun benim adresten biri girmiş yazmış banada alifuat abi forumdan ceple haber verdi o arkadaşıda buldum hatta kavga ettik falan kusura bakmayın artık onun adına herkesten özür dileim ben hiç bir zaman büyük konuşmam tekrar özür dilerim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sevgili kemal balim

ben 7 yasında basladım. 18 yasındayım..bu bölüme yazan herkesi yenerim...

allahallah ne tesadüf yawwwww eeeeeeee kim kimi yenecek şimdi.

spor centilmenliktir. ilgili herkesi centilmenliğe davet ediyorum. burada oynamadağın daha doğrusu tanımadığın kişiler hakkında mümkünse yorum yapma.

''bu bölüme katılan herkesi yenerim.''

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Masa tenisine 7 yaşında başladım.Şuan 37 yaşındayım ve yaklaşık 28 senedirde faal olarak liglerde ,türkiye şampiyonalarında oynamaktayım.Bu sezon 2.ligden Elazığ Gençlikspor ile anlaştım .Bakalım sezon sonu başarılı olup bir üst lige çıkabilecekmiyiz.2007-2008 sezonunda bütün masa tenisçilere bol şanslar dilerim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese selam

ben masa tenisine 20 yaşında başladım.Şimdi yaşım 45 oldu.Eh fenada sayılmam.

Ama hala yeniliyorum.

Masa tenisi işte böyle birşey biraz oynarsınız , sonra herkesi yenerimsanırsınız karşınıza oyle bir oyuncu çıkar ki bırakın set almayı sayı bile alamasınız.

Her şeye yeniden başlarsınız.HOŞÇAKALIN...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba,

Her halde benden daha yasli baslayan yoktur.40 yaslarinda basladim.5 sene oynayamadim diz sorunlari yüzûnden.Simdide kalp sorunlari yüzünden oyniyamiyorum.Gençligimde Galatasaray lisesinde,bizi oynatmayan okul yöneticilerini ve büyük siniflari hiç bir zaman anliyamadim.Ne futbol nede masa tenisi hakkimiz vardi.

Simdi düsûnüyorumda ne kadar geri kafaliymisiz eskiden!Halbuki spora gençken hatta çocukken baslanir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cevaplarınızı bekliyorum... :gulumse:

Erkan konuyu beğendim ama biraz daha genişletsen. Yani yeni bir konu başlatsan

1. Masa tenisine kaç yaşında başladın ?

2. Kaç yıldır oynuyorsun ?

3. Hangi küluplerde lisanslı oynadın ?

4. En iyi derecelerin

Minilker,Yıldızlar,Gençler,Büyükler ve veteranlar

Takım, tekler, çiftler ve karmalar (Okul, bölge, Türkiye ve Milli müsabakalar)

Böyle daha ilginç olmaz mı ? İyi çaılşmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..