Jump to content
Masatenisi.org Forum

Swedish Open 2018 - FİNAL

Recommended Posts

1:28 de top hayvanın pacağına çarpıyor ve "şap" sesi duyuluyor :shock: 

Demek kii, o da bizim gibi... 

Demek kiii, o da kanlı canlı bir insan.

İnsansa kanı akıyor demektirr... 

Eğer kanı akıyorsa yenilebilir demektirrr...  :kizgin: 

(Arka planda motivasyon müzüğü lütfen) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

34 dakika önce, bellek yazdı:

X.X in öldürücü fh. lerini ....Fan Zen. pek kullandırmadı.. akıllıca kendi oyununu sindire sindire kabul ettirdi.

Devir öldürücü backhand devri abi. Evde böcek mi var hemen çağırcan Mima Ito'yu gelcek nittaku moristo'suyla çatır çatır öldürcek. Xu Xin'in öldürücü forehandleri haşereyle mücadelede artık yetmiyo. İki forehand çekene kadar evin her tarafını sararlar, arkadaşlarını toplayıp mutfakta parti yaparlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fan Zendong gün gün master olma yolunda gidiyor, bildiğim kadarıyla kendisi asker, bu da onun dezavantajı. 

Milli takım antrenörü değişiminde yaşanan sıkıntıda protesto etti ve anında kayboldu. Bi ara askeri üniformayla resmini gördüm o arada. Uzun sayılabilecek bir süre sonra hasta bir şekilde oynarken gördük. Bir maçında tuvalet molası aldı ki, hiç normal değildi. Ve kollarında bacaklarında bir sürü yara izi de cabası. Umarım kronik değildir, son iki turnuvada gayet başarılı, çok iyi bir sporcu.

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 saat önce, ongun yazdı:

1:28 de top hayvanın pacağına çarpıyor ve "şap" sesi duyuluyor :shock: 

Demek kii, o da bizim gibi... 

Demek kiii, o da kanlı canlı bir insan.

İnsansa kanı akıyor demektirr... 

Eğer kanı akıyorsa yenilebilir demektirrr...  :kizgin: 

(Arka planda motivasyon müzüğü lütfen) 

Olur da bir gün yolda karşılaşırsak  primorac carbon + bryce speed kombosuyla akıtacam pekmezini.. O derece gıcığım kendisine :D

Oyunu ne Zhang gibi estetik ne de Kaptan Long gibi teknik ikisinin kırması(!) bişey Ha öküz gibi vuruyor o ayrı... :D

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

20 saat önce, Slowhand yazdı:

Fan Zhendong hayvanı yine şampiyon oldu. Xu Xin gönlümün şampiyonu :P:

Forum sayfasında konu başlığı Sividiş Oğpın 2018 final'i görünce, neticesini de bilmediğim ve ziyadesiyle de merak ettiğim bu maçı izlemek üzere helecanla imlecimi üstüne getirip tıkladım. Lakin paylaşımın bende bıraktığı intiba, adeta gazı tamamı ile alınmış bir kola. Vidyoyu izleyip kendimiz görsek olmuyor yani muzaffer olanı. Siz söyleyeceksiniz, sizden duyacağız yani daha izlemeden...

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

5 saat önce, beşyüziki yazdı:

Forum sayfasında konu başlığı Sividiş Oğpın 2018 final'i görünce, neticesini de bilmediğim ve ziyadesiyle de merak ettiğim bu maçı izlemek üzere helecanla imlecimi üstüne getirip tıkladım. Lakin paylaşımın bende bıraktığı intiba, adeta gazı tamamı ile alınmış bir kola. Vidyoyu izleyip kendimiz görsek olmuyor yani muzaffer olanı. Siz söyleyeceksiniz, sizden duyacağız yani daha izlemeden...

Bundan sonra benim açtığım maç  başlıklarına girmezsiniz. Bu şekilde de kolanızın gazı kaçmamış olur..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tartışmaya taraf olmak için değil farkındalık yaratmak için yazıyorum: İfade ediş şekli önemlidir. Sıkça yapılan iletişim hatalarından biri bu. Haklılık payı olan bir durum, karşı tarafa olumsuz ifadeyle dile getirildi ve karşılığında olumsuz bir tepki doğurdu. Gereksiz bir gerginlik oldu. Oysa olumlu bir ifadeyle istenen mesaj yine verilebilirdi, karşı taraf bunu savunmaya geçme durumunda hissetmeden rahatlıkla benimseyebilirdi ve de tatsızlık çıkmamış olurdu. Gibi gibi....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, ongun yazdı:

Tartışmaya taraf olmak için değil farkındalık yaratmak için yazıyorum: İfade ediş şekli önemlidir. Sıkça yapılan iletişim hatalarından biri bu. Haklılık payı olan bir durum, karşı tarafa olumsuz ifadeyle dile getirildi ve karşılığında olumsuz bir tepki doğurdu. Gereksiz bir gerginlik oldu. Oysa olumlu bir ifadeyle istenen mesaj yine verilebilirdi, karşı taraf bunu savunmaya geçme durumunda hissetmeden rahatlıkla benimseyebilirdi ve de tatsızlık çıkmamış olurdu. Gibi gibi....

Ongun hocam, beyefendi kendi açtığı başlığın başına da "Son İsveç Açık'ta Mima İto finale doğru önce Liu Şiven'i, akabinde Ding Ning'i ayıkladı.."  yazmış. İnsan önce kendisi sağduyulu olmalı diye düşünüyorum. Yine de kalp kırıcı bişey söylediysem affola..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, Slowhand yazdı:

Ongun hocam, beyefendi kendi açtığı başlığın başına da "Son İsveç Açık'ta Mima İto finale doğru önce Liu Şiven'i, akabinde Ding Ning'i ayıkladı.."  yazmış. İnsan önce kendisi sağduyulu olmalı diye düşünüyorum. Yine de kalp kırıcı bişey söylediysem affola..

Rica ederim Slowhand, hocalık benim haddim değil, sizin gibi üyeyim, amatör oyuncuyum. Bu konu olur başka konu olur, o onu der bu bunu der. Benim dikkat çekmek istediğim şey, konudan bağımsız, olumsuz üsluptan mümkün mertebe uzak durmak gerektiği. Belki fark ediyorsunuzdur ben elimden geldiğince forumu neşelendirmeye gayret ediyorum. Neden? Ben çok mu şenşakrak biriyim. Aslında pek değilim. Masa tenisi oynarken filan çok ciddi ve konsantreyimdir. Amacım samimi bir ortam yaratmak, üyelerin, genci yaşlısı kendini rahat hissettiği, istediğini yazmakta, çekinmeden, serbest hissettiği bir ortama vesile olmak. Katılımı teşvik etmek. Eminim ki sabah foruma girip yeni hiçbir konunun, mesajın, paylaşımın olmadığını görmek hiçbirimizin hoşuna giden bir durum değil.

• Beğen 1
  • Teşekkürler 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, ongun yazdı:

Rica ederim Slowhand, hocalık benim haddim değil, sizin gibi üyeyim, amatör oyuncuyum. Bu konu olur başka konu olur, o onu der bu bunu der. Benim dikkat çekmek istediğim şey, konudan bağımsız, olumsuz üsluptan mümkün mertebe uzak durmak gerektiği. Belki fark ediyorsunuzdur ben elimden geldiğince forumu neşelendirmeye gayret ediyorum. Neden? Ben çok mu şenşakrak biriyim. Aslında pek değilim. Masa tenisi oynarken filan çok ciddi ve konsantreyimdir. Amacım samimi bir ortam yaratmak, üyelerin, genci yaşlısı kendini rahat hissettiği, istediğini yazmakta, çekinmeden, serbest hissettiği bir ortama vesile olmak. Katılımı teşvik etmek. Eminim ki sabah foruma girip yeni hiçbir konunun, mesajın, paylaşımın olmadığını görmek hiçbirimizin hoşuna giden bir durum değil.

Haklısınız, düşünceleriniz için teşekkür ederim. Sevgiler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tarih: 05.11.2018 Saat: 20:30, Slowhand yazdı:

Ongun hocam, beyefendi kendi açtığı başlığın başına da "Son İsveç Açık'ta Mima İto finale doğru önce Liu Şiven'i, akabinde Ding Ning'i ayıkladı.."  yazmış. İnsan önce kendisi sağduyulu olmalı diye düşünüyorum. 

Ayni şey olmadığı maymun gözü gibi ortada.

O başlıktaki vurgu Ito Mima'nın oyunu, bazı maç sonuçları ile ilgili malumat da ihtiva ediyor lakin konu o değil, konu İto'nun enerjisi, oyununun parlaklığı.  Yarışma neticesi değil burada asal olan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..