Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kullandığınız Tahta

Ertan

Hangi marka tahta kullanıyorsunuz ?  

410 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• İleti 86
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

15 kişi 'hiçbiri' şıkkını işaretlemiş. merak ettim o tahtaları =)

bir ton odun parası vermeyi reddeden 15 cesuryürek tarafından imal edilmiş,

hepsi eşsiz,

el emeği göz nuru olduğu için de diğer bütün tahtalardan daha kıymetli,

tarifi zor bir tatmin hissine sahip,

karakter sahibi tahtalar.

(Geppetto ustanın kulakları çınlasın.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 year later...

w.schalager kullanıyorum ama masa tenisini bıraktım sayılır benden bu kadar artık oynamayıda pek düşünmüyorum çünkü ereğlide hafta sonları çarşı iznimde oynayabileceğim kimse yok okul deseniz zaten çoğu bilmiyor bilenlerde servis atarken daha topu ellerinden çıkarmıyorlar :)))))))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

juic markayı da ilk defa duydum forumda kullananda hiç yok(belki saadettin abi de vardır :gulumse: )... friendship in bu kadar az olmasınada şaşırdım doğrusu...

Emre İmamoğlu bir ara Juic Hinoki bir tahta satmıştı forumda. Tek kat hinoki harika bir görüntüsü vardı hayran kalmıştım o tahtaya. İşe başlayınca gözümün kaldığı ama pek oynamayacağım ekipmanlardan alacağım bu da o listede :D:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

juic markayı da ilk defa duydum forumda kullananda hiç yok(belki saadettin abi de vardır :gulumse: )... friendship in bu kadar az olmasınada şaşırdım doğrusu...
Haklısın Emre bende birkaç tane Juic tahta var. Hangisi daha iyi diyenlere JUIC NEBULA önerebilirim mesela. Butterfly Gergely gibi bir kesimi var ama daha yavaş ve kontrollü bir tahta.. Ülkemizde satıcısı olmadığı için ve dışarıdan getirtmek pahalı olduğu için pek bilinmiyor. Ama işçiliğide çok iyi.. Made in JAPAN nede olsa... ;):
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Haklısın Emre bende birkaç tane Juic tahta var. Hangisi daha iyi diyenlere JUIC NEBULA önerebilirim mesela. Butterfly Gergely gibi bir kesimi var ama daha yavaş ve kontrollü bir tahta.. Ülkemizde satıcısı olmadığı için ve dışarıdan getirtmek pahalı olduğu için pek bilinmiyor. Ama işçiliğide çok iyi.. Made in JAPAN nede olsa... ;):

Listede juic bile var ama Yinhe (Galaxy, Milky way) yok. Yinhe nin tahtaları en popüler Çin tahtaları arasında yer alır. Yani diğer seçeneğine sıkıştırılmış olmasına itiraz ediyorum ;):

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..