Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hisli - Hissiz

Guest Ata Ertunga Avcı

Recommended Posts

Gerilmişim gibi gözüküyor di mi? Hisli adamım ondan. Adamın hislisi olur di mi? Yanlış yazmayayım.

İmzama da dikkat ederseniz tahtamı daha hissisizi ile değiştirdim. Önceki tahta maçta salya sümük olup rezil ediyordu. Hisli diye sattıydılar.

SK7 yi bende denedim. Ne kadar yenilirseniz yenilin, hatta doğru dürüst sayı almayın, hiç etkilenmiyor. Hissisizin hissizi, duygusuzun önde gideni.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahta hissiz ben cansız....

Ben hissiz tahta cansız.

Sevgili Ongun...... nerdesin be birader. çözemedik gitti bir konuyu.

Tahmin ediyorumki kendileri şu anda karate dersi almakla meşguller. Forumda son zamanlarde gelişen yeni iletişim teknikleri karşısında böyle bir girişim kaçınılmazdı bence :asabi: . Yakın zamada karakuşaklı kalemiyle aramızda görmeyi umuyoruz :robot: .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahmin ediyorumki kendileri şu anda karate dersi almakla meşguller. Forumda son zamanlarde gelişen yeni iletişim teknikleri karşısında böyle bir girişim kaçınılmazdı bence :asabi: . Yakın zamada karakuşaklı kalemiyle aramızda görmeyi umuyoruz :robot: .

Yok be sevgili Hocam, Hepimiz bildiği ve tanıdığı Ongun pamuk gibidir.

Ben bir zamanlar kara kuşak almak için bayağı bir çalışmıştım. Beyaz kuşaktan öteye gidemedim.

Pamuk helva oldum bile diyebilirim, etrafıma pembe pembe bakıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 8 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..