Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni lastik arıyorum.

Recommended Posts

Merhabalar.Forhend lastiğim eskidi ve artık yeteri kadar etkili gitmiyor.Arkadaşımın xiom vega asia lastiği ile 2 spin çekiyorum block koyamıyorlar.Ama benim volcano+ a 4 kez rahat block koyabiliyorlar.Bütçem 500 e kadar.Sünger kalınlığı maks olarak düşünüyorum.Her yerden spin çekerim ama geneli yakın orta mesafeden.Asıl önemli konu tahta.Tahtam tibhar carbon shot.Buna uygun kaliteli bir spin lastiği önerir misiniz.Ayrıca etkili falsolu ve kesik servis atıyorum.Ona göre lastik seçerseniz sevinirim.Renk kırmızı olacak

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Pongfinity,

evvela, oyununuzu da bilmediğimden, yukarıdaki önerileri münasip görmekte ve bu tavsiyelerin tamamına da katılmakta olduğumu, ''al benden de o kadar'' demekte zerre kadar bir beis görmediğimi bilmenizi isterim.

Dahası; onların üzerine kendi önerimi de eklemeden önce, yukarıdaki tavsiyelerin hepisinin de Tibhar Volcano +'dan bir gömlek, bir tık, bir nebze, hatta neredeyse iki tık üstte olduklarını ifade etmek istiyorum. Yukarıdaki tavsiyelerden herhangi biri olur. Şayet o kaplamalardan birini- pardon ikisini ( sini derken tepsi manasında değil hani, çiftini kastediyorum) Tibhar Carbon Shot'unuzla kombine ederseniz, o vakit nefis bir raketiniz olur ve keyif ve şevkle sipinkslerinizi çeker, buloklarınızı yapar, çivilerinizi de çakarsınız. Bazen köşelere möşelere, bazen de dağlara taşlara...

Bir öneri de  LKT Pro XT Light. Bu lastikle karşılaştığımda çok şaşırdım ve kaplamadan ziyadesiyle hoşnud oldum. Çok ekonomik ve verimli, çok kontrollü, dayanıklı ve pek sipinksli; oynaması da bir o kadar kolay. Önerilerin içinde de sanki en ucuz olanı.

Sizin için en önemlisi en ucuz olması ise, budur; LKT Pro XT Light'ı alınız.  Elbette yalınızca en ucuz olmasından değil, fiyat-performans açısından da emsalsiz olmasından.  Yoksa, kesenin ağzını birazcık açarsanız, o vakit yukarıdaki önerilerden birine koşmak da pekala mümkün görünüyor.

Ancak Carbon Shot'ınız üzerindeki bir çift LKT Pro XT işinizi o önerilerden daha az görecek de değildir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Pongfinity,

Ekipmanlar aslen birbirleriyle ne uyumlu ne de uyumsuzdurlar. 

Sualinizin cevabını kendiniz deneyimleyerek ve bu süreçte kendinizi Musa ve XT ikilisine uydurarak alacaksınız. Kendinizi Musa-XT ikilisine uydurmak siz o komboyla oynamayı sürdürdükçe kendiliğinden gerçekleşecektir; bunun için herhangi bir çaba harcamak gerekmez.

Deneyimlerimizi bir başkasının bizim yerimize gerçekleştiremeyeceğini, yağmurda başka birinin bizim yerimize ıslanamayacağını hatırlayalım. 

Doğrusu, bekhend sipinkslerim de güzelse, o vakit bekhendimde sipinks yapışlarıma Musa'dan daha çok katkıda bulunabilecek bir kaplamayı, XT'yi kullanırdım. Yağmur...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..